głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malajayep Boję się że o mnie zapomnisz. Boję się że przestaniesz o mnie myśleć że nie będę dla Ciebie nawet jednym z milszych wspomnień że nie pojawię się już wcale w Two

malajayep

malajayep.moblo.pl
Boję się że o mnie zapomnisz. Boję się że przestaniesz o mnie myśleć że nie będę dla Ciebie nawet jednym z milszych wspomnień że nie pojawię się już wcale w Twojej
Boję się  że o mnie zapomnisz.... teksty

malajayep dodano: 15 października 2014

Boję się, że o mnie zapomnisz. Boję się, że przestaniesz o mnie myśleć, że nie będę dla Ciebie nawet jednym z milszych wspomnień, że nie pojawię się już wcale w Twojej głowie. Boję się, że stanę się tak bardzo nic nieznacząca, że będę tylko kimś kto był, ale o kim można już nie pamiętać. Boję się, naprawdę się tego boje, bo tak trudno myśleć o tym, że jest się nikim dla osoby, która jest ważniejsza niż cała reszta świata. / napisana

I napisałbym do Ciebie ale jakoś... teksty

malajayep dodano: 19 września 2014

I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.."

I pamiętam tamte dni  czasem jeszcze... teksty

malajayep dodano: 19 września 2014

I pamiętam tamte dni, czasem jeszcze mi się śni Mógłbym być kimś innym dziś, jak gdybym nie zaczął iść Jak gdybym nie przestał stać, nikt nie zaczął brawa bić Można tak bez ruchu wiecznie trwać, milion takich historii Ile razy trzeba na dno spaść by dotknąć Glorii? Lekko oprzytomnij, sam siebie zapytaj Masz upadek za upadkiem, w moim świecie witaj !

Nie jesteśmy dziećmi  miłość to... teksty

malajayep dodano: 16 września 2014

Nie jesteśmy dziećmi, miłość to nie jest zabawa Pytam się tylko, po co były te wszystkie starania ? Tak, masz rację, popełniłem wiele błędów Ale byłem przy Tobie, a Ty byłaś w moim sercu Tak, nic nie dzieje się przypadkiem Ale to nie znaczy, żeby porzucać naszą tratwę Mogą być huragany, sztormy i fale Ale zawsze Ci mówiłem, że z Tobą zostanę..

Stoje sama   do mojej twarzy... teksty

malajayep dodano: 16 września 2014

Stoje sama - do mojej twarzy przylegają krople. ciemno wokół na dworze a ja stoje i mokne. Myśle o Tobie często,tak często że trace oddech Może cofne złe moemnty, i zostawie tylko dobre Odpale jedną fajke, wpuszcze gówno w swoje płuca.

Może tak miało być  może nie... teksty

malajayep dodano: 10 września 2014

Może tak miało być, może nie byłam wystarczająco dobra, może za bardzo się martwiłam, może byłam nachalna, nie wiem, może zrobilam cos źle. mimo to chciałam walczyć, teraz zostały mi wieczory z wódka i zakladanie maski na twarz. Wszystko zostało we mnie, niech myślą ze przecież jest ok bo się uśmiecha. Gdyby ktoś spojrzał w moje oczy, nie zobaczył by uśmiechu, dobra mina do złej gry.

powinno być tak żeby nie dać sobie... teksty

malajayep dodano: 9 września 2014

powinno być tak żeby nie dać sobie odejść nawet gdy wkoło dzieje się piekło, bo nie powinno być tak, że jeden problem psuje wszystko. Nawet gdyby świat się walił, wszystko stałoby w płomieniach, stałabym obok Ciebie. trzymając za rękę, wiedziałbyś że nawet gdy sądziłeś że mnie nie było, ja byłam dla Ciebie zawsze..

tak bardzo szybko potrafie sie... teksty

malajayep dodano: 25 lipca 2014

tak bardzo szybko potrafie sie zmienic z wspolczulej i milej osoby w wredna suke. tak bardzo mi to nie przeszkadza.

Bo ta miłość jest skromna  nie na... teksty

malajayep dodano: 14 lipca 2014

Bo ta miłość jest skromna, nie na pokaz, bez statusów, słodkich komentarzy. Mogą dzielić ja kilometry góry i nawet ludzie ona przetrwa bo Jest prawdziwa, trudna, są wzloty i upadki, kochanie i złość, ta miłość jest szczera. Od tak sobie jest.

Powiedz mi  że tak naprawdę nic... teksty

malajayep dodano: 6 lipca 2014

Powiedz mi, że tak naprawdę nic się nie stało, I powiedz mi, że to, co między nami jest, jest I powiedz mi, że nigdy już nie będzie nas mało, I powiedz mi, że kochasz mnie…

mam siedamnaście lat  w dupie świat... teksty

malajayep dodano: 6 lipca 2014

mam siedamnaście lat w dupie świat, uczę się jak ukryć strach że nie będzie nikogo dla kogo mogę znieść ból teraz wrogom jest błogo, czują że nagi jest król Yo ale wierzę w miłość, zawsze wierzyłem w miłość kiedyś ze strachu teraz by nie zapomnieć co było !

jachcenajamaice:   Niby rozmawiamy... teksty

malajayep dodano: 4 lipca 2014

jachcenajamaice: Niby rozmawiamy, ale o niczym. Omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kilku lat, ale nie znamy siebie wcale.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV