głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mietovva.x3 . Uwielbiam gonić Cię wzrokiem ukradkiem spoglądać co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia byś przypadkiem tego nie zobaczył. Teraz jedyne co mi pozostał

mietovva.x3

mietovva.x3.moblo.pl
. Uwielbiam gonić Cię wzrokiem ukradkiem spoglądać co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia byś przypadkiem tego nie zobaczył.
.  Uwielbiam gonić Cię wzrokiem... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

.` Uwielbiam gonić Cię wzrokiem, ukradkiem spoglądać co robisz i szybko zmieniać kierunek patrzenia, byś przypadkiem tego nie zobaczył.

Teraz jedyne co mi pozostało to... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Teraz jedyne co mi pozostało to udawać że wszystko jest ok....Że twoje imię nie wywołuje u mnie dreszczy...Że na twój widok moje serce nie przyśpiesza.

Kątem oka spoglądał na nią... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Kątem oka spoglądał na nią, pilnował jej wzrokiem, jednocześnie udając obojętnego.

Wszem i obec ogłaszam : że mam... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Wszem i obec ogłaszam : że mam wyjebane i nie bd się nikim i niczym przejmować . Plan wcielony już od dłuższego czasu . ; p

za każdym razem kiedy do mnie... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

za każdym razem kiedy do mnie napiszesz ja wyobrażam sobie,że Ci na mnie zależy,że jestem dla Ciebie kimś ważnym i chociaż napiszesz tylko: co u Ciebie? ja czekam na kolejną wiadomość o treści: tęsknie za Tobą. teraz nie dziwię się jak mówią,że jestem uzależniona od Ciebie. sama to zauważyłam...

Co by było gdyby..? Tak  zawsze... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Co by było gdyby..? Tak, zawsze zadaję sobie to pytanie widząc Ciebie. Wyobrażam sobie wtedy nas całujących się w parku, nas rozmawiających o szkole, problemach z rodzicami, nas, którzy są w sobie okropnie zakochani.

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Miałeś tak kiedyś? Nie możesz zasnąć, trzymając w ręku telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - a nuż, może jest sms, może nie było słychać dźwięku... Rano wstajesz półprzytomny, szukasz kogoś w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam, go nie ma.. żyjesz nadzieją, że może.. może dziś, może właśnie w tym tłumie..że może.. Ach, miałeś tak? Bagatelizujesz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu.... Miałeś tak? No właśnie, nie miałeś tak, więc proszę, nie mów mi, że rozumiesz.

patrzysz na mnie takim wzrokiem że... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

patrzysz na mnie takim wzrokiem,że bezczelnie proszę o jeszcze.

masz obsesję na jego punkcie  zawsze... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

masz obsesję na jego punkcie, zawsze gdy przechodzi obok ciebie zaczynasz mimowolnie się uśmiechać .

Bo ja wstaję 2 godziny wcześniej by... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Bo ja wstaję 2 godziny wcześniej by ułożyć włosy, wybrać najlepszy zestaw ubrań, idealnie się pomalować, tylko po to, byś przez sekundę się na mnie patrzył.

Najpierw uśmiechałeś się. Potem... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

Najpierw uśmiechałeś się. Potem rozmawiałeś. Ciągnąłeś za włosy, a ja się śmiałam. Potem nagle wciągnęła cię jakaś czarna dziura i przestałeś mnie znać, a ja czułam się jak lalka rzucona w kąt.

na kolejnej   nudnej lekcji... teksty

mietovva.x3 dodano: 13 grudnia 2010

na kolejnej , nudnej lekcji organizacyjnej wszyscy byli przymuleni - chłopacy siedzący z tyłu ze słuchawkami w uszach , inni prawie chrapali z głową na ławce , a ja siedziałam podparta na łokciu wpatrując się tępo w tablicę . po 30-minutowym monologu dotyczącym przedmiotowego systemu oceniania , nauczycielka wstając z krzesełka spytała : - ktoś ma jakieś pytania ? . - uniosłam energicznie rękę w górę . po wskazaniu przez nią mojej osoby zapytałam patrząc w Twoją stronę : - pani profesor , co to jest miłość ? - i w tym momencie poczułam na sobie wzrok wszystkich w klasie . nie , jednak nie wszystkich . ty nadal siedziałeś w tej samej pozycji . słyszałam tylko twoje ciche prychnięcie pod nosem . to była cała , konkretna odpowiedź , którą usłyszałam , i która zastąpiła mi wszystkie zbędne słowa .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV