głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 a kiedy krzyczałam żebyś dał mi spokój i nie pisał więcej miałam na myśli to że pobiegniesz za mną i mocno trzymając za ręce powiesz ' nie tak szybko skarbie z

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
a kiedy krzyczałam żebyś dał mi spokój i nie pisał więcej miałam na myśli to że pobiegniesz za mną i mocno trzymając za ręce powiesz ' nie tak szybko skarbie za
 a kiedy krzyczałam żebyś dał mi... teksty

mautaa.x3 dodano: 5 listopada 2011

` a kiedy krzyczałam żebyś dał mi spokój i nie pisał więcej, miałam na myśli to , że pobiegniesz za mną i mocno trzymając za ręce powiesz ' nie tak szybko skarbie, za bardzo Cię kocham ' . najwidoczniej się przeliczyłam.

 kiedy pierwszy raz cię zobaczyłam... teksty

mautaa.x3 dodano: 5 listopada 2011

` kiedy pierwszy raz cię zobaczyłam, bałam się ciebie dotknąć. kiedy pierwszy raz cię dotknęłam, bałam się ciebie pocałować. kiedy pierwszy raz cię pocałowałam, bałam się ciebie pokochać. ale teraz, kiedy cię kocham jedyną rzeczą której się boję jest to, że cię stracę.

 Uśmiechała się bawiła się... teksty

mautaa.x3 dodano: 5 listopada 2011

` Uśmiechała się, bawiła się wszystkimi.. a tak naprawdę? nie umiała zapomnieć o nim.

http: mautaax3.blogspot.com teksty

mautaa.x3 dodano: 5 listopada 2011

już w to wierze. :D teksty mautaa.x3 dodał komentarz: już w to wierze. :D do wpisu 4 listopada 2011
20:20. . teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

20:20. -.-

 	  Jasne boisz się że możesz... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` Jasne, boisz się, że możesz skrzywdzisz kobietę, tylko " Pamiętaj o jednym - Jak się naprawdę zakochasz w kobiecie to stanie się ona dla Ciebie najważniejszą istotą na świecie, będziesz chciał ją chronić, opiekować się nią i nigdy jej nie skrzywdzisz, a co najważniejsze nie pozwolisz by ktokolwiek ją skrzywdził. To siła miłości, która potrafi góry przenosić..

 	  I uważali go za osiedlowego... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` I uważali go za osiedlowego lovelasa, za kolesia który może mieć każdą pannę, że rani jak nikt i nie wie czym są uczucia, mimo to ona chciała go poznać, chciała zobaczyć prawdziwego chłopaka, który też czasem potrzebuje osoby, której się może zwierzyć. I udało się jej, ich częste spotkania odzwierciedlały go, okazał się romantycznym dżentelmenem, osobą kochającą, miłą i delikatną. Była z nim, nie słuchając komentarzy i opinii na ten temat, nauczyła go kochać, i sama bardzo mocno pokochała. To co czuł będąc z nią było nie do opisania, była pierwszą dziewczyną, która rozumiała Świat w którym żyje, przy niej nawet płakał.

 	  Czy Cie nadal kocham.? Nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` Czy Cie nadal kocham.? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płacze. Próbuje żyć dalej.

 popełniam wciąż te same głupie... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` popełniam wciąż te same głupie błędy, w ogóle się na nich nie ucząc. mam dla Ciebie radę prosto z serca. nie spierdol sobie życia tak jak ja, nie powtarzaj moich błędów..

 masz facebooka ?  nie .  a nk ?... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` masz facebooka ? - nie . - a nk ? - też nie . -a gg ? - nie mam . - a skypa masz ? - nie, też nie . - a ciepłą wodę i prąd to ty na chacie masz czy też nie.?

 Wyciągnęła z plecaka wódke i... teksty

mautaa.x3 dodano: 4 listopada 2011

` Wyciągnęła z plecaka wódke i wspominając chwile spędzone z nim upijała się..Wzięła w garść opakowanie tabletek nasennych i połykając po kilka popijała alkoholem..Robiła się coraz bardziej senna i jeszcze wyjęła z plecaka żyletke.Rozpakowała ją i przyłożyła do ręki.Trzęsąc się przydusiła ją mocno i pociągnęła wzdłuż.,po czym mdlejąc osunęła się na ziemie.Nie było już odwrotu..Po woli odchodziła w strone światła...Jednak Bóg nadal walczył o jej życie..Dochodziła Późna godzina,była nieprzytomna,ale jeszcze oddychała.Oddech był coraz słabszy i z każdą minutą ustawał..Już nic nie czuła,czekała na przejście w krainę umarłych....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV