głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 i chyba skumałam że to czego szukam już miałam. Zobacz jak czas mija chyba zapomnieli Mówili przyjacielu dzisiaj niema w nich nadziei Na pomocną rękę chyba zapo

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
i chyba skumałam że to czego szukam już miałam.
i chyba skumałam  że to czego... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 maja 2014

i chyba skumałam, że to czego szukam już miałam.

Zobacz jak czas mija chyba zapomnieli... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 maja 2014

Zobacz jak czas mija chyba zapomnieli Mówili "przyjacielu" dzisiaj niema w nich nadziei Na pomocną rękę, chyba zapomnieli Jak to kiedyś było, każdy z nich się zmienił.

'Póki żyję na zawsze tylko twój'... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 maja 2014

'Póki żyję na zawsze tylko twój' Szeptał czule jej do ucha, ale czy to czuł Ona wniebowzięta w błękitnej sukience Czuła, że to ten, jemu odda nawet serce Splecione ręce, spokój, dom, rodzina Dają sobie radę, ona marzy dać mu syna On ma tego dość, on tego nie wytrzyma Bo ciągnie go ulica, kusi go inna dziewczyna Samotne wieczory, ból na twarzy w oknie Błękitna sukienka raz po raz słono moknie Przecież obiecał jej, ale kiedyś z rana Gdy wróciła po klucze on za inną klęczał na kolanach To koniec, to tragedia, to dramat Boże wybacz mi, wyszlochała kiedy stała nad przepaścią Spadający liść, dryfujący w otchłań aby na wieki zasnąć

Tyle razy mówiłeś o prawdzie ani... teksty

mistrzunii0 dodano: 5 maja 2014

Tyle razy mówiłeś o prawdzie, ani razu nie powiedziałeś prawdy. Tyle razy brzmiałeś poważnie, nigdy jednak nie byłeś poważny. Tyle razy mówiłeś wyraźnie, liczy się fason, sznyt, gust. Dziś widzę, że to gruby SZTRUKS.

Zycie mnie nakreca Ambicje moje... teksty

mistrzunii0 dodano: 3 maja 2014

Zycie mnie nakreca Ambicje moje zwieksza Trening jest co dziennie to humor mi polepsza Dobre rozwiazanie na psychiczne zalamanie Odbicie.od rzeczywistosci Leku pokonanie.. Nie obchodzi mnie dzis chlanie.. Czy inne dopalanie Obchodzi mnie kondycja I umiejetnosci mych zwiekszanie.

Chciałbym sprawić aby łatwo było... teksty

mistrzunii0 dodano: 2 maja 2014

Chciałbym sprawić,aby łatwo było Mnie pokochać, pokochać Mnie. Nadal staram się coś osiągnąć, szukam drogi, utknąłem tutaj gdzieś pomiędzy. Szukam odpowiednich słów by powiedzieć..

Moja twarz ponad woda  Moje stopy... teksty

mistrzunii0 dodano: 2 maja 2014

Moja twarz ponad woda, Moje stopy nie mogą dotknąć ziemi. Czuje jakbym widział piasek na horyzoncie, za każdym razem, gdy nie ma Ciebie w pobliżu powoli odpływam, fala za falą. Czuję jakbym właśnie tonął, ciągnięty pod prąd.

Przecież wiesz brat prawdy nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 kwietnia 2014

Przecież wiesz brat, prawdy nie zbudujesz na kłamstwach, co najwyżej fart, pozwoli Ci wyssać ją z palca. Na twarzy maska, nie ukrywa strachu w oczach, chociaż strach bywa motorem odwagi, popatrz.

Ucz się pracuj ciężko dnia... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 kwietnia 2014

Ucz się, pracuj ciężko dnia każdego Trening czyni mistrzem, dużo w tym dobrego Pierwszy krok to początek by osiągnąć szczyty Działaj świadomie, przestań na farta liczyć, ziom ;)

 Diox  The Returners  Telefon . teksty

mistrzunii0 dodano: 29 kwietnia 2014

"Diox / The Returners - Telefon" .

 Nawet gdy powiem start nam nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 kwietnia 2014

`Nawet, gdy powiem start nam, nie powiem stop melanżom, ale będę wierny jak poezji, uwierz.

Oddam Ci wszystko lecz co my sobie... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 kwietnia 2014

Oddam Ci wszystko, lecz co my sobie damy? Życie jest dziwką, chociaż nie bądźmy tani. Mijam znów klub, znów wszyscy patrzą. ``Nawet, gdy powiem start nam, nie powiem stop melanżom, ale będę wierny jak poezji, uwierz.`` Wiem, że Cię kiedyś spotkam, nie wiem, czy w tym klubie, zagrajmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV