głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mautaa.x3 Od najmłodszych lat zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Wierzyła że kiedyś przyjedzie po nią piękny czarujący swoim pięknym spojrzeniem chłopak z którym będzie

mautaa.x3

mautaa.x3.moblo.pl
Od najmłodszych lat zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Wierzyła że kiedyś przyjedzie po nią piękny czarujący swoim pięknym spojrzeniem chłopak z którym będzie szc
 Od najmłodszych lat zawsze... teksty

mautaa.x3 dodano: 12 luty 2012

` Od najmłodszych lat zawsze wierzyła w prawdziwą miłość. Wierzyła, że kiedyś przyjedzie po nią piękny czarujący swoim pięknym spojrzeniem chłopak, z którym będzie szczęśliwa, aż do śmierci... Dziś ma 15 lat i do dzisiaj nie doczekała się białego rumaka, chłopaka o czarującym spojrzeniu, ani nawet prawdziwej miłości . / mautaa.x3 .

 Była sobie zwykła dziewczyna... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Była sobie zwykła dziewczyna, która kochała. Kochała, jednak nigdy nie była w stanie doznać uczucia prawdziwej miłości. Nigdy nie była szczęśliwa. Każdej nocy zakładała słuchawki na uszy i wymyślała jakieś bajeczne historie, w których była najszczęśliwszą osobą na świecie. Rano po przebudzeniu śmiała się z samej siebie. - Trzeba być naprawdę nienormalną - myślała. Ale któregoś dnia pojawił się jej książe z bajki i był On dokładnie taki sam jak sobie wyobrażała. < 3 . / mautaa.x3 .

   Każdy uczy się na błędach.... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Każdy uczy się na błędach. Ja się nauczyłam jednego - nie warto patrzeć w przeszłość. Dlaczego ? Bo wszystkich popełnionych błędów już nie naprawisz.

 Kobieta pali gdy ma co pije gdy... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Kobieta pali gdy ma co, pije, gdy musi zapomnieć, płacze, gdy nie ma nic..

 czasami musimy trochę pocierpieć... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` czasami musimy trochę pocierpieć, aby potem docenić jak cudownym uczuciem jest brak bólu.

 Chciała być z nim już zawsze... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Chciała być z nim już zawsze, trwać przy nim do końca życia, aczkolwiek jebane kilometry nie pozwalają im na jakiekolwiek zbliżenie sie do siebie. Pomimo, że się kochają to czegoś im brakuje. Miłość w związku jest najwazniejsza jednakze, co to za związek skoro obie ze stron nie mają jak się dopełniać wzajemnie, wieczne rozmowy na gg nie wystraczą z dnia na dzień ma się tą pieprzoną chęć bycia przy sobie jak najblizej, kurewsko jest ze swiadomością, że ma się ukochaną osobę, a jednocześnie się jej nie ma, ps. bezczelnie skomplikowane.

 Nie bądź zazdrosna gdy widzisz... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Nie bądź zazdrosna, gdy widzisz swojego byłego z inną. Uciesz się - to dobry uczynek oddawać swoje stare zabawki potrzebującym .

 Mój książę z bajki  wprost... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Mój książę z bajki - wprost bajkowy dupek ! < 3 .

 Wnusiu  szukaj faceta  który... teksty

mautaa.x3 dodano: 11 luty 2012

` Wnusiu , szukaj faceta , który zakocha się w Twoich oczach , a jak znajdziesz - wyjdź za Niego , bo nieważne jak będziesz wyglądać za 20 lat . Nieważne jest to czy będziesz gruba , brzydka , oczy się nie zmieniają . On nadal będzie się w nich kochał .

 'nie jestem idealna bo nie lubię... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` 'nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.'

 Stawiam wszystko na jedną kartę.... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` Stawiam wszystko na jedną kartę. moje serce, moje uczucia, honor i godność. albo, wygram i zyskam, Ciebie, albo przegram i stracę, całą siebie. ponownie. ryzykuję, życie. dla ciebie.

 Gdy miałam 6 lat nigdy w życiu... teksty

mautaa.x3 dodano: 10 luty 2012

` Gdy miałam 6 lat, nigdy w życiu bym się w Tobie nie zakochała. Nie zakochałabym się w facecie, który przeklina, pije, pali, nosi szerokie ubrania i ma wyjebane na ludzi i szkołę. Ale nie mam sześciu lat i kocham Cię. Kocham zajebiście mocno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV