głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Przyjedź! Wszędzie tam gdzie Cię nie ma jest mi Ciebie za dużo. Jarosław Borszewicz Ty jak pionek wszystko jest ustawione ale to nie gra. Ja tak jak Ty znam po

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Przyjedź! Wszędzie tam gdzie Cię nie ma jest mi Ciebie za dużo. Jarosław Borszewicz
 Przyjedź! Wszędzie tam  gdzie Cię... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Przyjedź! Wszędzie tam, gdzie Cię nie ma jest mi Ciebie za dużo." Jarosław Borszewicz

 Ty jak pionek  wszystko jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Ty jak pionek, wszystko jest ustawione ale to nie gra. Ja tak jak Ty, znam porażki i sukcesy. Umiem upaść, wstać, umiem płakać i grzeszyć. Wiem czym jest słońce, gdy wstaje i zachodzi. Koniec staje się początkiem nowej drogi."

I już dzisiaj nie mów nic  nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

I już dzisiaj nie mów nic, nie chcę Cię znać nawet. Mam dosyć wykrzyczanych bitw i przyjętych porażek. Może czas już coś zmienić, zdać sobie w końcu sprawę. Że to co mam ktoś doceni, ale to nie będziesz Ty raczej. /Krasza.

Wiem jak to jest  kiedy obcy ludzie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Wiem jak to jest, kiedy obcy ludzie piorą twoje brudy Tak nienawidzą swoich wad, że czepiają się cudzych Znam wlewanie w siebie wódy, uciekając od problemów Bo trudno jest się dogadać między Marsem, a Wenus Nic nie mów, usiądź w fotelu wygodnie i popatrz Znam uczucie nienawiści i wiem jak to jest kochać Czasem zdarzy się wtopa, często robię coś na opak Bo każdy z nas nie raz się o jakieś gówno otarł ;)

Onar x Haju x Bonson   Tylko Ty... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Onar x Haju x Bonson - Tylko Ty (SzUsty Blend)

Czy pamiętasz początek? Jedne i te... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Czy pamiętasz początek? Jedne i te same bicia serca. Żyjąc, pobici, w Teksasie, płonąc tak jasno jak płomienie. Tacy młodzi i zakochani, bez troski kto co mówi, dopóki moja dusza nie wzrosła, chłodna i serce obróciło się w martwe.

Teraz wszystko staje się jasne  I... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Teraz wszystko staje się jasne I nie potrzebuję Ciebie tutaj I w tym świecie dookoła mnie Cieszę się, że odeszłaś Więc wyjdę gdzieś na całą noc Upiję się i pobiję Zanim nadejdzie ranek Zapomnę o naszym życiu

 Nie popełnię tych samych błędów... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

"Nie popełnię tych samych błędów, co Ty. Nie pozwolę sobie na tak nieszczęśliwy los. Nie załamię się tak samo, jak Ty. Twój upadek był bolesny. Wyciągnęłam ciężkie wnioski, że nie można brnąć tak daleko.."

Jesteś Moim porannym ciastkiem do... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Jesteś Moim porannym ciastkiem do kawy :P Fajnie koleżanko :) /RG. 15 marca 2014.

http:  damsko.pl demot 0 0 0... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Czasem po prostu  chciałabym się do... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu . Pójść do parku, usiąść pod drzewem i patrzeć w niebo .. Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem , że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim .. Spojrzeć w Twoje oczy , dotykać twojej twarzy , ust pocałować .. Poczuć się jak mała dziewczynka , bezbronna istota , bezpieczna w Twoich ramionach .. Chciała bym zapomnieć o tym co było i żyć chwilą obecną .. Pragnę czuć , że jestem Ci potrzebna , wiedzieć że jestem jedyna .. Chcę się z Tobą drażnić , pokłócić , tylko po to , by później czule pogodzić .. I tęsknić wiedząc , że i Ty tęsknisz .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV