głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie rozumiem już wiele w tym... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 6 października 2013

Nie rozumiem już wiele w tym świecie mam czasem nadzieje ,że problem odejdzie ale wciąż mi pełno złości pozostało karcąc los za zło ,które mi dało winna jestem za swoje depresje bo życiu nie dałam spełnić swe szczęście choć serce zamknięte we własnej klatce to i tak ciągle uśmiech jak w masce często udawany by nie mówić dlaczego wciąż widzę w sobie coś złego'

Nie widzę już w sobie marzeń...... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 5 października 2013

Nie widzę już w sobie marzeń... Patrzę w lustro, zaglądam sobie sama głęboko w oczy chcę coś poczuć. radość ? miłość ? ból? może chociaż tęsknotę... Tymczasem nic we mnie nie ma... Nic.

Każda strata boli tak samo. Razem z... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 24 września 2013

Każda strata boli tak samo. Razem z odejściem kogoś, kogo kochałaś, tracisz coś, czego nigdy już nie odzyskasz. I chociaż wiesz, że czas leczy rany, chociaż rozumiesz, że tak musi być i doskonale wiesz, że nikt nie żyje wiecznie i ty też kiedyś umrzesz, to cierpisz. I nie próbuj udawać, że jesteś silna. Bo są momenty, w których nie musisz taka być. A jeśli wierzysz w Boga albo wyznajesz inną religię, to wiesz, że tak naprawdę potem może być tylko lepiej. Jednak żadna wiedza, ani ta rozumowa, ani ta, której rozsądek nie może objąć nie daje takiej ulgi by nie czuć potwornej straty. Bo nawet, jeśli wiesz, że TAM jest tej drugiej osobie lepiej, to przecież TU już jej nie ma. I TU jest bez niej bardzo źle. A tęsknota, której nie da się niczym zagłuszyć boli jak nic innego. Tego bólu nie da się przyrównać do niczego.

  ...  nic się nie dzieje... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 22 września 2013

"[...] nic się nie dzieje przedwcześnie, i nic się nie dzieje za późno, i wszystko dzieje się w swoim czasie. Wszystko... Wszystkie uczucia, spotkania, odejścia, powroty, czyni i zamiary..."

A moje ciało jak płótno  przyjmuje... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 września 2013

A moje ciało jak płótno, przyjmuje ślady destrukcji

CocoRosie   Beautiful Boyz     Oh... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 września 2013

CocoRosie - Beautiful Boyz//// Oh, jak on kochał więzienie. Jak nieludzko kochane było więzienie. Wszyscy ci piękni chłopcy Alfonsi, królowe i więzienne pedały. Wszyscy ci piękni chłopcy.

I grzeje mnie tylko sztuczne... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 września 2013

I grzeje mnie tylko sztuczne światło monitora, kieliszek wódki i płomień zapalniczki odpalającej kolejnego papierosa...

Stoję przed lustrem i wzrokiem... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 września 2013

Stoję przed lustrem i wzrokiem pozbawionym wszystkiego spoglądam we własne odbicie. Rude kosmyki włosów wymknęły się z niedbałego koka, tuż nad karkiem. Pod oczami tylko resztki makijażu. Gdzieś w głowie obija się tylko "Boże nie mam już siły" i nagle zdaję sobie sprawę, że "Boga" wcale tutaj nie ma jest tylko łazienka, wanna z gorącą wodą, zmęczenie na twarzy. W sumie to w moim życiu mało boskości ostatnio. A najcieplejsza z iskierek przestała świecić.

 And when I'm gone  just carry on... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 września 2013

"And when I'm gone, just carry on, don't mourn. Rejoice every time you hear the sound of my voice. Just know that I'm looking down on you smiling. And I didn't feel a thing, So baby don't feel no pain. Just smile back"/// EMINEM (I kiedy odejdę, po prostu idź dalej, nie płacz, lecz się raduj każdą chwilą. Kiedy usłyszysz dźwięk mojego głosu. Wiedz, że patrzę z góry i się uśmiecham. Ja nic nie poczułem, więc skarbie, ty też nie czuj bólu. Po prostu uśmiechnij się do mnie.)

Na 99  wiesz  że Cię zrani. Ale co... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 16 września 2013

Na 99% wiesz, że Cię zrani. Ale co zrobić, nic nie zrobisz. Zawsze trzymasz się tego jednego procentu. Może to właśnie jest miłość. Ten jeden procent.

http:  straszy.pl Kochany Pami C4... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 15 września 2013

 Gdy Cię spotkałem raz pierwszy... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 13 września 2013

"Gdy Cię spotkałem raz pierwszy, mokre pachniały kasztany. Zbyt długo mi w oczy patrzałaś - ogromnie byłem zmieszany. Pod mokre płaty gałęzi szedłem za Tobą w krok. Serce me trzymał w uwięzi Twój fiołkowy wzrok. Dawno zużyte słowa wróciły do mnie znów. I zrozumiałem od nowa znaczenie tych prostych słów. I tak się jakoś stało, że bez pachniał jak bez, i słowo pachnieć, pachniało i łzy były pełne łez. Tęsknota - słowo zużyte...Otwarła mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie "żal""/// Antoni Słonimski

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV