głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
misianicka kocham go tak naprawdę mocno. kocham go za wszystko. za to że jest za jego słodki uśmiech czułe słowa. kocham go za to że jest mój. kocham jego dołek w policzku

misianicka

misianicka.moblo.pl
kocham go tak naprawdę mocno. kocham go za wszystko. za to że jest za jego słodki uśmiech czułe słowa. kocham go za to że jest mój. kocham jego dołek w policzku j
kocham go tak naprawdę mocno. kocham... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

kocham go tak naprawdę mocno. kocham go za wszystko. za to, że jest, za jego słodki uśmiech, czułe słowa. kocham go za to, że jest mój. kocham jego dołek w policzku, jego usta, policzki, szyję i ręce, którymi mnie przytula. kocham go za wszystko i za nic. kocham go całym sercem i nie zamierzam tego zmieniać.

stojąc wtulona w niego  czułam  że... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

stojąc wtulona w niego, czułam, że mam wszystko. on był wszystkim. był moim słońcem na niebie, burzą w czasie lata. był gwiazdą na niebie i jesiennym wiatrem. był słodki jak truskawki, był miły i delikatny, czuły i troskliwy. tak, to on był moim szczęściem.

chce siedzieć z Tobą na mokrej... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

chce siedzieć z Tobą na mokrej jeszcze od rosy trawie i puszczając bańki mydlane patrzeć jak niebo krzyczy kolorami tęczy. w sumie obeszłoby się bez trawy, baniek i tęczy. chcę Ciebie. to Ty jesteś moją główną atrakcją.

w porządku  przyznaję. myślę o... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

w porządku, przyznaję. myślę o Tobie codziennie w każdej sekundzie. uwielbiam o Tobie mówić. kiedy Cię przytulam, marzę o Tym, by już nigdy nie wypuścić Cię z rąk. śnię o Tobie każdej nocy. zawsze gorączkuję gdy Cię widzę i jestem zupełnie, całkowicie w Tobie zakochana.

co to oznacza jeśli bez Ciebie... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

co to oznacza jeśli bez Ciebie świat jest niekompletny? -jeśli dzień bez Ciebie to cały poranek bez Ciebie, całe południe i cały wieczór bez Ciebie, tysiąc czterysta czterdzieści minut bez Ciebie i co to oznacza jeśli ktoś przez czas długi nie jest w stanie wykonać najprostszej czynności użytkowej ani odwrócić myśli od jednego wyłącznie tematu, czy to nie oznacza, że ten ktoś popadł w obsesję...?

miłość jest kombinacją podziwu... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma co robić szumu. jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. a jeśli już wszystkie trzy, to śmierć nie jest potrzebna. trafiłeś do nieba za życia. :)

a On nawet kiedy złościł się i... teksty

misianicka dodano: 31 października 2011

a On nawet kiedy złościł się i robił głupią minę, był najprzystojniejszym stworzeniem w całym wszechświecie.

przyłożę telefon do twojej klatki... teksty

misianicka dodano: 30 października 2011

przyłożę telefon do twojej klatki piersiowej, ustawie dyktafon, a potem zapisany dźwiek ustawie jako dzwonek telefonu.

ona lubi usiąść się na parapecie... teksty

misianicka dodano: 30 października 2011

ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać: "masz nową wiadomość" od Niego ;*

wiesz po co są problemy? żeby zdać... teksty

misianicka dodano: 30 października 2011

wiesz po co są problemy? żeby zdać sobie sprawę, jak bardzo nam na czymś zależy.!

możesz strzelić mi prosto w... teksty

misianicka dodano: 29 października 2011

możesz strzelić mi prosto w głowę. możesz dodać truciznę do mojego picia. możesz udusić mnie poduszką, gdy będę spała. możesz zrzucić mnie z bardzo wysokiego klifu prosto na ostre skały. tylko proszę, nie złam mi serca.

nie musisz się mnie uczyć. nie... teksty

misianicka dodano: 29 października 2011

nie musisz się mnie uczyć. nie musisz wiedzieć o której jadam śniadanie i kładę się spać. nie musisz pamiętać o moich urodzinach i dawać mi prezentów. nie musisz robić mi herbaty i przykrywać kocykiem. nie musisz kupować mi róż i całować w dłonie.po prostu mnie kochaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV