głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mam.wyjebane Za nasze miasto i za te barwy oddałbym całe życie swe.! Zwyciężaj dla nas my zwyciężamy Lechu Poznań kocham Cię.! ♥ Tamten dzień rozdzielił Nas na zawsze 04 04

mam.wyjebane

mam.wyjebane.moblo.pl
Za nasze miasto i za te barwy oddałbym całe życie swe.! Zwyciężaj dla nas my zwyciężamy Lechu Poznań kocham Cię.! ♥
Za nasze miasto i za te barwy... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Za nasze miasto i za te barwy oddałbym całe życie swe.! Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy, Lechu Poznań kocham Cię.! ♥

Tamten dzień rozdzielił Nas na... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Tamten dzień rozdzielił Nas na zawsze ;( 04/04/2011 godz. 20;49 Nawet nie wiesz ile bym dała by zmienić tamten dzień.! Byś nie wysłał mi tego jebanego esa.! By było jak dawniej.! ♥ ;((

też bym chciała mieć to wszystko w dupie.. teksty mam.wyjebane dodał komentarz: też bym chciała mieć to wszystko w dupie.. do wpisu 11 maja 2011
Kiedy jesteś ze mną czuję że... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Kiedy jesteś ze mną czuję że żyję ♥ ;(

Dla ciebie nie znaczę nic i dlatego... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Dla ciebie nie znaczę nic i dlatego jesteś dupkiem..

Jak to jest  że jestem na Ciebie... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Jak to jest, że jestem na Ciebie zła, a wystarczy Twój jeden uśmiech albo sms I już mi przechodzi.? ;/

Kiedy jesteśmy razem  każdy się za... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Kiedy jesteśmy razem, każdy się za nami ogląda, ale beze mnie wyglądasz jak rasowy żul. o.O

Jutro pójdę nad rzekę i coś do... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Jutro pójdę nad rzekę i coś do niej wrzucę. Będę to wszystkie nasze wspomnienia, sms’y, rozmowy z GG no i w wyrzucę Cię z mojej głowy.

Myślałam  że jesteś inny. A... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Myślałam, że jesteś inny. A okazało, się że jesteś taki sam jak milion innych ;/

A  są ludzie i fla.. fra.. fla.. N... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

A- są ludzie i fla.. fra.. fla.. N- flaki.?! O.o A- nie frajerzy.. hah ;d rozmowa z przyjaciółką xD [N] ♥

Chodzi o to  że Cię kocham a... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

Chodzi o to, że Cię kocham a przecież ostatnio mówiłam, że Cię nienawidzę. Uświadomiłam to sobie dzisiaj w nocy, gdy pisałam, że nie mogłabym bez Ciebie żyć.

To nie tego chciałam. Zawsze... teksty

mam.wyjebane dodano: 11 maja 2011

To nie tego chciałam. Zawsze przysięgałam ci, że nigdy się nie załamię. Zawsze myślałeś, że jestem silniejsza. Chyba zawiodłam. Ale kochałam cię od samego początku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć