głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Wyciągam nadgarstki. Zimny metal... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 4 czerwca 2015

Wyciągam nadgarstki. Zimny metal zaciska się na nich powoli i coraz mocniej. To bez znaczenia. Mentalne kajdany skracają moją drogę ucieczki. Sama nie wiem gdzie mogłabym uciekać. Godzę się na niego bo Ty nawet nie odebrałeś telefonu gdy potrzebowałam pomocy...

Znowu spoglądam na wieże Kościoła... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 3 czerwca 2015

Znowu spoglądam na wieże Kościoła Mariackiego, znowu rozbrzmi hejnał. Urwie się, jak nasze rozmowy. Pod skórą czuję jak Cię nie ma. Parzy mnie przełykana ślina i nie umiem nic powiedzieć. Pusto tu dzisiaj bez Ciebie i nawet krakowski rynek stał się brzydki... tęsknoty mojego serca chcą abyś je uciszył. A Ty... zasypiasz z jakąś inną. Wyjechałeś i nawet nie powiedziałeś "Do widzenia", "Żegnaj" chociaż - nie powiedziałeś nic i herbata czarna już nie rozjaśnia myśli i nie mogę śpiewać o czwartej nad ranem bo serce mi pękło - nie przyjdzie ani sen, ani Ty.

Spieszyli się. Spieszyli się by... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 30 maja 2015

Spieszyli się. Spieszyli się by zdążyć do domu przed świtem. Aby żona nie obudziła się przed pocałunkiem, aby mąż nie wyczuł alkoholu. Spieszyli się, niemalże biegli - zależało im. Tak naprawdę. A ja siedziałam na parapecie z kubkiem herbaty i nie spieszyło mi się nigdzie. Zimna pościel nie wołała... Ty śpisz w objęciach z nią. I nawet nie śmiałabym prosić żeby mogło być inaczej, chociaż całym sercem jestem tam, z Tobą. Słyszysz, ptaki już ćwierkają. Tę radosną melodię. A my smutni, niemal nostalgiczni nie wiemy jak dalej żyć... bez siebie... kolejny dzień...

„Doprowadzasz moją wyobraźnię do... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 29 maja 2015

„Doprowadzasz moją wyobraźnię do szału. Jestem zwykłą kobietą z historią na twarzy. Kiedyś wyszłam po gazetę i nie było mnie dwadzieścia siedem lat. Zamyśliłam się nad życiem. O mało go nie przespałam. Płynna. Romantyczna, lecz chwilami zaprzeczająca wszystkiemu. Obserwuję Ciebie. Lubię Twoje oczy. Bezgranicznie. Gdy na nie patrzę, układam się Tobie pod rękę. Wyginam się w łuk i szybko zaczynam łapać powietrze. Dojrzałość budzi we mnie pragnienie. Podnieca. Zatracam się w spojrzeniu. Kontakcie. Muśnięciu. Jestem organoleptyczna. Niepoprawna. Głupio odważna. Chcąca przykuć Twoją uwagę. O oczach w kolorze zieleni, brązu i piwnym. Nigdy nie wiem, czego jest więcej. Z uśmiechem pod skórą. Zobacz, masz mnie na dłoni. Nie wszystkie karty odkryłam, jednak czuję się rozebrana. To nawet nie zimno, przyjemne dreszcze, to sto dwadzieścia uderzeń serca na minutę."

 Tęsknisz? Po co pytasz  myślę... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 26 maja 2015

-Tęsknisz? Po co pytasz, myślę, że znasz odpowiedź. Owijam się szczelnie tęsknotą. Już bardziej nie mogę. Szaleństwo...

  ...  ja nie chcę już tęsknić... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 26 maja 2015

"(...) ja nie chcę już tęsknić za czymś, czego nie ma."

 Mała Mi róż ma na okularach... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 26 maja 2015

"Mała Mi róż ma na okularach dziś. Nie lubi jak sama śpi, oraz że nie wie o nas nikt..."

 Tak bardzo pragnę Ci od wczoraj... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 26 maja 2015

"Tak bardzo pragnę Ci od wczoraj powiedzieć, że Kocham Cię. Nie mogę tego zrobić bo tym stwierdzeniem dałabym Ci kolejny raz nadzieję na coś co między Nami jest niemożliwe. Tak bardzo chciałabym iść dziś do Ciebie w ten szary deszczowy dzień i zamarznąć i zmoknąć po drodze żebyś mógł mnie osuszyć , przytulić i zrobić tą swoją cudowną kawę z kardamonem. W takie dni jak ten najbardziej odczuwam tęsknotę bo w taki dzień jak ten powinniśmy ogrzewać się razem pod jednym kocem bo ja zawsze marznę....pamiętasz?"

Nie obchodzą mnoe wybory ja już... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 25 maja 2015

Nie obchodzą mnoe wybory ja już dawno wybrałam Ciebie. Nie obchodzi mnie czy będziesz mieszkał na krakowskiej starówce, w belwederze czy poza granicami kraju. Nie interesuję mnie czy chcesz dobrze dla nas czy tylko dla siebie. wybieram Ciebie. Bez debaty, glosów i zbędnych słów. I nawet gdy świat będzie Cię nienawidził i nie spełnisz żadnej z obietnic ja nadal wybiorę Ciebie.

nie za­kochuj się  ostrzegam  tak... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 21 maja 2015

nie za­kochuj się ostrzegam tak jak większość ludzi przed­sta­wia się światu po­win­nam mieć to na wizytówce od­wróć myśli za­nim zaczniesz marzyć o wspólnej przyszłości będzie ci przy mnie nieziemsko racja ale nikt nie mówi tu o niebie nie mu­sisz iść za mną w ogień to i tak będzie piekło mam błąd wpisany w akt urodzenia żyję/// Maria Goniewicz 'Uwaga'

chcę do ciebie zadzwonić... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 maja 2015

chcę do ciebie zadzwonić powiedzieć że coś mi się w życiu nie udało że przegrywam wojny że uwierają mnie grzechy w niewygodnych butach chcę do ciebie zadzwonić przywrócić tę jedną chwilę świętego spokoju kiedy zamykam okna na klucz i rozstać też się nie chcę bo zabrakło nam czasu na muzykę do duszy to wszystko słuchawki milczą to najlepszy dowód na to że istnieją pustki /// Kaja Kowalewska.

Godzę się na puste noce  godzę... teksty

malutkawwielkimswiecie dodano: 19 maja 2015

Godzę się na puste noce, godzę się na samotną kawę o poranku. Zgadzam się na ciszę w słuchawce i na to, że znowu nie poznałeś moich znajomych. Godzę się na ślady pozostawione po namiętnych pocałunkach i godzę się na to abyś wyłączał czasami telefon. I na to, że są noce gdy jesteś z nią. Godzę się na dużo. A wszystko to ujmuje mojej godności. Nie jest ona tak ważna jak tak. Ktoś by spytał "Mała, na jaką miłość Ty się godzisz..." a ja odpowiedziałabym, że na taką, która pozwala mi być czasem z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV