głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Jeśli widzi się człowieka takim jakim jest to czyni się go gorszym. Należy kupować go z jego marzeniami i za nie oceniać. Te są zawsze uczciwe im bardziej bezs

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Jeśli widzi się człowieka takim jakim jest to czyni się go gorszym. Należy kupować go z jego marzeniami i za nie oceniać. Te są zawsze uczciwe im bardziej bezsens
 Jeśli widzi się człowieka takim... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Jeśli widzi się człowieka takim, jakim jest, to czyni się go gorszym. Należy kupować go z jego marzeniami i za nie oceniać. Te są zawsze uczciwe, im bardziej bezsensowne, tym lepsze. I rokują tyle nadziei..." Waldemar Łysiak "Asfaltowy saloon"

Nie można uniknąć błędów... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Nie można uniknąć błędów młodości. Bagaż doświadczeń jest pięknem dorosłości.

 Nie skreślaj mnie  ze spisu pilnych... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Nie skreślaj mnie ze spisu pilnych marzeń, nie spychaj w cień, pod stos wyblakłych gazet. Nie skreślaj mnie na liście do zachwytu, nie zmieniaj w biel szarości wspólnych świtów. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie. Nie skreślaj mnie w podpisach tatuaży, nie wmawiaj, że nasz sen się nie przydarzył. Nie skreślaj mnie z albumu słodkich wzruszeń, nie spalaj zdjęć i wyznań nie retuszuj. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie. Nie skreślaj mnie, ja nie dam się zapomnieć, czy chcesz, czy nie, twe myśli wrócą do mnie. Nie skreślaj mnie, pojawię się na nowo i skreślę cię, by zniknąć razem z tobą. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie." Sławomir Wolski "Nie skreślaj mnie"

Zostawiłeś mnie samą w pustym... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Zostawiłeś mnie samą w pustym mieście, w którym pełno jest tylko Twojej nieobecności. — Osiecka

 Przyjedź! Wszędzie tam  gdzie Cię... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Przyjedź! Wszędzie tam, gdzie Cię nie ma jest mi Ciebie za dużo." Jarosław Borszewicz

 Ty jak pionek  wszystko jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Ty jak pionek, wszystko jest ustawione ale to nie gra. Ja tak jak Ty, znam porażki i sukcesy. Umiem upaść, wstać, umiem płakać i grzeszyć. Wiem czym jest słońce, gdy wstaje i zachodzi. Koniec staje się początkiem nowej drogi."

I już dzisiaj nie mów nic  nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

I już dzisiaj nie mów nic, nie chcę Cię znać nawet. Mam dosyć wykrzyczanych bitw i przyjętych porażek. Może czas już coś zmienić, zdać sobie w końcu sprawę. Że to co mam ktoś doceni, ale to nie będziesz Ty raczej. /Krasza.

Wiem jak to jest  kiedy obcy ludzie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Wiem jak to jest, kiedy obcy ludzie piorą twoje brudy Tak nienawidzą swoich wad, że czepiają się cudzych Znam wlewanie w siebie wódy, uciekając od problemów Bo trudno jest się dogadać między Marsem, a Wenus Nic nie mów, usiądź w fotelu wygodnie i popatrz Znam uczucie nienawiści i wiem jak to jest kochać Czasem zdarzy się wtopa, często robię coś na opak Bo każdy z nas nie raz się o jakieś gówno otarł ;)

Onar x Haju x Bonson   Tylko Ty... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Onar x Haju x Bonson - Tylko Ty (SzUsty Blend)

Czy pamiętasz początek? Jedne i te... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Czy pamiętasz początek? Jedne i te same bicia serca. Żyjąc, pobici, w Teksasie, płonąc tak jasno jak płomienie. Tacy młodzi i zakochani, bez troski kto co mówi, dopóki moja dusza nie wzrosła, chłodna i serce obróciło się w martwe.

Teraz wszystko staje się jasne  I... teksty

mistrzunii0 dodano: 19 maja 2014

Teraz wszystko staje się jasne I nie potrzebuję Ciebie tutaj I w tym świecie dookoła mnie Cieszę się, że odeszłaś Więc wyjdę gdzieś na całą noc Upiję się i pobiję Zanim nadejdzie ranek Zapomnę o naszym życiu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV