głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Jesteś cwelem jesteś zerem jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem jesteś szczylem imbecylem i debilem. Jesteś ws

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Jesteś cwelem jesteś zerem jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem jesteś szczylem imbecylem i debilem. Jesteś wst
 Jesteś cwelem jesteś zerem... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina... Pokochałam skurwysyna.

no już wiem dlaczego tak nie lubię w nią grać. :D teksty mautaa.x3 dodał komentarz: no już wiem dlaczego tak nie lubię w nią grać. :D do wpisu 3 listopada 2011
 przecież nikt nie powiedział że... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 listopada 2011

` przecież nikt nie powiedział, że nie możesz z nią rozmawiać czy flirtować. nikt też nie powiedział, że nie możesz mnie mieć w dupie. i skarbie, nikt nie powiedział, że ja muszę znosić to wszystko.

 świeczki na torcie spadająca... teksty

mautaa.x3 dodano: 3 listopada 2011

` świeczki na torcie, spadająca gwiazda, czterolistna koniczyna, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku. i zawsze to samo życzenie, bo może akurat się spełni.

 Po prostu czasem chciałabym... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 listopada 2011

` Po prostu czasem chciałabym, żebyś przyszedł i nic nie mówił, i ja bym się przytuliła, bo czasem nie trzeba słów, wystarczy być obok.

 stanęła przed Nim i z uśmiechem... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 listopada 2011

` stanęła przed Nim i z uśmiechem na twarzy powiedziała: ' miałeś ostatnią szansę, spierdalaj '. chwilę potem obudziła się wzięła do ręki telefon i na sms'a: ' przepraszam' kolejny raz odpisała 'nic się nie stało,kochanie'.

 Miłością chyba nie można tego... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 listopada 2011

` Miłością chyba nie można tego nazwać. Raczej szczeniackim zauroczeniem. Zauroczeniem, które powoli stawało się obsesją i uzależnieniem. Uzależnieniem od Twoich niebieskich oczu i blond włosów.

 Nie potrafię być taka jak rok... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 listopada 2011

` Nie potrafię być taka jak rok temu. Nie potrafię Ci znów zaufać. Za bardzo się na Tobie zawiodłam, by zacząć wszystko od nowa. By wszystko było tak jak dawniej .. Po prostu nie umiem. Nie umiem dać Ci jeszcze jednej szansy ..

 Czasami żałuję tych słów... teksty

mautaa.x3 dodano: 2 listopada 2011

` Czasami żałuję tych słów, które wypowiedziałam do Ciebie w złości. Może gdybym się zamknęła, gdybym nie wykrzyczała Ci prosto w twarz wszystkiego było by inaczej.? Może było by tak jak wtedy, kiedy się poznaliśmy.?

http: mautaax3.blogspot.com  NOWY... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 listopada 2011

http://mautaax3.blogspot.com/ [NOWY WPIS. KOMENTUJCIE MIŚKI] ♥.

 To nie jest tak że bierzesz ode... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 listopada 2011

` To nie jest tak, że bierzesz ode mnie tyle ile zechcesz, łamiesz mi serce a ja znikam. Jestem, choć Ty przestajesz mnie już zauważać i powiem Ci więcej. Cierpię. Nie przez miłość, przez Ciebie... to z czyjej winy się rozstaliśmy nie ma żadnego znaczenia, dopóki ja Cię kocham, wtedy mam prawo do wszystkiego i gdy Cię obrażam nie możesz robić tego samego, musisz to przyjąć z uśmiechem na ustach, ponieważ Cię potrzebuję i tylko to się teraz liczy.

 chce siedzieć z Tobą na mokrej... teksty

mautaa.x3 dodano: 1 listopada 2011

` chce siedzieć z Tobą na mokrej jeszcze od rosy trawie i puszczając bańki mydlane patrzeć jak niebo krzyczy kolorami tęczy. w sumie obeszłoby się bez trawy, baniek i tęczy. chcę Ciebie. to Ty jesteś moją główną atrakcją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV