głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mariannan Widziałam Cię już dużo wcześniej. Jesteś jakby to powiedzieć SZKOLNYM MUZYKIEM W ZAIŚCIE SEKSOWNYM PROFESJUM ROCKMAN. Prawie każda dziewczyna to Twoja fanka wię

mariannan

mariannan.moblo.pl
Widziałam Cię już dużo wcześniej. Jesteś jakby to powiedzieć SZKOLNYM MUZYKIEM W ZAIŚCIE SEKSOWNYM PROFESJUM ROCKMAN. Prawie każda dziewczyna to Twoja fanka więc nie wie
Widziałam Cię już dużo... teksty

mariannan dodano: 2 września 2011

Widziałam Cię już dużo wcześniej. Jesteś jakby to powiedzieć SZKOLNYM MUZYKIEM W ZAIŚCIE SEKSOWNYM PROFESJUM ROCKMAN. Prawie każda dziewczyna to Twoja fanka, więc nie wiem dlaczego dałam się złapać. Durna ja. Bruneci to zło wcielone. Lepiej się od nich trzymać z daleka.

Dzień dobry ! Mój mózg nie radzi... teksty

mariannan dodano: 2 września 2011

Dzień dobry ! Mój mózg nie radzi sobie z moimi miłościami, dlatego muszę się jakoś wyładować, a wiem, że ta strona jest do tego idealna, to też będziecie musieli męczyć się z moimi wypocinami o niekończących się westchnieniach, ulotnych spojrzeniach i innych niesprawiedliwościach losu.

Oficjalny koniec moich miłość.... teksty

mariannan dodano: 11 czerwca 2011

Oficjalny koniec moich miłość. Koniec współpracy z portalem moblo.pl. Dziękuję. Do widzenia.

Chyba mi już przechodzi.. Pomogła... teksty

mariannan dodano: 28 maja 2011

Chyba mi już przechodzi.. Pomogła mi w tym moja koleżanka, która widziała, jak się całujecie. Jesteście obrzydliwi. Ty w szczególności. Nie mam ochoty na Ciebie patrzeć. Jesteś męską, pospolitą dziwką ! Ale Tobie najwyraźniej z Tym dobrze, więc życzę szczęścia na nowej drodze życia.

Już wiem  że u Ciebie szans nie mam... teksty

mariannan dodano: 24 maja 2011

Już wiem, że u Ciebie szans nie mam .. Że powinnam znaleźć inny obiekt westchnień, ale.. Nie umiem. Nie znam przepisu, złotej recepty. Takich rzeczy nie sprzedają w aptekach czy na allegro.. A wielka szkoda. Oddałabym miliony, żeby się wyleczyć z tej obsesji na Twoim punkcie.

OJ TAK !    teksty mariannan dodał komentarz: OJ TAK ! ;) do wpisu 23 maja 2011
Lekcja języka polskiego... teksty

mariannan dodano: 23 maja 2011

Lekcja języka polskiego przeminęła. Ja tak bardzo się cieszyłam, a tu nic. Całą lekcję z nią sms'owałeś. Nie wiem dlaczego, ale ona bardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Dlatego, że jest głupsza od Ciebie ? Dlatego, że już TO robiła ? Czy może, dlatego że jej słownictwo ucieka się tylko do monosylabicznego stwierdzenia 'no' lub 'taa' ? Powinnam sobie dać spokój. Nie przejmować się Tobą i Twoim bezguściem.

Jutro mamy język polski ! TAK ! Ale... teksty

mariannan dodano: 22 maja 2011

Jutro mamy język polski ! TAK ! Ale się cieszę ;)

Powodzenia i wracaj kochana !     teksty mariannan dodał komentarz: Powodzenia i wracaj kochana ! ;** do wpisu 21 maja 2011
To nie prawda  że Ty masz coś do... teksty

mariannan dodano: 19 maja 2011

To nie prawda, że Ty masz coś do niej ! To nie prawda ! Nie po tym jak potrafisz spoglądać w moje ciemne oczy. Jeszcze nikt nie zdołał się w nie tak dobitnie wpatrywać ! NIKT ! Tylko Ty umiesz w nie wniknąć tak głęboko, bez żadnych dodatkowych mrugnięć, czy spoglądania w bok.. To jest bardzo.. nie powiem, że romantyczne, ale słodkie. Dwoje oczu, które przeznaczone są tylko do spoglądania na siebie.. A ja ? Ja nie mam zamiaru tego bojkotować.

Powiedz mi  jak to jest  że faceci... teksty

mariannan dodano: 18 maja 2011

Powiedz mi, jak to jest, że faceci lubią tępe dziewczyny ? I już nie chodzi mi o to, żeby były nie wiadomo jakimi Einstein'ami, tylko żeby reprezentowały sobą jakiś poziom, że pozwolę sobie tu użyć tak bardzo przestarzałego terminu: KLASĘ. Może i jestem za bardzo zadufana w sobie i uważam, że swoim postępowaniem udowadniam posiadanie cech, które wpływają na to, że nikt nie nazwie mnie szmatą. A ona ? Ona ma aktualnie dziecko, środę.. i Ciebie..

Rozmawiałeś ze mną  pożyczyłeś... teksty

mariannan dodano: 18 maja 2011

Rozmawiałeś ze mną, pożyczyłeś ode mnie długopis, spotkaliśmy się dziś parę razy spojrzeniami.. Owszem, to wszystko prawda, ale.. To JEJ włosami się bawiłeś, to JEJ coś szeptałeś do ucha, to JEJ zapinałeś łańcuszek, to JEJ mówiłeś, że śliczne wygląda.. To cholerne, popieprzone 'JEJ'.. Dlaczego to tak właśnie musi wyglądać ?!

Poprzednia
1
2 3 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV