głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Nie dzwoń do mnie więcej  między... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 6 grudnia 2012

"Nie dzwoń do mnie więcej, między nami wszystko skończone" Rzekła do budzika i poszła spać dalej !

A jak pani sypia ? Różnie. To... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 grudnia 2012

A jak pani sypia ? Różnie. To znaczy ? Raz nie mogę zasnąć, raz się obudzić...

Stoję na ścieżce i stoję pod... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 grudnia 2012

Stoję na ścieżce i stoję pod prąd. Przede mną potok ludzi mijających mnie obojętnie. Nie wiem gdzie jestem i co tutaj robię. Chcę się ruszyć, ale nie potrafię, coś mnie przygważdża każąc mi czekać. Na co? Nie wiem. Ludzie mijają mnie, nie spoglądając nawet w moją stronę.

 Kto ci powiedział  że wolno się... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 grudnia 2012

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? Czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy w świecie czuł się jak u siebie w domu?"

Droga Nadziejo! Z przykrością... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 29 listopada 2012

Droga Nadziejo! Z przykrością zawiadamiam, że rezygnuję z Twoich usług. Mimo Twej szczerej chęci pomocy i determinacji - poległyśmy. Dziękuję za współpracę i zaangażowanie.

Uczono nas  że istnieje siedem... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 27 listopada 2012

Uczono nas, że istnieje siedem grzechów głównych. Wszyscy doskonale znamy te największe spośród nich: obżarstwo, pycha, nieczystość… Ale grzech, o którym nie mamy okazji słyszeć zbyt często to gniew. Może dlatego, iż uważamy, że gniew nie jest taki niebezpieczny. Że możemy go kontrolować. Śmiem jednak twierdzić, że być może nie doceniamy gniewu. Może okazać się o wiele groźniejszy niż myślimy. W końcu trafił do ścisłej siódemki, spośród wszystkich destrukcyjnych zachowań. Co więc odróżnia gniew od pozostałych grzechów głównych? To proste. Grzesząc pychą lub zazdrością ranisz zazwyczaj głównie samego siebie. Nieczystość i chciwość mogą zranić jedną, góra dwie, osoby poza samym grzesznikiem. Ale gniew… Gniew jest najgorszy. Jest matką wszystkich grzechów. Gniew nie tylko zaprowadzi cię na krawędź przepaści, ale kiedy już tam się znajdziesz, pociągniesz za sobą całe tabuny ludzi.

Co u mnie ? Jak zwykle  ktoś coś... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 27 listopada 2012

Co u mnie ? Jak zwykle, ktoś coś mówi, ktoś szepcze ktoś krzyczy, ktoś się kłóci, coś się sypie, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi ja zostaje...

Czy myśleliście kiedyś że to... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 22 listopada 2012

Czy myśleliście kiedyś że to wszystko co was spotkało nie będzie miało wkrótce znaczenia, a ukształtowało was tak bardzo że nie potraficie nic z tym zrobić ?!

Co jeżeli życie to tylko... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 20 listopada 2012

Co jeżeli życie to tylko poprzecinane linie na dłoniach, jeżeli nie ma nieba, a jest tylko przestrzeń między domami i blokami, jeżeli serce to nie serce tylko zwyczajny mięsień...

Zbyt mało odpowiedzi na zbyt wiele... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 listopada 2012

Zbyt mało odpowiedzi na zbyt wiele pytań...

 Pierwszy raz widziałam Cię taką... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 18 listopada 2012

"Pierwszy raz widziałam Cię taką bezbronną... Nagle z mojej kobiety w wiecznie wysokich szpilkach z ułożonymi włosami gracją i wdziękiem, stałaś się małą dziewczynką na schodowej klatce patrzącą jak jej ojciec wyprowadza się z mieszkania"

Kocham Cię ! Przepraszam to wyszło... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 listopada 2012

Kocham Cię ! Przepraszam to wyszło tak jakoś automatycznie, kocham Cię i znowu to powiedziałam. Po prostu Cię kocham i próbowałam Ci tego nie mówić i stłumić to w sobie, ignorować to uczucie. I pokochać naprawdę wartościowego faceta, młodszego od Ciebie, boskiego faceta. Ale to nie mogło wyjść bo kocham Ciebie, jestem w Tobie zakochana! Ciągle myślę o Tobie. To tak jakbyś był wirusem, jakbym była Tobą zainfekowana. Nie mogę myślec o niczym i o nikim innym, nie mogę jeść, spać, oddychać. Kocham Cię i nigdy nie przestałam każdej minuty, każdego dnia. Kocham Cię!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV