głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę . Miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze . Bo chcę Cię z każdą wadą nic nie zmienię . Mój narkotyku m

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę . Miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze . Bo chcę Cię z każdą wadą nic nie zmienię . Mój narkotyku mój t
  Chcesz wiedzieć coś o mnie  to... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

` Chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę . Miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze . Bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię . Mój narkotyku, mój tlenie ..

Daję Ci moją słodycz tak od wielu... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

Daję Ci moją słodycz tak od wielu lat, od wielu lat od wielu lat i dotykam Cie łagodnie kiedy ostro traktuje Ciebie świat . Wiesz ostatecznie ważne są Twoje ruchy liczysz się tylko Ty, tylko Ty .. Jestem tu by Cie tulić, żeby odpędzać mroczne sny ; )

Pieprzę smutek i żal   gorzkie łzy... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

Pieprzę smutek i żal , gorzkie łzy są mi obce tylko czasem miotają mną te chore emocje . Ciężko przełknąć tą prawdę i cokolwiek tu udać , ale wytrwam , bo wiem, że wiara czyni cuda . ; )

 mam też świadomość  co sam... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

"mam też świadomość, co sam zniszczyłem, przepraszać nie będę, bo sensu już w tym nie widzę."

 Cenniejsze od złota prawdziwe... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

"Cenniejsze od złota prawdziwe uczucia, miłość, przyjaźń, szczerość, kłamstwo odrzucam. zapytaj sam siebie co jest w życiu najważniejsze, jak przyznasz mi rację, będzie dobrze- to jest pewne!"

Olejmy wszystko  liczy się tylko to... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz.

a Ty chcesz dzień w dzień myśleć... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 marca 2014

a Ty chcesz dzień w dzień myśleć o tym co nie wyszło. czas leczy rany, nie do bólu przyzwyczaja.

Wiesz jestem chorym chujem i mam... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 marca 2014

Wiesz jestem chorym chujem i mam poryty beret teraz to co tutaj mówię to, że czasem byłem zerem zawsze chciałbym dobrze robić przeważnie to kogoś ranie chciałbym móc wszystko naprawić, przepraszam Cię kochanie jestem takim typem co nie mówi o uczuciach wiem! powinienem więcej razy był Cie słuchać, gdy jest dobrze kochanie to ja zawsze wszystko zjebie robię głupie jazdy o nic i rozjebie wszytko w gniewie!

śmiejemy się z tych samych żartów... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 marca 2014

śmiejemy się z tych samych żartów . czy to już miłość ?

Do pokoju wpadł młodszy brat i... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 marca 2014

Do pokoju wpadł młodszy brat i rzucił mi na biurko jakąś zawiniętą karteczkę. Na niej napisane było - Spójrz przez okno. Zrobiłam to , ale nie było tam nikogo, a nawet niczego co mogłoby przyciągnąć moją uwagę . Postanowiłam zejść na dół i wyjść na ogród. A tam kolejna karteczka . " cpn , za 10 minut " . Byłam nieogarnięta i nie miałam w ogóle chęci na jakiekolwiek wyjścia. Ale poszłam . Wkurzyłam się bo nikogo tam nie było . Weszłam do środka , kobieta przy kasie zapytała , czy to ja jestem' kwaśna ' . Zaśmiałam się , babka zna moją ksywę , niezłe. Wręczyła mi wielkiego pluszowego hipopotama , który gadał ' iloveyou' . Po wyjściu ze sklepu zobaczyłam cię z bananem na ryju . Taak , przypomniałam sobie . Jeszcze wczoraj mówiłam , że musiałbyś znaleźć gadającego hipopotama żebym w ogóle mogła z tobą rozmawiać o czymkolwiek .

co mnie nie zabije to mnie wzmocni.... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 marca 2014

co mnie nie zabije to mnie wzmocni. [M] Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Nam [S] / solo. razem. - Nie wyjdzie nam to tak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV