głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Szczęście potrafi być ulotne może zniknąć w najmniej odpowiednim momencie. Chcemy aby trwało wiecznie już zawsze co nie jest do końca możliwe. Ważne żeby wykorz

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Szczęście potrafi być ulotne może zniknąć w najmniej odpowiednim momencie. Chcemy aby trwało wiecznie już zawsze co nie jest do końca możliwe. Ważne żeby wykorzystać
Szczęście potrafi być ulotne... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2014

Szczęście potrafi być ulotne, może zniknąć w najmniej odpowiednim momencie. Chcemy, aby trwało wiecznie, już zawsze, co nie jest do końca możliwe. Ważne, żeby wykorzystać to nasze szczęście jak najlepiej, rozpoznać je póki na to czas. Zatrzymać się i pomyśleć o tym, co sprawia nam radość. Zamknąć na chwile oczy i poczuć kawałek nieba.

Parfois  tu ne te rends pas compte de... teksty

mistrzunii0 dodano: 23 października 2014

Parfois, tu ne te rends pas compte de la valeur réelle d’un moment jusqu’à ce qu’il devienne un souvenir «Le temps, les vents et les marées passent, mais les souvenirs nous ramènent éternellement au rivage»

Zanim znikniesz w otchłani... teksty

mistrzunii0 dodano: 17 października 2014

Zanim znikniesz w otchłani wspomnień, zanim to wszystko straci na sile.. Chce wiedzieć o tym, że czujesz się dobrze, nim rzeczywistość to wszystko rozmyje.

Nowe relacje  strach na start... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Nowe relacje, strach na start, Odwaga raczej nie przychodzi od tak. Wiem szukamy non stop, Mijamy granice przez co, Nikt nie wie jak powstrzymać nas od bicia rekordów absurdu. Oboje wiemy to tylko ucieczka, Nie chcesz relacji, to zwykła męka. Ja próbuje ich kolejny raz nawet, jak potem poleci wóda na blat dalej. Nie będzie nas tylko będziemy gdzieś tam W swoich miastach chlać by nie pamiętać. Dalej za bliskich stać po grób, ale dla siebie zrobimy cały chuj. Musimy coś czuć przecież, nie? Dlatego tak testujemy swoje zdrowie. Ciężko uwierzyć, że ktoś nas rozumie, Związek zwykle to tylko paranoje.

Chyba wydałam Ci się szansą  by... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Chyba wydałam Ci się szansą, by wyjść na prostą emocjonalną.

Masz pewność siebie na pokaz  wiesz... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Masz pewność siebie na pokaz, wiesz że życie to gra jak gra to poker. Lubisz hazard i masz to w oczach, Ty stawiasz wszystko, ale grasz na zwlokę. Trzymasz dystans, bo co będzie potem? Zobowiązania robią zbędną zamotę. Każdy dzień tygodnia mógłby być jak piątek i jebać co będzie potem.Próby na nic, ale chcesz to zmienić , Wiem to nie jest łatwe, ale weź mała nie rycz. I nie poddawaj się zbyt szybko, Czemu znów uciekasz jak byłaś blisko? Znałem Cię, chyba nie dość dobrze, Nie kumałem tych twoich potrzeb. A brnęłaś przez życie donośnie.

Egotrue feat. Mam na imię Aleksander... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Egotrue feat. Mam na imię Aleksander - Nie Uciekaj (Młody Blend) ....

Chcesz zbawic swiat? Lepiej ochron... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Chcesz zbawic swiat? Lepiej ochron Nas to i tak wiele, wierz Mi.

Chcę wiedzieć  że jesteś gdzieś... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Chcę wiedzieć, że jesteś gdzieś obok i oddychamy tym samym powietrzem. Choć mamy dystans, tak życie nas uczy przed chmarą insektów, co idzie po trupach.Będę, jak kamień milowy albo pójdę na dno. W tym przypadku dystans nie jest zdrowy. Niech na nas patrzą, niech na nas patrzą i węszą interes. Nic im to nie da, bo nie wiedzą, co tracą, a my mamy do zyskania tak wiele, tak wiele, tak wiele, tak wiele, tak wiele.

Nie chcę słyszeć pustych słów o... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Nie chcę słyszeć pustych słów o gwarancji, chcę gwarancji, że słowa mają moc. W tej relacji czyny to krok poznawczy, a warte to wszystko tyle ile słowa matki. Zabierz mnie stąd, jeśli wiesz, że to złe miejsce. Nie chcę rad, bo to jest bezsens. Chcę wiedzieć, że wypełniam twoją przestrzeń. To dużo, ale nie chcę więcej.

Wspólnie czujemy  jak to lewituje... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Wspólnie czujemy, jak to lewituje, tu, obok, między ustami Udajemy, że głupota wystawia próbę, że to przez przypadek się znamy, ale to nie tak, oboje wiemy. Przestańmy uważać na siebie, jak dzieciak się boję, stoję jak niemy, brak zaufania we mnie na nas dwoje. I chodzę, jak pojeb po nocach, po bruku się szlajam, a w oczach mam złość i wstyd. Trzeci element relacji to droga, którą się boję po prostu iść wspólnie.

Ta. Jak to jest? Dobre serca bratają... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Ta. Jak to jest? Dobre serca bratają się z agresją. Znalazła przytyrańca co ją... pięścią. Sińce pod oczami, upiorny makijaż, Purpurowe cienie, cierpienie w końcu zabija. Śledzi ją, widzi ją, szpera w osobistych rzeczach. Słaby facet, emocjonalny dzieciak, Mąż paranoik wciąż za darmo gnoi. Krzyczy, grozi. Życie boli, kto ją obroni? O dłoni oprawcy, cichy dzień to zaszczyt. Luksusowy czas, kiedy kat jest w delegacji. Właśnie dziś ona może pobyć sama, Jednak cienki lód męki już dziś może się złamać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV