głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 To uczucie wszechogarniającej pustki kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień.I szybko je zamykasz oszukujesz siebie chcesz przedłużyć ten sen

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
To uczucie wszechogarniającej pustki kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień.I szybko je zamykasz oszukujesz siebie chcesz przedłużyć ten sen bo on
 To uczucie wszechogarniającej... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` To uczucie wszechogarniającej pustki,kiedy otwierając oczy szukasz w sobie siły na nowy dzień.I szybko je zamykasz, oszukujesz siebie, chcesz przedłużyć ten sen, bo on tak pięknie koi ból. A pamiętam ten czas, kiedy nie mogłam się doczekać ranka, jak biegłam do Ciebie, jak nadawałeś sens.

 Myślałam że będziesz Tym... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Myślałam, że będziesz Tym jedynym na zawsze. Myślałam, że będziesz moim światełkiem, który będzie mi rozjaśniał życie. Myślałam, że twój dotyk zawsze będzie mi towarzyszył. Myślałam, że będziemy się kochać, aż do śmierci. Myślałam, że nigdy nie poczuje dotyku rzeczywistości, który będzie kazał mi zapomnieć.

 Sen jest najlepszym miejscem. W nim... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Sen jest najlepszym miejscem. W nim mogę być kim chce i być tak szczęśliwa jak tylko zapragnę. Mogę zobaczyć w nim Ciebie, chociaż wiem że mieszkasz tak daleko ode mnie, że się w ogóle nie zobaczymy. I dla tego zawsze śnię, bo jesteś tam Ty.

 Wiesz za co Cie kocham.? Za to że... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Wiesz za co Cie kocham.? Za to, że w ogóle istniejesz, za to, że jestes taki słodki, za to, ze potrafisz rozbawić do łez i za to, ze potrafisz pocieszyć. A wiesz za co Cie nienawidzę.? Za to, że jestes taki głupi i tego nie doceniasz.

witaj w świecie  gdzie wyraz ' żal... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

witaj w świecie , gdzie wyraz ' żal mi cię ' zamiast współczucia oznacza drwinę , a słowo ' jebany ' to nie obelga , a raczej komplement . witaj w XXI wieku , gdzie miłość wyrażana jest statusem ' jestem w związku ' na facebook ' u .
Autor cytatu: martynaaa.em

 Uwielbia te jego czekoladowe oczy... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Uwielbia te jego czekoladowe oczy, łobuzerski uśmiech i czuły dotyk. < 3.

 Z pokorom znosiłam wszystkie nowe... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Z pokorom znosiłam wszystkie, nowe Panienki u Twojego boku. Z ogromnym bólem znosiłam to, jak stopniowo Cię traciłam, ale dziś wiem, że to czekanie było warte Twoich słów: I mimo tego, że w życiu miałem wiele kobiet , nie znalazłem żadnej, która chociażby w połowie była tak cudowna, jak Ty.!

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 29 września 2011
 Już wiem czym jest Przyjaźń. To... teksty

mautaa.x3 dodano: 29 września 2011

` Już wiem czym jest Przyjaźń. To tęsknota za każdą staconą chwilą, To śmianie się z głupich historii, To płakanie przy każdej rozterce, To rozmowa na wszystkie tematy, te zabawne i te tragiczne. To wiara,że bedzie dobrze, To wspólne zataczanie sie przez codzienność. Bo przyjaźń to TY i JA. ;*

 Nie wiem czemu ale uwielbiam Twój... teksty

mautaa.x3 dodano: 29 września 2011

` Nie wiem czemu, ale uwielbiam Twój uśmiech .

 Gdy o Tobie myślę przychodzi mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 29 września 2011

` Gdy o Tobie myślę przychodzi mi do głowy : ` Nigdy więcej , kurwa ! ` , ale potem cię spotkam , nogi mi miękną jakby były z waty i o wszystkim zapominam .

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 29 września 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV