głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Przestań krzywdzić siebie bliskich co przetrwali pośród czystki. Jeśli chcą wybaczą wszystkich ran nie zabliźnisz podejmiesz dialog już osiągasz korzyści. Szcze

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Przestań krzywdzić siebie bliskich co przetrwali pośród czystki. Jeśli chcą wybaczą wszystkich ran nie zabliźnisz podejmiesz dialog już osiągasz korzyści.
Przestań krzywdzić   siebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Przestań krzywdzić siebie bliskich co przetrwali pośród czystki. Jeśli chcą wybaczą, wszystkich ran nie zabliźnisz, podejmiesz dialog, już osiągasz korzyści.

Szczebel za szczeblem się pniesz... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Szczebel za szczeblem się pniesz, taka kariera pod tytułem "Upadek, z którego się nie pozbierasz". Zacząć od zera, wiem przeraża cię ten temat, w walce o lepsze życie w czasie, gdy głód doskwiera ty skup się lepiej tera, bo do szczęścia ci potrzebne siły do pracy nad sobą by się wyrwać z uzależnień. Czy to hazard, seks, miękkie bądź zdrów nie stań się fejkiem, zapijanie wódą prochy, nie wygrają z twoim lękiem. Chcesz by ściema górę wzięła, miałeś obrać drogę inną, przestań się zatracać w końcu uznaj swą bezsilność!

Przekraczając wszelkie normy  nie... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Przekraczając wszelkie normy, nie stosujesz ograniczeń. Jak wypiję to krzyczę jak nie kirzę mam kurwice, życie to nie koncert życzeń, jeśli gra pod twe dyktando, miej świadomość że uczyni to, niezmiernie rzadko. Wpadka za wpadką, człowiek uwierz, nie warto przez utratę kontroli minąć się z życiową prawdą. Czujesz, aż nadto ten niekorzystny bilans, notujesz więcej strat niż zysków, to zabija. Dostaniesz świra prędzej czy później, to pewne, nie odzyskasz dawnego życia bo już poległeś.Przekraczając wszelkie normy, nie stosujesz ograniczeń. Jak wypiję to krzyczę jak nie kirzę mam kurwice, życie to nie koncert życzeń, jeśli gra pod twe dyktando, miej świadomość że uczyni to, niezmiernie rzadko. Wpadka za wpadką, człowiek uwierz, nie warto przez utratę kontroli minąć się z życiową prawdą. Czujesz, aż nadto ten niekorzystny bilans, notujesz więcej strat niż zysków, to zabija. Dostaniesz świra prędzej czy później, to pewne, nie odzyskasz dawnego życia bo już poległeś.

Skupiony na używkach i przypadkowym... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Skupiony na używkach i przypadkowym seksie, dziś wieczór całkiem nieźle, uczta bogów na Olimpie, dziś sto procent masz rozrywkę, jutro tonąc chwycisz brzytwę, bierzesz udział w tej gonitwie, zastanawiasz się czy warto? Znów na kacu roztrzęsiony, sam na sam z poranna ćwiartką, bez wsparcia ojcze, matko za jakie grzechy cierpieć, muszę ja, śmiertelnik w tym uzależnień piekle.

Nie da się zaprzeczyć też robiłem... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy, zachowywać się jak kretyn, zdarzyło się niestety na cały świat złorzeczyć, gadać od rzeczy. Nie potrafiąc się cieszyć potem, wstydzić się, peszyć chociaż ludzką rzeczą grzeszyć, budzisz się gdy jest za późno Gdy starania szły na marne gdy kłopotów znów mnóstwo. Burdy pijackie, kłamstwa i cudzołóstwo by ponownie odchorować zapatrzony w nowe bóstwo oto konsekwencje życia bez przemyśleń na luźno, oto co się będzie działo gdy już będzie za późno. Źle oceniasz sytuacje to popłyniesz raczej szybko, sam się krzywdzisz w zatraceniu, nazajutrz będzie Ci przykro i wnet wyprzesz te refleksje mając do bliskich pretensje.

Nie da się zaprzeczyć też robiłem... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Nie da się zaprzeczyć też robiłem złe rzeczy, zachowywać się jak kretyn tez zdarzyło się niestety...

Nie robię z siebie gwiazdy bo nigdy... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Nie robię z siebie gwiazdy bo nigdy nią nie byłem, nie mam na imię każdy choć jak każdy mam imię !

Jest tak i to se wbij do bani  jeśli... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Jest tak i to se wbij do bani ,jeśli nie chcesz cierpieć to też przestań ranić !

Pieniądz pokonał lojalność  Po... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Pieniądz pokonał lojalność Po nierównej walce Wierność to zdrajca Na boku ma romanse

Całe życie przed tobą więc... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Całe życie przed tobą więc doświadczenia zbierasz,dlatego patrz dokładnie w kim przyjaciół wybierasz !

Quand le mensonge prend l'ascenseur... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Quand le mensonge prend l'ascenseur, la vérité prend l'escalier.. Elle met plus de temps, mais elle finit toujours par arriver !

Sopot i molo a na nim Ja Ty i grube... teksty

mistrzunii0 dodano: 10 listopada 2014

Sopot i molo a na nim Ja Ty i grube Lolo ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV