głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 https: scontent a ams.xx.fbcdn.net hphotos frc3 t1.0 9 10302743 784057528284631 8973197613641326300 n.jpg https: fbcdn sphotos e a.akamaihd.net hphotos ak ash3

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
https: scontent a ams.xx.fbcdn.net hphotos frc3 t1.0 9 10302743 784057528284631 8973197613641326300 n.jpg
Wystarczyłoby  żeby on 'tak'... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 maja 2014

Wystarczyłoby, żeby on 'tak' powiedział, ale on mówi, że mogę i że Mi, kurwa, wszystko wybaczy. i to chyba jest miłość, choć widujemy się zbyt rzadko. Gdy jest obok czuję, że jestem na właściwym miejscu.

Uderzam w ścianę z całej siły... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 maja 2014

Uderzam w ścianę z całej siły, chociaż nie chce. Bo lepiej mieć złamaną rękę, niż złamane serce.

Ale przecież wystarczy żebyś tu... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 maja 2014

Ale przecież wystarczy żebyś tu był, żebyś powiedział "nie idź do niego, zostań" a ja zostałabym, z Tobą, dla nas, zostałabym, bo czuję do Ciebie coś dziwnego, zostałabym, bo dobrze się przy Tobie czuje i cholera wracaj już, bo to z Tobą powinnam się zatracać a nie z nim, poczułam to dzisiaj jak mnie przytulił a później wódka, wódka, seks, jezu chcę do domu, do łóżka, ale ciągle nie potrafię mu odmówić i to nie miłość, to nic, tylko nadal nie umiem Go sobie odpuścić, ale to dlatego, że Cię nie ma, nie ma, nie ma a ja czekam głupia kolejny rok i jezu pomocy, brakuje mi ciągle czegoś, tego czegoś co odzyskuje przy Tobie, nie musisz być mój, po prostu bądź przy mnie, bądź, bo ja nie umiem żyć, nie umiem nic, jestem wrakiem, mam samobójstwo w genach, blizny na ciele, jego na sobie i rozpacz w głowie. /ekstaaza . / Nie do końca ale jest tu parę zajebistych zwrotów.

Dopiero teraz zrozumiałam że Nasza... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 maja 2014

Dopiero teraz zrozumiałam że Nasza Miłość do siebie wzajemnie, była zupełnie inna. Widzę to teraz po wszystkich Moich i Twoich staraniach. Kochałam bardziej, to był Mój błąd. Tak mi się wydaję. Czysto brudne, szalone wariactwo, w Naszym wspólnie-oddzielnym pełnym syfu świecie, który sami stworzyliśmy. Dziś patrzę na to zupełnie inaczej, niż wtedy. Dziś zrozumiałam wiele. Ale dziś to wszystko już jest bez najmniejszego znaczenia. Nie ma Cie, nie ma Mnie, nie ma Nas, jest pustka. I w sumie ciesze się że tak się stało. Widocznie tak być musiało. Nie byliśmy sobie pisani. Lub byliśmy ale zajebiście umiejętnie to spieprzyliśmy, oboje. Bo nikt tu bez winny nie został. Sentyment zostanie, bo wspomnienia były naprawdę cudowne, najpiękniejsze. Lecz to tylko wspomnienia, bo Nas nie ma. Już nie jesteśmy tymi ludźmi którymi byliśmy wtedy i nie znamy się w ogóle. Choć zastanawiam się czy tak bardzo mogliśmy się zmienić przez miniony rok? Odpowiedź brzmi TAK. NIC JUŻ NIE JEST TAK JAK DAWNIEJ. :) / S

W gruncie rzeczy nie radzą sobie... teksty

mistrzunii0 dodano: 9 maja 2014

W gruncie rzeczy nie radzą sobie sami z problemami By się wyleczyć pastwią się nad dzieciakami Zwykły,szary krawężnik się pręży jak to wielki glina Mina skurwysyna wygina się jak na filmach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV