głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 To nie jest tak że nie odzywam się bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać tylko zwyczajnie boję się że widząc moje imię na ekranie

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
To nie jest tak że nie odzywam się bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać tylko zwyczajnie boję się że widząc moje imię na ekranie tele
 To nie jest tak że nie odzywam... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` To nie jest tak, że nie odzywam się, bo nie chcę. Wręcz odwrotnie. Mam wielką ochotę z Tobą porozmawiać, tylko zwyczajnie boję się, że widząc moje imię na ekranie telefonu wywrócisz oczami i powiesz: "kurde, nie chce mi się z nią pisać, ale odpiszę, żeby nie było jej przykro".

 Siedziała na korytarzu wśród... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` Siedziała na korytarzu wśród kumpli z klasy. Nagle dostała sms'a . " pięknie dziś wyglądasz " . Odpisała " kto ty? " Po chwili doszła odpowiedź " spójrz przed siebie ... " siedział na ławce i uśmiechał się słodko ...

 Weszła do szkoły. On siedział na... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` Weszła do szkoły. On siedział na ławce i patrzył na nią. Powiedział coś do kumpla i on również spojrzał na nią. Nagle spomiędzy nich wychyliła się ona. Ta sama, która zniszyła ich związek. Odwróciła wzrok i szła dalej, ale po chwili poczuła czyjąś rękę na swoim biodrze. Odwrócił ją przodem do siebie i wyszeptał ' Uwielbiam kiedy się złościsz. Mała, kiedy w końcu zrozumiesz, że ona nic dla mnie nie znaczy.? Liczysz się tylko Ty. Zrobiłbym dużo, żebyśmy znowu byli razem... " Pocałował ją w policzek, po którym powoli potoczyła się łza.

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 1 października 2011
   Kawy herbaty piwa.?  nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` ` - Kawy, herbaty, piwa.? - nie, dziękuję. - A może jesteś głodna.? - nie, nie jestem. - To czego ci potrzeba.? - oj zamknij się i mnie przytul. ; )

 Jeśli wieloletnia przyjaźń się... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` Jeśli wieloletnia przyjaźń się rozpada, trzeba to przyjąć bez goryczy: wszak musiała kiedyś się skończyć. Pamiętajmy tylko to, czym była, nie to, czym się stała.!

właśnie nie wiem. :D teksty mautaa.x3 dodał komentarz: właśnie nie wiem. :D do wpisu 1 października 2011
 Największe zakłopotanie kiedy... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` Największe zakłopotanie, kiedy jedno głębokie spojrzenie w oczy, nie może ukryć tego co tak naprawdę czujesz ...

 Odtąd wstaje z łóżka ubieram... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 października 2011

` Odtąd wstaje z łóżka, ubieram się, maluję rzęsy tuszem, na śniadanie jem płatki słuchając radia, a później jestem szczęśliwa, bez żadnego ale. ;)

dziękuję. teksty mautaa.x3 dodał komentarz: dziękuję. do wpisu 30 września 2011
nic nie chcę mówić ale każdy ta sb może powiedzieć. a poza tym wzięłam to z neta. więc sorry.   teksty mautaa.x3 dodał komentarz: nic nie chcę mówić, ale każdy ta sb może powiedzieć. a poza tym wzięłam to z neta. więc sorry. ; ) do wpisu 30 września 2011
 Podarowałeś mi coś co nawet... teksty

mautaa.x3 dodano: 30 września 2011

` Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV