głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
manewryszczescia nie pij nie pal nie rób tego nie przeklinaj nie idź na tą imprezę nie gadaj z nią ubieraj się tak jak on . ! dziewczynooo! zastanów się KOCHASZ MNIE CZY SWÓJ I

manewryszczescia

manewryszczescia.moblo.pl
nie pij nie pal nie rób tego nie przeklinaj nie idź na tą imprezę nie gadaj z nią ubieraj się tak jak on . ! dziewczynooo! zastanów się KOCHASZ MNIE CZY SWÓJ ID
 nie pij nie pal nie rób tego... teksty

manewryszczescia dodano: 19 lipca 2010

- nie pij, nie pal, nie rób tego, nie przeklinaj, nie idź na tą imprezę, nie gadaj z nią, ubieraj się tak jak on . ! - dziewczynooo! zastanów się KOCHASZ MNIE CZY SWÓJ IDEAŁ FACETA ?!

Dzisiaj po powrocie do domu... teksty

manewryszczescia dodano: 17 lipca 2010

Dzisiaj po powrocie do domu, znalazłam wielki, piękny bukiet róż z liścikiem "Potrzebuję przerwy, wrócimy do siebie jak róże zwiędną .." Kwiaty są sztuczne. / olejjx3

oo . masakra p teksty manewryszczescia dodał komentarz: oo . masakra ;p do wpisu 17 lipca 2010
Kiedy ty chcesz tego jedynego nagle... teksty

manewryszczescia dodano: 17 lipca 2010

Kiedy ty chcesz tego jedynego,nagle wszyscy inni chcą Ciebie . // papii .

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po... teksty

manewryszczescia dodano: 14 lipca 2010

Widzisz Prosiaczku.. Puchatek po prostu ma czasem wyjebane. < / 3

 Nie mów ze go kochasz?  Jesli... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

- Nie mów ze go kochasz? -Jesli miłością można nazwać zamieranie gdy widzi się kawałek jego twarzy.. w kilometrowym tłumie, bo wydaje Ci się, że jest już wystarczająco blisko? Jeśli miłością można nazwać nasłuchiwanie jego kroków, chociaż wiesz,że to niemal niemożliwe by akurat przechodził? Jeśli miłością można nazwać przypadkowe przechodzenie koło niego dziesięć razy,żeby chociaż.. zobaczyć jego uśmiech, przymknięte powieki albo usłyszeć jego śmiech unoszący sie ponad tłumem? Jeśli miłością można nazwać, zrywanie się parę godzin wcześniej.. tylko po to by zdarzyć do szkoły przed nim? Jeśli miłością można nazwać modlenie się wieczorem żeby mi się przyśnił? I czy miłością można nazwać płacz do poduszki, gdy okaże się, że to tylko sen?! to chyba go kocham.

 ...  Czemu to robisz ?  co?... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

" ... - Czemu to robisz ? - co? - zmieniasz sie dla niego ! Nie możesz być poprostu sobą ? - nie bo czasem bycie sobą to za mało; ( ... "

najwazniejsze to znaleźć kogoś... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

najwazniejsze to znaleźć kogoś, kto cie pokocha taką jaką jesteś - na wozie , czy pod wozem, cudną i szpetną , zadbaną i w łachmanach - z kimś takim, warto zostać na całe zycie.

 Dobrze wiem że masz mnie za...... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

-Dobrze, wiem, że masz mnie za... - Tchórza? Fałszywego? -Posłuchaj. - Nie, ty posłuchaj.Okazałeś się być dokładnie taki jak się spodziewałam.Ja nigdy nie udawałam kogoś kim nie jestem.Zawsze byłam sobą.I to mnie zraniono przy wszystkich. Słuchaj, nie przyszłam tu żeby na ciebie krzyczeć. Przyszłam ci powiedzieć, że wiem jak to jest bać się pokazać od tej prawdziwej strony. Ja się bałam. Ale już tak nie jest. Chodzi o to, że nie obchodzi mnie co myślą o mnie inni... ponieważ wierzę w siebie.I wiem, że wszystko się ułoży. I pomimo tego, że nie mam rodziny, pracy ani pieniędzy na studia... to ciebie jest mi najbardziej żal.

Czego chcesz?  Przepraszam że... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

Czego chcesz? - Przepraszam, że Cię obudziłem. - Nie spałam. - Co za szczęście. - Możesz mi powiedzieć co tu robisz? - Musiałem się z Tobą zobaczyć. - Ponieważ...? - Uspokajasz mnie. Lepiej się czujesz siedząc na krawężniku przed Twoim domem niż gdziekolwiek indziej na świecie. - Przestań, dlaczego nie mogę mieś normalnego chłopaka? Zwykłego faceta, który nie byłby wariatem? - Wszyscy tego pragną ale taka miłość nie istnieje. - Wejdź, tylko postaraj się wyjątkowo nie być sobą. - Obeszlibyśmy się bez Twoich życiowych mądrości. - Może... - Ciasno tu. Chodźmy na spacer - Jest czwarta rano. To jakieś szaleństwo. Nie uważasz? - Jeśli potrzebna Ci wymówka... - Niedługo otwierają piekarnię na rogu. To będzie całkiem normalne. Udamy wielbicieli ciepłych rogalików - Ok.

 Kocham Cię ..  a co robiłeś... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

- Kocham Cię .. - a co robiłeś, kiedy ja Cię kochałam ?

Przestała bawić się szklanką i... teksty

manewryszczescia dodano: 12 lipca 2010

Przestała bawić się szklanką i popatrzył mu w oczy. - Nie łudzę się. Wiem, że mnie nie kochasz. Jej słowa sprawiły, że poczuł się jeszcze bardziej zagubiony. - Ale będę o to walczyła. W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. Nie wiedział, co powiedzieć. - Aty jesteś tego wart - zakończyła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV