 |
maluutkax33.moblo.pl
wczoraj w nocy siedziałam na parapecie patrzyłam na gwiazdy. zapytałeś się mnie czy coś mi one przypominają. tak przypominają mi pewną noc w wakacje kilka lat temu kie
|
|
 |
|
wczoraj w nocy siedziałam na parapecie, patrzyłam na gwiazdy. zapytałeś się mnie czy coś mi one przypominają. tak, przypominają mi pewną noc w wakacje kilka lat temu kiedy leżałam z starszym bratem na plaży licząc gwiazdy i rysując serduszka na piasku . teraz całkiem się zmieniło, wakacje spędzone w domu a brat ma swoje własne życie.
|
|
 |
|
amicum an nomen habeas, aperit calamitas .
|
|
 |
|
to wszystko zawdzięczam tobie.
|
|
 |
|
' płacz koi rany, ból przez ludzi, których kochamy. ' ;**
|
|
 |
|
nic o mnie nie wiesz, nie wiesz jak przeżywam każde rozstanie i jak się zachowuje kiedy tracę bliską osobę, i nie pierdol, że mnie znasz !
|
|
 |
|
moje uczucia do ciebie są irracjonalne . kocham kogoś kto mnie nienawidzi . zawsze byłam skomplikowana , ale nigdy do tego stopnia .
|
|
 |
|
w dzień twarda laska emanująca siłą psychiczną, która ciśnie po wszystkich napotkanych ścierwach, a nocą bezbronna i cholernie wrażliwa dziewczyna, która dławi się łzami, bo nie może ogarnąć swojego życia ..
|
|
 |
|
to jak jest aktualnie? kochasz, nie znasz, nienawidzisz? poinformuj mnie, bo już się połapać, nie mogę .
|
|
 |
|
istnieją w życiu rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
|
|
 |
|
byliśmy przyjaciółmi, kochałam Cię jak starszego brata, mogliśmy zrobić dla siebie wszystko. teraz nie potrafimy ze sobą rozmawiać, spojrzeć sobie w oczy i przytulić jak dawniej. wszystko to co było zniknęło przez jedną dziewczynę, która Ci się podoba. mam nadzieję, że kiedyś sobie o mnie przypomnisz.
|
|
 |
|
chciała być mocna, a była niczym.
|
|
|
|