głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Nie chcę już niczego tylko być w zupełnej zgodzie ze sobą. Nie pragnę żadnych nadzwyczajności. Być sobą tylko tym czym się jest naprawdę. Nie tworzyć tych kłam

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Nie chcę już niczego tylko być w zupełnej zgodzie ze sobą. Nie pragnę żadnych nadzwyczajności. Być sobą tylko tym czym się jest naprawdę. Nie tworzyć tych kłamliw
 Nie chcę już niczego  tylko być w... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Nie chcę już niczego, tylko być w zupełnej zgodzie ze sobą. Nie pragnę żadnych nadzwyczajności. Być sobą, tylko tym, czym się jest naprawdę. Nie tworzyć tych kłamliwych sobowtórów w obcych sobie sferach ducha." Stanisław Ignacy Witkiewicz / W sumie to życie jest banalnie proste, to tylko ludzie sami je sobie komplikują...

 Nigdy nie zwyciężysz wroga... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Nigdy nie zwyciężysz wroga, którego twoja wyobraźnia uczyniła niepokonanym." Jacek Piekara

 I bądź tu mądry! Jak tylko musisz... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"I bądź tu mądry! Jak tylko musisz wybrać, co będzie dobre, a co złe, to się zaraz okazuje, że tak naprawdę nie wiadomo, które jest które..." Aleksander Kościów "Lecą wieloryby" / To prawie jak z ludźmi. "Nie ma ludzi dobrych i złych, są tylko złe albo dobre uczynki. I ludzie, którzy miotają się między nimi."

 Nie trafiła mi się nigdy   Choć... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Nie trafiła mi się nigdy (Choć nigdy nie mów nigdy) Śliwka bez pestki Ale człowieka Bez serca Spotkałem" Adam Ziemianin "Spotkałem"

 Niedorozwinięty jestem   mam tylko... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Niedorozwinięty jestem, mam tylko jedną twarz dla ludzi; Niedorozwinięty jestem, bo mi przybywa ciągle złudzeń; Niedorozwinięty jestem, kupuję kłamstwa jak gazety; Niedorozwinięty jestem, nie umiem sobie sam zaprzeczyć. (...)" Sławomir Wolski "Niedorozwinięty"

 Jeśli widzi się człowieka takim... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Jeśli widzi się człowieka takim, jakim jest, to czyni się go gorszym. Należy kupować go z jego marzeniami i za nie oceniać. Te są zawsze uczciwe, im bardziej bezsensowne, tym lepsze. I rokują tyle nadziei..." Waldemar Łysiak "Asfaltowy saloon"

Nie można uniknąć błędów... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Nie można uniknąć błędów młodości. Bagaż doświadczeń jest pięknem dorosłości.

 Nie skreślaj mnie  ze spisu pilnych... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Nie skreślaj mnie ze spisu pilnych marzeń, nie spychaj w cień, pod stos wyblakłych gazet. Nie skreślaj mnie na liście do zachwytu, nie zmieniaj w biel szarości wspólnych świtów. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie. Nie skreślaj mnie w podpisach tatuaży, nie wmawiaj, że nasz sen się nie przydarzył. Nie skreślaj mnie z albumu słodkich wzruszeń, nie spalaj zdjęć i wyznań nie retuszuj. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie. Nie skreślaj mnie, ja nie dam się zapomnieć, czy chcesz, czy nie, twe myśli wrócą do mnie. Nie skreślaj mnie, pojawię się na nowo i skreślę cię, by zniknąć razem z tobą. Nie skreślaj mnie. Podkreślaj mnie." Sławomir Wolski "Nie skreślaj mnie"

Zostawiłeś mnie samą w pustym... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

Zostawiłeś mnie samą w pustym mieście, w którym pełno jest tylko Twojej nieobecności. — Osiecka

 Przyjedź! Wszędzie tam  gdzie Cię... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Przyjedź! Wszędzie tam, gdzie Cię nie ma jest mi Ciebie za dużo." Jarosław Borszewicz

 Ty jak pionek  wszystko jest... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

"Ty jak pionek, wszystko jest ustawione ale to nie gra. Ja tak jak Ty, znam porażki i sukcesy. Umiem upaść, wstać, umiem płakać i grzeszyć. Wiem czym jest słońce, gdy wstaje i zachodzi. Koniec staje się początkiem nowej drogi."

I już dzisiaj nie mów nic  nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 20 maja 2014

I już dzisiaj nie mów nic, nie chcę Cię znać nawet. Mam dosyć wykrzyczanych bitw i przyjętych porażek. Może czas już coś zmienić, zdać sobie w końcu sprawę. Że to co mam ktoś doceni, ale to nie będziesz Ty raczej. /Krasza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV