głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
memoirs Powiem tak dziś świat jest nasz patrz. x3 Nikt nikogo nie traci bo nikt nikogo nie może mieć na własność. Fakt często nie pokazuję Ci tego co naprawdę czuję i m

memoirs

memoirs.moblo.pl
Powiem tak dziś świat jest nasz patrz. x3
Powiem tak  dziś świat jest nasz... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Powiem tak, dziś świat jest nasz, patrz. x3

Nikt nikogo nie traci  bo nikt nikogo... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Nikt nikogo nie traci, bo nikt nikogo nie może mieć na własność.

Fakt  często nie pokazuję Ci tego... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Fakt, często nie pokazuję Ci tego co naprawdę czuję i myślę, bo cholernie boję się, że znowu spowoduje to jakieś spięcia między nami. Mimo to wiedz, że nigdy nikogo nie pragnęłam tak jak Ciebie w tym momencie.

Gdyby nie było jutra  gdybym nie... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Gdyby nie było jutra, gdybym nie musiała ponosić konsekwencji, zabiłabym ją. Wtedy nie miałbyś wyboru, przyznałbyś się, że mnie kochasz, a ona była wymówką, żeby tylko mi pokazać, że Twoje ego nie ucierpiało bo dostaniu kosza. Ale jutro będzie. Ty nadal z nią. A ja wciąż siedząc na parapecie z kubkiem gorącego kakao wpatrująca się w okno, zastanawiająca się 'co by było, gdyby.'

Gdy po raz pierwszy się zakochała... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Gdy po raz pierwszy się zakochała, myślała że będzie jak w filmie... długie spacery wieczorami, wierność na całe życie, wieczne szczęście, wielka miłość. Jednak przekonała się, że szczęśliwe zakończenia są tylko w filmach, a w życiu gdy coś idzie zbyt łatwo, to coś się robi źle.

Trzeba przeżyć wszystko  co jest... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Trzeba przeżyć wszystko, co jest nam dane. Cała radość i cały smutek. Nie wolno nam się od tego uchylić. Nie przeżyty smutek, przed którym uciekliśmy, i tak kiedyś nas dopadnie.

Ja wcale nie uciekam  po prostu... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Ja wcale nie uciekam, po prostu duszę się...

świetne!  D teksty memoirs dodał komentarz: świetne! ;D do wpisu 23 listopada 2010
A gdy moja miłość zgaśnie  gdy... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

A gdy moja miłość zgaśnie, gdy naprawdę będę chciała iść sama, gdy bez Ciebie będzie łatwiej, gdy bez Ciebie będę mogła być tam, gdzie mieliśmy iść razem zawsze, gdy przestaniesz tak naprawdę znaczyć już cokolwiek dla mnie, gdy przestanę myśleć o czym myślisz i gdzie idziesz, gdy to stanie się nieodwracalne, gdy stąd wyjdziesz, gdy nie będę już tak bardzo chciała Cię widzieć, gdy nie będę chciała Cię słuchać, gdy nie będę z Tobą milczeć, gdy nie będziesz czuł do mnie tego już tak mocno, gdy pomyślisz, że chcesz iść gdzieś, nie chcesz zostać, jeśli mimo wątpliwości to nie będzie proste, nie będzie intuicyjne, coś innego będzie dobre, jeśli będę musiała się odwrócić i to co czuje zniszczyć, nie móc o tym mówić, jeśli będę musiała poczuć tak, musisz zrozumieć to będzie koniec nas, koniec, dziś tak to czuję.

Odpalam papierosa i wiem. Skradam... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Odpalam papierosa i wiem. Skradam życiu jeszcze jeden oddech...

Bez wytchnienia opowiadasz mi o... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Bez wytchnienia opowiadasz mi o marzeniach. Kręcą się one w mojej głowie, a po chwili uświadamiam sobie, że niesamowitym szczęściem jest to, że siedzę tu i gadam z Tobą o głupotach. Że Cię mam - tak ściślej mówiąc. Że potrafię dotrzymać tej cholernej obietnicy, bo nie opuszczę Cię, aż do śmierci. I choćby nawet ziemia się rozstąpiła. To od czego mam te cholerne nogi, Twoje ukochane nogi, żeby skoczyć i być z Tobą po ostatnią minutę świata.

Przyjaźń  która się kończy  tak... teksty

memoirs dodano: 23 listopada 2010

Przyjaźń, która się kończy, tak naprawdę nigdy się nie zaczęła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV