głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Wspólnie czujemy jak to lewituje tu obok między ustami Udajemy że głupota wystawia próbę że to przez przypadek się znamy ale to nie tak oboje wiemy. Przestańmy

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Wspólnie czujemy jak to lewituje tu obok między ustami Udajemy że głupota wystawia próbę że to przez przypadek się znamy ale to nie tak oboje wiemy. Przesta
Wspólnie czujemy  jak to lewituje... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Wspólnie czujemy, jak to lewituje, tu, obok, między ustami Udajemy, że głupota wystawia próbę, że to przez przypadek się znamy, ale to nie tak, oboje wiemy. Przestańmy uważać na siebie, jak dzieciak się boję, stoję jak niemy, brak zaufania we mnie na nas dwoje. I chodzę, jak pojeb po nocach, po bruku się szlajam, a w oczach mam złość i wstyd. Trzeci element relacji to droga, którą się boję po prostu iść wspólnie.

Ta. Jak to jest? Dobre serca bratają... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Ta. Jak to jest? Dobre serca bratają się z agresją. Znalazła przytyrańca co ją... pięścią. Sińce pod oczami, upiorny makijaż, Purpurowe cienie, cierpienie w końcu zabija. Śledzi ją, widzi ją, szpera w osobistych rzeczach. Słaby facet, emocjonalny dzieciak, Mąż paranoik wciąż za darmo gnoi. Krzyczy, grozi. Życie boli, kto ją obroni? O dłoni oprawcy, cichy dzień to zaszczyt. Luksusowy czas, kiedy kat jest w delegacji. Właśnie dziś ona może pobyć sama, Jednak cienki lód męki już dziś może się złamać.

''Żyto feat. Kamila Bagnowska... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

''Żyto feat. Kamila Bagnowska - Wybacz mi'' zajebista!.

''Solar Białas feat. TomB  Milo... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

''Solar/Białas feat. TomB, Milo - Zawsze coś jest nie tak''

Mimo wszystko ze Wam sie uklada to... teksty

mistrzunii0 dodano: 15 października 2014

Mimo wszystko ze Wam sie uklada to cos Cie jednak ciagnie z 10 pieter w dol...!

Czy patrzysz w moje oczy gdy z Tobą... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2014

Czy patrzysz w moje oczy gdy z Tobą tańczę? Widzisz moje złoto czy me wnętrze pod tym szajsem Być i mieć wiecznym burzliwym romansem

Chciałbym uratować świat  ale czy... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2014

Chciałbym uratować świat, ale czy sam siebie potrafię? Czasem jak dmuchawiec się rozpadam na części i płacze Na huśtawce wiecznie coś rozkurwie potem jak to skleić patrze Choć żałuje swoich czynów to przeklinam świat na który patrze Czy coś znaczę? Czy to tylko morały i punche?

 Czasem mi też strach się chowa pod... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2014

"Czasem mi też strach się chowa pod powieką, Wiem, że bez ciebie jestem życiowym kaleką."

Chodź  przejdziemy się  pogadamy.... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2014

Chodź, przejdziemy się, pogadamy. O tym, co już jest za nami, o tym jakie masz plany. Ubieraj się, chodź. Zajaramy. Na dworze o tej porze ten ruch może być wskazany. Tak długo się znamy, tak rzadko rozmawiamy. O tym wszystkim na poważnie, szczerze, odważnie. Dlatego, że skrywamy swoje prawdziwe jaźnie. Prywatność, której nikt nie zobaczy tak wyraźnie Jak my sami. Lub poczyści wszyscy bliscy Ci których wybieramy, kochamy, ranimy, rozśmieszamy, Czynimy szczęśliwymi, potem zostawiamy samych, Zalanych łzami. Co jest z nami? Człowiek podobno jest dobry z natury. Dobry, to dobrze. Zależy który. Też chcę być dobry, a dalej robię bzdury. Widocznie fatum. Zmiana tematu.

Za mocno się przejmuje  ogromu... teksty

mistrzunii0 dodano: 14 października 2014

Za mocno się przejmuje, ogromu szczęścia szansą. Czy mnie zaakceptujesz, gdy inni tym pogardzą.

'wilgotnym szeptem przytul mnie  i... teksty

mistrzunii0 dodano: 13 października 2014

'wilgotnym szeptem przytul mnie i mów mi dobrze, nie mów mi źle'

Przej­mu­jesz się tym co mówią... teksty

mistrzunii0 dodano: 13 października 2014

Przej­mu­jesz się tym co mówią inni masz swój ro­zum rób co ser­ducho podpowiada rób co kochasz ,nie przejmuj się zbędnym komentarzem bo zaz­drość zja­da ro­zumy i te de­bile tak zwa­ni fejterzy zaz­droszczą ci te­go co masz za­miast wziąść się do roboty ogarnąć so­bie coś na włas­ny rachu­nek wy­bierają inną op­cje wpier­da­lają się w życie innych...!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV