głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 o jutrze nie myślę bo jeszcze przede mną dzisiaj Być sobą umiejętność do opanowania To od człowieka zależy jakie podejmie działania A propos zachowania godnego

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
o jutrze nie myślę bo jeszcze przede mną dzisiaj
o jutrze nie myślę bo jeszcze... teksty

mistrzunii0 dodano: 24 kwietnia 2014

o jutrze nie myślę bo jeszcze przede mną dzisiaj

Być sobą umiejętność do... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

Być sobą umiejętność do opanowania To od człowieka zależy jakie podejmie działania A propos zachowania godnego stylu bycia Ten objęty tor niezmienny jest niezbędny do przeżycia Elegancki zwyczaj co nigdy nie chybia A uderza w samo sedno jestem sobą na pewno W końcu życie mam jedno po co kłaść sobie kłody Ja się nie spalę jak drewno nie dam kurwie nagrody!

'...wstydziłem się gdy byłem... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

'...wstydziłem się gdy byłem szczylem przez nią i przez nią mam te ambicje by wyzej iść, tam ponad ten standart co życie zapisze mi musze tu być lepszy od nich, bo z poczatku miałem cieżej od nich przez nia, ...dzisiaj mi wszystko jedno' ~blizna

Zdrada  lojalność nie mówmy o tych... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

Zdrada, lojalność nie mówmy o tych rzeczach Jestem z tobą, w mych oczach zawsze znajdziesz człowieka Weź się w garść, nikt tu nie rozdaje szans Bracie, też tak myślałem nieraz dotykając dna Czy wiesz jak to jest siłę na zamiary mierzyć W sytuacji gdzie rodzona matka już w ciebie nie wierzy --Znam ten smak, byłeś tam razem ze mną Jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpierdol-- Nie oczekuje nic, to nie frajerskie układy Typu, pomogę ci wstać, byś ty mógł mnie zabić Patrz na skurwysynów, dopada ich prawda Nie martw się nasze życie, nasz cel, ich frustracja Zawsze z tobą, za szczere słowo ogień Czysta krew, brat bratem, ziom ziomem, wróg wrogiem ! .

W tej ekipie nikt nikogo nie wsypie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

W tej ekipie nikt nikogo nie wsypie ;) PROSTE ! .

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć.... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci. :)

https:  scontent b ams.xx.fbcdn.net... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1422441_498314620270210_5745829292866278579_n.jpg Już dba. I to o wiele bardziej, ciągle i stanowczo lepiej, niż Ty kiedykolwiek. W końcu jest ktoś, kto docenia i patrze jak się rusza dla Nas ziemia :) dziękuje że jesteś D. /S.

W dzisiejszych czasach prawdziwa... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

W dzisiejszych czasach prawdziwa miłość rzadko się zdarza, a przyjaciele udają tylko dobrych aktorów. / Co poniektórzy .

'Ale wiesz jak bardzo niepewne jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

'Ale wiesz jak bardzo niepewne jest ,kiedy stoisz sam jak palec z pierdoloną pustką w sercu, wiem. To wszystko kruche, niepewne. Możesz być silny duchem, ale mieć za słabe serce..'

i z szarego tłumu wyłania się... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 kwietnia 2014

i z szarego tłumu wyłania się Twoja postać. Wykorzystaj talent w pełni, a sen się spełni. Zawsze to powtarzam, zawsze siebie pewni! Choć wielu z nas odeszło, nie dało tu rady, to wiele nadziei i wiary mam w sobie, stary i choć mam koszmary, jak widzę co tu się dzieje. Widzę jak sam diabeł prosto w ryj mi się śmieje. Jak wiatr w oczy wieje, inny z radości pieje. Ty licz na siebie, bo na kogo możesz bardziej?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV