głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 wracaliśmy od kumpla do domu. jedną ręką mnie obejmował w drugiej trzymał butelkę z piwa. boję się. wyjąkałam bez zastanowienia. czego? zapytał. boję się że Ci

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
wracaliśmy od kumpla do domu. jedną ręką mnie obejmował w drugiej trzymał butelkę z piwa. boję się. wyjąkałam bez zastanowienia. czego? zapytał. boję się ż
 wracaliśmy od kumpla do domu.... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` wracaliśmy od kumpla do domu. jedną ręką mnie obejmował w drugiej trzymał butelkę z piwa. - boję się. - wyjąkałam bez zastanowienia. - czego? - zapytał. - boję się, że Cię stracę, że odejdziesz ode mnie dla jakieś innej panienki. - powiedziałam spuszczając wzrok. - skąd Ci to przyszło do głowy? Ciebie kocham i na razie cieszmy się sobą nie myślmy co będzie dalej. - podniósł głos zatrzymując się. - jakby nie było jesteś ode mnie sześć lat starszy. - syknęłam. - jestem. i co? wiedziałaś o tym od początku i jakoś Ci to nie przeszkadzało teraz nagle zaczęło. w dupie mam to ile pomiędzy nami jest różnicy wieku. jesteś ode mnie te sześć jebanych lat młodsza a to ja czuję się jak gówniarz bo nie oszukując się jesteś dojrzalsza ode mnie. - wykrzyczał i podchodząc do mnie objął mocno mówiąc, że kocha.

 pojechaliśmy razem na tą samą... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` pojechaliśmy razem na tą samą imprezę, zostawił mnie ze swoimi kumplami i gdzieś zginął. siedzieliśmy sącząc drinki i rozmawiając właściwie o niczym. - a ten co? - rzucił jeden z nich patrząc przez moje plecy. odwróciłam się i zobaczyłam go z jakąś panienką. wzruszyłam ramionami a od środka mnie rozpierdalało. po chwili wszyscy gdzieś zniknęli zostałam tylko ja z jednym ziomkiem. kiedy się już zdrowo najebaliśmy tamten sobie o mnie przypomniał. -a ty co?pierwszy raz cię widzę pijaną. - zaśmiał się. milczałam. - po co mnie tu wydarłeś? żebym patrzyła jak wyrywasz panienki? czego ty w ogóle ode mnie chcesz?- darłam się. - wiesz czego chcę? żebyś poczuła się zazdrosna i w końcu ty o mnie powalczyła bo jak na razie staram się tylko ja. - syknął. uniosłam jedną brew do góry i strzeliłam z liścia panienkę która się do niego kleiła po czym z uśmiechem wyszłam na zewnątrz.

 Z jednej strony człowiek nie chce... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` Z jednej strony człowiek nie chce zostać sam z drugiej jednak myśli: 'odpierdolcie się wszyscy'.

 Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z... teksty

mautaa.x3 dodano: 8 luty 2012

` Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływały. Tęsknie za nim. Za jego oczami, a nawet pocałunkiem, którego nigdy nie dostałam - dziwne, nie? Ale co z tego? Przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.

 Otwórz oczy i wytańcz swoją... teksty

mautaa.x3 dodano: 8 luty 2012

` Otwórz oczy i wytańcz swoją historię albo zamknij je i śnij dalej swój piękny sen.

 Wiesz że mój świat nosi twoje... teksty

mautaa.x3 dodano: 8 luty 2012

` Wiesz, że mój świat nosi twoje imię, wiesz, że bez ciebie sama tutaj zginę.

 pragniesz go a on Tobą gardzi... teksty

mautaa.x3 dodano: 8 luty 2012

` pragniesz go, a on Tobą gardzi, odrzuca Cię i upokarza, a potem, kiedy już jesteś gotowa zrezygnować, ciepłą dłonią dotyka Twojej twarzy, delikatnie pieści Cię i czujesz się tak dobrze, tak cholernie dobrze.

 Nie potrafiłam z tym skończyć... teksty

mautaa.x3 dodano: 7 luty 2012

` Nie potrafiłam z tym skończyć tak jak z wieloma innymi sprawami i chociaż dzień za dniem bezustannie mijał kochałam go, chociaż może miał inną, może nie chciał mojej miłości, może chciał odpocząć od tego uczucia..

 Dam Ci radę na przyszłość. Nie... teksty

mautaa.x3 dodano: 7 luty 2012

` Dam Ci radę na przyszłość. Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś..

 Jest takie stare egipskie... teksty

mautaa.x3 dodano: 7 luty 2012

` Jest takie stare egipskie przysłowie, które mówi, że jeśli kobietę ogarnia złość, mężczyzna powinien dotknąć swoimi ustami jej ust i trzymać tak długo, aż złość zmieni się w namiętność..

 W takie wieczory lubię wypić... teksty

mautaa.x3 dodano: 5 luty 2012

` W takie wieczory lubię wypić kubek ciepłej herbaty i powspominać dni , które były takie piękne ...

 myślałam że jak znów wróci... teksty

mautaa.x3 dodano: 5 luty 2012

` myślałam, że jak znów wróci będę skakać ze szczęścia, tymczasem trzymam między nami dystans, boję się, że znów mnie zawiedzie, odejdzie bez zbędnych wyjaśnień, a ja zostanę sama, ze swoją naiwnością, którą przechowam na następny jego powrót.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV