 |
maluutkax33.moblo.pl
haha d genialne
|
|
 |
wiem zrobiłam z sb totalną kretynke . ale wiesz ... nie chce o tym gadać .
|
|
 |
ile bym dała żebyś mnie tak słodko pocałował i przytulił . tylko jako `przyjaciółkę` . na zbyt wiele mam nadzieje ?
|
|
 |
przyjaciółka opisywała swój romantyczny wieczór z chłopakiem . nie wiem czemu ale zachłysnęłam się sokiem . po 5 minutach zauważyłam że dostałam ataku głupawki . Taka to reakcja na temat ` chłopak`/ maluutkax33
|
|
 |
rozstania . to naturalny element życia .
|
|
 |
|
idiotka , która zakochuję się w debilu , który jej uczucia ma za nic
|
|
 |
Dopiero wyszedł, a jej serce już drżało z ogromnej tęsknoty. Chciała jeszcze raz wsłuchać się w bicie jego serca, tak jakby to był ostatni raz .
|
|
 |
Zdecydowanie za wiele o Tobie myślę. Zbyt często i zbyt intensywnie. Wychodzę z domu z kubkiem herbaty w dłoni, ubieram sukienkę tył do przodu, maluję usta tuszem do rzęs, nie potrafię skupić się na normalnym funkcjonowaniu. Powinieneś czuć się winny. Powodujesz paraliż moich szarych komórek.
|
|
 |
|
Kochała go. Nie bała się o tym mówić. Jej otwartość spowodowała, że i on zakochał się w niej bez pamięci ! / ciamciaramciaa
|
|
 |
Zawsze, kiedy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza. Kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. Więc może zostanę beznadziejna. Pocieszeniem jest przecież, że jest gdzieś w świecie jakaś beznadziejniejsza .
|
|
 |
Nie kurwa! Nie jestem agresywna! Po prostu lubię czasem popatrzeć na tępe przedmioty lecące w Twoim kierunku .
|
|
|
|