głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
melaa miły ale niegrzeczny piękny ale nie laluś opiekuńczy ale nie pantoflarz zabawny ale nie żałosny słodki ale nie zakochany w sobie bezpośredni ale nie chamski wys

melaa

melaa.moblo.pl
miły ale niegrzeczny piękny ale nie laluś opiekuńczy ale nie pantoflarz zabawny ale nie żałosny słodki ale nie zakochany w sobie bezpośredni ale nie chamski
miły  ale niegrzeczny  piękny  ale... teksty

melaa dodano: 3 luty 2011

miły, ale niegrzeczny, piękny, ale nie laluś , opiekuńczy, ale nie pantoflarz , zabawny, ale nie żałosny, słodki, ale nie zakochany w sobie, bezpośredni, ale nie chamski , wysportowany, ale nie napakowany, wyjątkowy, ale nie przereklamowany, dobry, ale nie idealny , mój, ale nie wszystkich .

Są sytuacje kryzysowe kiedy... teksty

melaa dodano: 2 luty 2011

Są sytuacje kryzysowe kiedy potrzebujesz pomocy. bierzesz telefon do ręki i ani jeden numer z Twojej listy kontaktów nie nadaje się, aby pod niego zadzwonić w celu jej uzyskania.

chciałam  żeby cię bolało.... teksty

melaa dodano: 31 stycznia 2011

chciałam, żeby cię bolało. chciałam zrobić krzywdę tobie. a wiedziałam, wiedziałam, że najbardziej zranię ciebie, gdy zranię siebie, więc postanowiłam się zabić.

czasem chciałabym być inna niż... teksty

melaa dodano: 31 stycznia 2011

czasem chciałabym być inna niż jestem. chciałabym nie niszczyć wszystkiego, a w szczególności tego, na czym mi zależy. odnoszę wrażenie, że im bardziej się staram, tym gorsze są skutki. jestem jak mała, głupia dziewczynka, która nie potrafi powiedzieć tego co tak naprawdę by chciała i mówi co jej ślina na język przyniesie, a potem żałuje tylko, że to 'potem' z reguły jest już za późno..

Z papierosem w ręku odważnie... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Z papierosem w ręku odważnie przeszłam obok niego. Wiem jak bardzo nienawidził kiedy paliłam.

Gdybyś teraz stanął przede mną... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Gdybyś teraz stanął przede mną, miałabym ogromny dylemat: dać Ci w ryj, czy pocałować?

Teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Teoretycznie miała na niego wyjebane, ale praktycznie to przegryzała wargi, gdy ktoś wypowiadał Jego imię.

dzisiaj nazywam Cię nic... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

dzisiaj nazywam Cię nic nieznaczącym incydentem w moim życiu. na zawsze pozostaniesz gdzieś tam głęboko w moim sercu, ale muszę iść do przodu i kochać na nowo

Niektórzy stawali na głowie by mnie... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Niektórzy stawali na głowie by mnie uszczęśliwić i im się nie udawało. Ty wystarczy, że na mnie spojrzysz, jestem najszczęśliwsza na świecie.

Patrząc na twoje imię na mojej... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Patrząc na twoje imię na mojej liście gadu mam 2 opcje : pierwsza to napisać a druga to nie a wiesz jaki jest największy problem wybrać jedna z nich bo wiem że kiedy napisze będę tego za niedługo żałować a kiedy nie napisze moje serce się nie uspokoi .Więc pytam się Cb kurwa czemu mi tego nie możesz ułatwić i napisać pierwszy?

To  że uważasz mnie za zimną sukę... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

To, że uważasz mnie za zimną sukę nie znaczy, że nie mam uczuć. Po prostu nie chce ich okazywać, ostatnie "kocham" za długo bolało.

Nienawidzę Cię. Nienawidzę Cię za... teksty

melaa dodano: 30 stycznia 2011

Nienawidzę Cię. Nienawidzę Cię za to, że Cię poznałam, że Cię pamiętam, że wiem jaki jesteś i w jaki sposób się pojawiłeś. Za to, że Ciebie już nie ma i za to że się tak cholernie zmieniłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV