głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
missyoutonight powiedz że nie zapomnisz . że jeszcze kiedyś pojawisz się w Moim życiu albo staniesz na Mej drodze mając na ustach krótkie ' kurwa nadal Cię kocham ' zakochał s

missyoutonight

missyoutonight.moblo.pl
powiedz że nie zapomnisz . że jeszcze kiedyś pojawisz się w Moim życiu albo staniesz na Mej drodze mając na ustach krótkie ' kurwa nadal Cię kocham '
powiedz  że nie zapomnisz . że... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

powiedz, że nie zapomnisz . że jeszcze kiedyś pojawisz się w Moim życiu, albo staniesz na Mej drodze mając na ustach krótkie ' kurwa, nadal Cię kocham '

zakochał się w niej. nieumalowanej... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

zakochał się w niej. nieumalowanej, jakoś nie specjalnie ubranej. najzwyklejszej dziewczynie. zakochał się w jej duszy. w każdym jej słowie. nie lubił gdy milczała. zaznała od niego ogromnej miłości. teraz Ich nie ma. czasem coś o sobie usłyszą. On miał jakąś dziewczynę, ale teraz jest sam. Ona spotykała się z kimś, ale nie potrafiła z nikim innym być. prawie każdej płakała, bo prawie każdej nocy przychodził do niej w snach. tak bardzo chciałaby cofnąć czas.

Chciałabym  abyś do mnie napisał.... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

Chciałabym, abyś do mnie napisał. Wytłumaczył ten długi czas nieodzywania się krótkim 'musiałem to przemyśleć', dodając 'zrozumiałem, że cię kocham'. Ale chyba, jak zwykle, chcę za dużo.

czegoś mi brak. zastanawiam się... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

czegoś mi brak. zastanawiam się czego, i wydaję mi się, że brak mi kogoś, kogo mogę pokochać i wiedzieć, że ten ktoś będzie kochał mnie tak samo mocno, jak ja jego.

chciałabym pokochać na nowo. tak po... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

chciałabym pokochać na nowo. tak po prostu. ale nie wyobrażam sobie być z osobą, która nie jest Tobą. nie potrafiłabym tworzyć z nią planów, patrzeć w oczy i mówić czułe słowa. po prostu nikt nie jest w stanie zastąpić Ciebie.

kiedyś będziesz chciał wrócić.... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

kiedyś będziesz chciał wrócić. właśnie wtedy zrozumiesz, jak bardzo daleko już odszedłeś - tak zupełnie niepotrzebnie.

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem. który korzystając z pierwszej lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca. a ona, ona myślała, że to wszystko przez nią.

Jest taka miłość  która nie... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

Jest taka miłość, która nie umiera, choć zakochani od siebie odejdą.

Nigdy nie zapomnę jak pachniesz. Tak... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

Nigdy nie zapomnę jak pachniesz. Tak rano budząc się zaraz tuż obok mnie. Po obiedzie, kiedy nie mając na nic sił leżeliśmy przytuleni do siebie. I wieczorami. Kiedy cały rozpalony, przyciągałeś mnie do siebie, a ciepło naszych ciał parowało namiętnością. Nigdy nie zapomnę Twojego dotyku. Tych ciepłych rąk latem i zimnych zimą. Nigdy nie zapomnę, rzeczy które wywoływały u Ciebie ten słodki kaprys, który pokochałam zaraz za pierwszym razem. Nigdy nie zapomnę Twojego sposobu chodzenia. Tych specyficznych ruchów ramionami i szybkiego tempa, który nie raz bywał powodem naszych małych sprzeczek. Nigdy nie zapomnę smaku Twoich ust. Warg, które tak często stawały się motywacją lepszego jutra. Tęsknie za tym uśmiechem, który pojawiał się zawsze tuż przed pocałunkiem powitalnym. Tęsknie za ramionami, w które tak często wtulałaś mnie kiedy nie mogłeś zrozumieć, za co znów się gniewam. Tęsknie za sposobem, w jaki na mnie patrzyłeś. Tym delikatnym spojrzeniem i tym, którym wywoływałeś u mnie rumie

ale to  że minęło kilka miesięcy... teksty

missyoutonight dodano: 21 grudnia 2012

ale to, że minęło kilka miesięcy nie znaczy wcale, że razem z uciekającym czasie moje uczucia przepadły.

Kiedyś w końcu się zobaczymy. Nie... teksty

missyoutonight dodano: 17 września 2012

Kiedyś w końcu się zobaczymy. Nie ważne , czy będzie to dopiero za kilka lat i czy będzie to całkowicie przez przypadek. Opowiem Ci wtedy, jak bardzo tęskniłam i jak mi Cię brakowało.. Jak bardzo brakowało mi każdej cząstki Ciebie. Powiem Ci wszystko, czego nie zdążyłam powiedzieć przed naszym ostatecznym , wzruszającym końcem , o którym do dzisiaj jak tylko pomyślę , boli mnie serce , jakby boleśnie rozpadało się na setki kawałków. Po prostu powiem Ci jak strasznie Cię kochałam i kocham do teraz - całym swoim sercem , duszą i ciałem. Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? że zawsze będę Cię tak kochała pomimo wszystkiego , co mi zrobiłeś , zawsze będę na Ciebie czekała , choćbym miała umierać z tego powodu co ranek.

Czasami myślę  że jakbyś... teksty

missyoutonight dodano: 17 września 2012

Czasami myślę, że jakbyś zobaczył jak płaczę, to zrozumiałbyś jak bardzo jesteś dla mnie ważny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV