 |
maluutkax33.moblo.pl
Jak już jesteś to weź zostań. Nawet nie musisz na zawsze. Wystarczy do śmierci. foryou17
|
|
 |
|
Jak już jesteś to weź zostań. Nawet nie musisz na zawsze. Wystarczy do śmierci. [ foryou17 ]
|
|
 |
|
Tęskniła za czasami, kiedy był przy niej. Kiedy mogła w każdej chwili potrzymać go za rękę, czy pocałować. Chciała żyć normalnie, pogodzić się z tym, że jego już nie ma, że on nie żyje. Każdy wieczór spędzała siedząc na podłodze, płacząc i zastanawiając się, czy kiedykolwiek się z tym wszystkim pogodzi. Myślała o nim, cały czas. Za każdym razem, kiedy się budziła, kiedy patrzyła na pościelone łóżko po jednej stronie, kiedy szła do szkoły, kiedy spotykała się ze znajomymi - tęskniła. Patrzyła na telefon, mając nadzieję, że napisze, przecież zawsze to robił. Ale on nawet nie dzwonił, jego już nie było. Przez cały ten czas sekundy dłużyły się niemiłosiernie. Z każdą minutą brakowało go bardziej. Tamtego dnia straciła wszystko, co kochała.
|
|
 |
|
Udajesz, że mnie nie znasz. Jesteś słodki, uroczy i miły tylko, gdy coś chcesz. Przy kolegach jestem nic nie znaczącą pierwszoklasistką, nic nie znaczącą dziewczyną, nawet nie koleżanką. Nikim. Nie stać Cię na słowo " cześć ", a co dopiero na rozmowę. Masz tutaj powody, dlaczego gdy przechodzisz obok wybucham śmiechem. Masz tutaj powody, dla których warto się zastanowić.
|
|
 |
|
Każda historia trwa, aż do śmierci.
|
|
 |
|
Jeżeli mężczyzna płacze przez kobietę to oznacza, że była dla niego więcej warta niż cały świat.
|
|
 |
|
Moje życie zaczyna się tam, gdzie kończy się szczęście.
|
|
 |
|
" - Chcesz tymbarka ? " - Głupie pytanie, oczywiście, że chcę. / Honda ;D.
|
|
 |
|
Lubię tak się z Tobą drażnić, zachowuję się wtedy jak mała dziewczynka, która nie ma na nic ochoty, a Ty przytulasz i zaspokajasz złość ♥.
|
|
 |
|
Oby te wszystkie plany się spełniły ; )) !!
|
|
 |
|
Masz niską wartość uczuć..
|
|
 |
|
Mam wypierdalać ? Pod pretekstem, że jestem dla Ciebie ważna i mówiąc to mnie nie unikasz ? Ok, to też wypierdalaj ; * [ P ] ; ).
|
|
 |
|
- Daj mi oczy, daj mi oczy, daj mi oczy ! ; **
|
|
|
|