głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mietovva.x3 A wieczorami leżała na trawie wpatrzona w gwiazdy myśląc o nim. Zastanawiała się co powie gdy już się spotkają układała w głowie całe dialogi. A nigdy nie odważ

mietovva.x3

mietovva.x3.moblo.pl
A wieczorami leżała na trawie wpatrzona w gwiazdy myśląc o nim. Zastanawiała się co powie gdy już się spotkają układała w głowie całe dialogi. A nigdy nie odważyła
A wieczorami leżała na trawie... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

A wieczorami leżała na trawie wpatrzona w gwiazdy, myśląc o nim. Zastanawiała się, co powie, gdy już się spotkają, układała w głowie całe dialogi. A nigdy nie odważyła się nawet powiedzieć mu "cześć".

wiesz  jesteś jak pies. po prostu... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

wiesz, jesteś jak pies. po prostu raz Cię kurwa pogłaskałam, to teraz sie Ciebie pozbyć nie moge.

Widząc Twoje brązowe oczy zacinam... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Widząc Twoje brązowe oczy zacinam się jak stara płyta i ciągle powtarzam jaka piękna dziś pogoda, chociaż pada deszcz.

  masz jakieś postanowienie... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

- masz jakieś postanowienie noworoczne.? - Ta żeby nie zakochać się już nigdy więcej i w końcu dać sobie spokój z miłością . - życzę Ci powodzenia. - na pewno się przyda, dzięki.

  W szkole był znajomym  po za... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

` W szkole był znajomym, po za szkołą dobrym kumplem , a w snach był tylko jej

późny wieczór   garstka osób na... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

późny wieczór , garstka osób na GG .smutek , przygnębienie , samotność .i nagle mój wzrok przyciąga prawy dolny róg ekranu z napisem że przesyłasz wiadomość .uśmiechnęłam się od razu ,nie czytając nawet treści

Pewnego dnia uczucia bawiły się w... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Pewnego dnia uczucia bawiły się w chowanego.Na początku ustaliły, że kryje miłość, więc zaczęła liczyć. Nadzieja schowała się w chmurach,Piękno w tafli wody, strach w dziupli w drzewie,skromność pod kamieniem, a szaleństwo w krzaku dzikiej róży. Miłość doliczyła do 100 i zaczęła szukać. Znalazła nadzieje,strach,piękno,skromność.. Ale gdy szukała szaleństwa jedna z gałązek dzikiej róży uderzyła ją w twarz i wykuła jej oczy. Szaleństwo czując się winne obiecało, że zawsze będzie jej towarzyszyć.Od tej pory miłość jest ślepa a prowadzi ją szaleństwo.'

nie była jak inne dziewczyny.. nie... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

nie była jak inne dziewczyny.. nie piła , nie paliła , nie przeklinała za często.. pisała pamiętnik.. jednak nie był on taki zwyczajny.. pisała tam swoje marzenia.. na każdej stronie można było znaleźć JEGO imię.. tak , zakochała się.. jednak bez wzajemności.jednak ona wiedziała o Nim wszystko.. uwielbiała te Jego niebieskie oczy , dołeczki , ten Jego styl.. byli z całkiem innych światów.. to było jej największe marzenie.. chciała Go mieć przy sobie.. chciała Go całować kiedy tylko zechce , przytulać się do Niego , pisać SMS , szeptać ' kocham Cię '.. było to tylko marzenie... jebane marzenie , które się nigdy nie spełni.

Kochali się w sobie pół żartem... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Kochali się w sobie pół żartem, pół serio. On ją żartem. Ona go serio

Nie chcesz mnie. Nie zależy Ci  bo... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Nie chcesz mnie. Nie zależy Ci, bo nic nie robisz w kierunku bliższego mnie poznania. W skrócie - olewasz mnie. Więc ja też daje spokój, bo to bezsensu. Wydaję się to takie proste. Tylko szkoda kurwa, że ja zawsze mam tą jebaną nadzieje na to, że jest inaczej.

myślisz  że taki z Ciebie cwaniak?... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

myślisz, że taki z Ciebie cwaniak? że jak idziesz i spojrzysz na mnie tymi swoimi błękitnymi oczami, puścisz ten swój uśmiech, który tak lubię, to na mnie działasz? kurwa, masz racje.

W szkole przy życiu trzyma mnie... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

W szkole przy życiu trzyma mnie tylko to, że na przerwach mogę Cię zobaczyć, powiedzieć 'cześć', uśmiechnąć się i pójść dalej. Cieszę się, że mogę AŻ tyle, bo wiem, że nigdy nic więcej nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV