głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
malajayep Pytasz po co kleje te myśli w ochronny kokon Nie mogą nawet Twoich łez zatrzymać na progu Twoich powiek zbiera się na deszcz z Twoich oczu Podchodzą Ci do gardł

malajayep

malajayep.moblo.pl
Pytasz po co kleje te myśli w ochronny kokon Nie mogą nawet Twoich łez zatrzymać na progu Twoich powiek zbiera się na deszcz z Twoich oczu Podchodzą Ci do gardła słow
Pytasz po co kleje te myśli  w... teksty

malajayep dodano: 8 kwietnia 2014

Pytasz po co kleje te myśli, w ochronny kokon Nie mogą nawet Twoich łez zatrzymać na progu Twoich powiek zbiera się na deszcz z Twoich oczu Podchodzą Ci do gardła słowa, które zburzą to co Budowałem mocą swoich rąk tylko po to by uśmiech zadomowił się na Twoich ustach.

Nie ważne ile uderzeń serc nam... teksty

malajayep dodano: 8 kwietnia 2014

Nie ważne ile uderzeń serc nam pozostało Jak anonimowi kochankowie, nie znani sobie ~ PiH

I to właśnie on jest przy mnie w... teksty

malajayep dodano: 5 kwietnia 2014

I to właśnie on jest przy mnie w tych trudnych momentach, jest pomimo tego co przeszliśmy, nie zwraca uwagi na to wszystko co nas otacza. jest wtedy gdy płaczę i się śmieje, kiedy się kłócimy i godzimy. i wiem że mnie nie opuści bez powodu. bo po prostu jest i mnie kocha.

a w moim życiu jego imię pojawia... teksty

malajayep dodano: 4 kwietnia 2014

a w moim życiu jego imię pojawia się częściej, niż moje . to chyba nie jest normalne .
Autor cytatu: ansomia

Miłość  nie chcę kochać już... teksty

malajayep dodano: 24 marca 2014

Miłość, nie chcę kochać już więcej Nienawiść gotuje się we mnie Wybacz, ale dalej chciałbym wziąć Cię w trasę, zabrać gdzieś daleko Życie znów by było nasze, wspólne, zacząć wszystko od nowa Czy to nadzieja, czy to ta miłość chora ` - aww .

spijemy toast za te śmieszne plany... teksty

malajayep dodano: 24 marca 2014

spijemy toast za te śmieszne plany i za to co jeszcze przed nami ale dziś już nie dzwoń, dziś zapijam pamięć ta... i tak dalej i już nie ma mnie jak dawniej i tak dalej, mam drzwi otwarte i wiem, że dam radę, przeproszę Ciebie obiecuję, jak tylko wpadnę.

Jedni wolą pić  krzyczeć  że nie... teksty

malajayep dodano: 24 marca 2014

Jedni wolą pić, krzyczeć, że nie chcą żyć, palić hajs, bo czują, że ich pali wstyd. Chować ręce w twarz, bo tak ich palą łzy, ale oni to nie ja i to nie Ty.

nie czekaj na właściwy czas... teksty

malajayep dodano: 24 marca 2014

nie czekaj na właściwy czas - działaj. nie czekaj na okazję - stwórz ją nie cofaj się - idź do przodu nie unikaj błędów - ucz się z nich nie czekaj na miłość - kochaj.

Kiedyś wszystko było inne. Przede... teksty

malajayep dodano: 3 marca 2014

Kiedyś wszystko było inne. Przede wszystkim my byliśmy inni. Oboje jakoś mieliśmy całkowicie odmienne podejście do życia, do sprawy niż mamy teraz. Kiedyś byliśmy o wszystko spokojniejsi, mieliśmy siebie i dzięki temu była ta podpora życiowa, która nie pozwalała się o nic bać. Przede wszystkim kiedyś byliśmy przy sobie zawsze, chociaż oddzieleni kilkudziesięcioma kilometrami. Teraz? Teraz uciekamy od siebie i wracamy jakbyśmy się bali konsekwencji. To coś w rodzaju "chcę Cię, ale nie wiem czy dam radę to unieść". Nie wiem czy ta myśl kiedykolwiek ulegnie zmianie, ale chyba chcę żeby cokolwiek ruszyło do przodu. Już nie zależnie z jakim skutkiem, ważne aby przestać stać w miejscu. / napisana

nagle wszystko staje się szare  a... teksty

malajayep dodano: 25 luty 2014

nagle wszystko staje się szare, a kawa nadal jest czarna. Moje oczy nadal są piwne, krew nadal czerwona a serce czarne jak kolejna kawa.

Wiesz jak to jest siedzieć i czekać... teksty

malajayep dodano: 23 luty 2014

Wiesz jak to jest siedzieć i czekać na coś co nigdy się nie wydarzy? Jak to jest marzyć o czymś, co już Cię spotkało i co nigdy nie wróci? Wiesz jak to jest żyć nadzieją, że w końcu przytrafi Ci się coś dobrego, co przerwie Twoje cierpienie? Czuję się tak źle, bo wiem, że powinnam z tym zerwać, nawet chcę, ale nie potrafię. Ciągle coś trzyma mnie za rękę, ciągle jest coś co szepce mi do ucha 'ale zaczekaj jeszcze chwilę'. I ja czekam. Czekam już rok, może będę czekać następny. Męczę się. Okropnie się meczę, zadaje sama sobie ból, ale jeszcze nie potrafię inaczej. Moje serce ciągle bije dla niego, nadal chce być przy nim, chociaż już dawno nie powinno. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam pozwolić odejść tamtej części mojego istnienia, ale boję się, że wtedy to już kompletnie sobie nie poradzę, że będę jeszcze słabsza, że kiedy stracę go na zawsze już nie podniosę się z tego dołka, w którym w pewnym stopniu jeszcze tkwię. Właśnie to mnie tak bardzo przeraża. / napisana

Ale zostań proszę ze mną kiedy... teksty

malajayep dodano: 17 luty 2014

Ale zostań proszę ze mną kiedy spadam Łzy są gęste jak wódka, która prawie zamarza Dzisiaj pierdolę to czy hajs się zgadza Chcę tylko Ciebie, zwróć na mnie uwagę Nie znamy się osobiście, ale idziemy razem Ramię w ramię, singiel za singlem Serce w serce, przecież znasz moje życie To pieprzone upadki i wzloty, nigdy constans Emocji sinusoida, proszę zostań!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV