głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Widzisz oni się chajtnęli po niecałym roku bycia razem. A My? My Rok i 8 miesięcy mamy siebie w sercach a 7 miesięcy + 2 poprzednie nie możemy zapomnieć o sobie

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Widzisz oni się chajtnęli po niecałym roku bycia razem. A My? My Rok i 8 miesięcy mamy siebie w sercach a 7 miesięcy + 2 poprzednie nie możemy zapomnieć o sobie wzajem
Widzisz  oni się chajtnęli po... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Widzisz, oni się chajtnęli po niecałym roku bycia razem. A My? My Rok i 8 miesięcy mamy siebie w sercach a 7 miesięcy + 2 poprzednie nie możemy zapomnieć o sobie wzajemnie.

Pokochasz to co otacza Cię wokoło a... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Pokochasz to co otacza Cię wokoło a będziesz pogodzony

 Dopóki nie poczujesz się... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

`Dopóki nie poczujesz się nieszczęśliwy, nie narodzi się w tobie „poezja" ! Moja narodziła się dzięki Tobie. Jesteś Moim natchnieniem. Byłeś? Pamiętasz gdy Ci o tym mówiłam... byłeś tak bardzo zdziwiony tym faktem. Ja - S - Ta zła ~ jednak ma w sobie ciepłe, kochające i wrażliwe serce. "To nie jest głupie, to jest nawet fajne :) " że tworzę coś... dzięki Tobie. Z bólu nieroztropnej miłości, powstały piękne, smutne, przejrzyste jak lód - wiersze. Poezje miłosne, sercem i palcami wylewane na klawiaturę, często razem ze łzami w parze. Choć ta jedna para przetrwała, bo My... sam wiesz. Rozmyły się nasze wspólne myśli, uczucia, wydarzenia. Czas je zmył i nie zatrzymał w tym piekielnie trudnym świecie. Pomimo wszystko DZIĘKUJE. Bo nauczyłeś mnie wiele, pokazałeś i dałeś poczuć jak pięknie jest Kochać obopólnie./SM

Myślenie nad myśleniem nie prowadzi... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Myślenie nad myśleniem nie prowadzi do niczego sensownego, długo nad tym rozmyślałem...Wspomnienia nie są przeszłością, a zamknięcie się we własnym umyśle to nie przywilej, to konieczność.

Mężczyzna  Ty     Nigdy nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Mężczyzna "Ty" - "Nigdy nie chciałam Cię kochać." ~ SP. Nie miałaś wyboru...byłem niezwykły, byłem wrażliwy, byłem takim mężczyzną o jakim marzyłaś, przy mnie czułaś się tak jak zawsze chciałaś się czuć, tak wyjątkowo i tak kobieco. Byłem szalony, tak twardy z wierzchu i tak delikatny w środku, czułaś się tak bezpiecznie, a jednocześnie przeżywałaś przygody o których zawsze marzyłaś, czułaś ten dreszcz emocji, wystarczyło tylko że byłem w pobliżu... Pamiętasz jak to było, gdy pojawiałem się, a Ty nieoczekiwanie uświadamiałaś sobie, że budzą się w Tobie uczucia o których do tej pory nie miałaś pojęcia, że w ogóle istnieją? Tak.. wszystko byłem... wiem... /M.

On zrobił pierwszy krok  zjawiając... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

On zrobił pierwszy krok, zjawiając się na tym grilu, na którym byłam Ja. Ale drugi krok zrobiłam JA, a czasami okazuje się, że ten drugi krok bywa cięższy niż ten pierwszy. Podeszłam do niego w klubie, tego wieczoru złapał Mnie za rękę. Oczywiście, że po pierwszym spotkaniu byłam przerażona. To była euforia połączona ze strachem. Mieszanka wybuchowa zwana ambiwalencją. Postanowiłam wykorzystać swoją szansę, bo skoro dał Mi tyle dobrych emocji dziś, to oznacza, że i jutro będzie wspaniale. Wiele razy się kłóciliśmy ale to normalne kiedy nachodzą na siebie dwie mocne osobowości. Lecz to jeszcze bardziej zbliżyło Nas do Siebie...

Czy szczęście to coś co możemy na... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Czy szczęście to coś co możemy na siebie założyć? Czy jest to ubranie, które można zatrzymać i nigdy z niego nie wychodzić? Przecież gdyby tak było to i ono po pewnym czasie zaczęłoby śmierdzieć. Szczęście to stan, to uczucie, którego doznajemy pod wpływem wielu czynników. Czemu więc chcesz wmówić sobie i innym, że to jest coś namacalnego? Szczęście to nie Twój wygląd, on jest tylko papierem zdobiącym prezent, a prezentem jest to co masz do zaoferowania w środku. Błysk w oczach jest jak kokarda, która dumnie reprezentuje owy podarunek. Nie widziałam w życiu dwóch takich samych kokard i bardzo mnie to cieszy.

Pokonywać siebie  a nie oglądać... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Pokonywać siebie, a nie oglądać się ciągle za innymi. Zacząć od początku, a nie od środka. Czuć, a nie tylko patrzeć.

Także nie martw się tym czy... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Także nie martw się tym czy będziesz zraniony, bo nie warto na to tracić czasu. Jak będziesz to będziesz, kto nie był?Droga do prawdziwej miłości jest długa i bardzo wyboista, ale warto. Niektórzy tak bardzo się jej boją, że są z ludźmi do których nic nie czują. Ja wolę cierpieć przez jakiś czas po to by później być w stanie odróżnić wybujane uczucie od tego prawdziwego. Po to by wiedzieć jak smakuje prawdziwe życie. :)

Wierzę w różne rodzaje miłości... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Wierzę w różne rodzaje miłości, bo nie ma dwóch takich samych ludzi i nie ma dwóch takich samych uczuć. Nie znam Twojej całej historii, ale serca nie da się oszukać. Wiem, że to trudne,ale postaraj się nie rozmyślać nad tym co będzie, a skup się na tym co jest tu i teraz. Ja sama często mam skłonności do nadinterpretacji, do zbytniego myślenia, a za tym idą również nieprzespane noce i dziwna melancholia. Wszystko da się wyczytać z oczu, a słowa są ważne, ale nie tak ważne jak czyny.

Niepewność jest kojarzona jako... teksty

mistrzunii0 dodano: 18 marca 2014

Niepewność jest kojarzona jako uczucie negatywne, a ja sobie myślę, że wcale takie nie jest. Bo czym byłby świat gdybyśmy wszystkiego byli pewni? Czym byłaby miłość gdybym była pewna od razu, że spędzę z tą osobą resztę życia? Najdziwniejsze jest to, że ja myślałam kiedyś w ten sposób. Spotkałam kogoś i byłam pewna, po różnych doświadczeniach i latach bycia ze sobą wiem, że tak się nie da. i bardzo dobrze!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV