głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
misiata Ci którzy odchodzą naprawdę odchodzą bez pożegnania. Nie masz pojęcia jak wiele razy w mojej wyobraźni rozmawialiśmy śmialiśmy się chodziliśmy do kina trzymaliś

misiata

misiata.moblo.pl
Ci którzy odchodzą naprawdę odchodzą bez pożegnania.
Ci  którzy odchodzą naprawdę... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Ci, którzy odchodzą naprawdę, odchodzą bez pożegnania.

Nie masz pojęcia jak wiele razy w... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Nie masz pojęcia jak wiele razy w mojej wyobraźni rozmawialiśmy, śmialiśmy się, chodziliśmy do kina, trzymaliśmy się za ręce i patrzyliśmy sobie prosto w oczy.

My  kobiety  jesteśmy dziś... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

My, kobiety, jesteśmy dziś samodzielne i silne, ale pod koniec dnia, potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy.

Miłość jest kombinacją podziwu... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. A jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna: trafiłaś do nieba za życia.

Zaczynasz się w kimś zakochiwać... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Zaczynasz się w kimś zakochiwać dopiero wtedy, gdy nabierzesz przekonania, że ta druga osoba czuje to samo. To znaczy, kiedy zaczynasz jej ufać. Wtedy się rozluźniasz i przestajesz myśleć tylko o sobie, bo już się nie martwisz, że coś źle zrozumiałaś i stracisz ukochanego. A kiedy przestajesz myśleć o sobie, masz więcej czasu na to, by uświadomić sobie, jakie to szczęście, że go poznałaś.

Oboje cierpieliśmy kiedyś. Oboje... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Oboje cierpieliśmy kiedyś. Oboje mieliśmy serca starte na pył. Oboje przelewaliśmy łzy za coś, co przecież nigdy nie miało znaczenia. W końcu stanęliśmy na swojej drodze i oto okazuję się, że Ty dla mnie, ja dla Ciebie. Uczyliśmy się na nowo uczuć, uczyliśmy się dotyku i tych wszystkich "miłosnych spraw". W końcu coś pękło, tama, wszystko się zepsuło. Lęk wygrał. Strach przed tym, że któreś z nas może odejść, że znowu możemy cierpieć, to sprawiło, że się wycofaliśmy. Z podniesioną wysoko głową, że niby to nic nie znaczyło, że tak miało być, że żadne z nas się nie przywiązało. Śmieszne, nie? Zależy nam na sobie, ale nie możemy być razem, bo ktoś kiedyś porysował nam duszę i wolimy sami zrezygnować z miłości, zanim miłość zrezygnuję z nas. Tęsknie, to wszystko.

 Dałbyś jej trze­cią szansę?... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

-Dałbyś jej trze­cią szansę? -Tak. -Ale prze­cież dwa ra­zy tak bar­dzo Cię zraniła... -Tak, to praw­da. Ale jest jeszcze coś... -Co takiego? -Ja ją kocham. Kocham ją tak bar­dzo, że dałbym wsadzić so­bie szty­let w ser­ce po raz trze­ci dla cho­ciażby kil­ku chwil, które po­daro­wałaby tyl­ko mnie!

   Kiedyś była inna...    Masz... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

" -Kiedyś była inna... - Masz rację , zmieniła się , a wiesz dlaczego ? Bo kiedyś Była szczęśliwa , wciąż się śmiała , jej oczy błyszczały gdy na niego patrzyła.Była zakochana. A teraz? Została sama jej oczy są puste , bez żadnego wyrazu. Udaje szczęśliwą a tak naprawdę w nocy płacze w poduszkę bo już sobie nie radzi. I wiesz co jest najgorsze? Pomimo tego że ją zranił , patrząc na niego jej oczy znów są takie jak dawniej... "

Jeśli kobieta potrafi doprowadzić... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Jeśli kobieta potrafi doprowadzić mężczyznę do płaczu to znaczy że jest dla niego więcej niż całym światem.

Uwielbiam facetów  którzy mają... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Uwielbiam facetów, którzy mają twardy, męski głos, pociągające perfumy i szacunek do swojej matki, tak mocny, że za nic w świecie nie pozwoliliby jej skrzywdzić.

szczery uśmiech kobiety jest wtedy... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

szczery uśmiech kobiety jest wtedy gdy śmieje się cała twarz łącznie z łukami brwiowymi i oczyma. usta są najbardziej mylną częścią twarzy.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

misiata dodano: 26 luty 2014

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć 'nie odchodź'. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał, lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV