głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magdalena637 Tak martwię się o Ciebie a wiesz czemu ? Bo są tacy ludzie w życiu na których szczęściu zależy Ci bardziej niż na swoim. Chcę do ciebie nic więcej chcę usiąść i

magdalena637

magdalena637.moblo.pl
Tak martwię się o Ciebie a wiesz czemu ? Bo są tacy ludzie w życiu na których szczęściu zależy Ci bardziej niż na swoim.
Tak  martwię się o Ciebie  a wiesz... teksty

magdalena637 dodano: 24 grudnia 2013

Tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu ? Bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej,niż na swoim.

Chcę do ciebie  nic więcej   chcę... teksty

magdalena637 dodano: 4 maja 2013

Chcę do ciebie, nic więcej, chcę usiąść i słuchać, być blisko. Chcę do ciebie, nic więcej, to dużo i mało i wszystko.

Przez kolorowe okulary wszystko widzi... teksty

magdalena637 dodano: 3 maja 2013

Przez kolorowe okulary wszystko widzi się lepiej Przez kolorowe okulary świat nabiera sklepień Przez kolorowe okulary wszystko lest możliwe Przez kolorowe okulary nic nie jest wadliwe ... Tak Tak... Kiedy byłam młoda nie wiedziałam co się dzieje wszystko spadło na mnie jak najgorsze wspomnienie Nie wiedziałam o jednym że posiadam takie coś magiczne okulary które odgarniały całą złość i dzięki nim nie patrze teraz w przeszłość.. Kroczę do przodu jak mnie nauczono czasem jestem zła ale nie krzycze mamo Bo wiem że ona zawsze bedzie gdy ją przywołam założy mi okulary bym już nic potrzebował :P Jestem jak człowiek który czasem sie głubi ale nigdy po to by sie zagłubić :) Więc patrz tu na mnie i podziwiaj młody byś znalaz coś w życiu na co będziesz gotowy Bo ja to już mam i się z tego bardzo cieszę kiedy mnie bedziesz potrzebował zawszę cię pocieszę

Każdy Twój dotyk powoduje dreszcze... teksty

magdalena637 dodano: 2 maja 2013

Każdy Twój dotyk powoduje dreszcze, Jesteś mi potrzebny jak na pustyni deszcze.

Tak mocno chciałam Twoich oczu... teksty

magdalena637 dodano: 2 maja 2013

Tak mocno chciałam Twoich oczu, Twojej skóry, tak bardzo chciałam Twoich dłoni.

Ty Kochanie  Tyy..  Wiem co mam  wiem... teksty

magdalena637 dodano: 2 maja 2013

Ty Kochanie, Tyy.. Wiem co mam, wiem ile jest to dla mnie warte i wiem co by się stało gdybym to straciła..

Boże ześlij mi chłopaka dla... teksty

magdalena637 dodano: 6 sierpnia 2012

Boże ześlij mi chłopaka dla którego ''na zawsze'' nie znaczy na dwa miesiące.

ej nocy nie mogłam zasnąć. w... teksty

magdalena637 dodano: 6 sierpnia 2012

ej nocy nie mogłam zasnąć. w pewnym momencie wyszłam na balkon, aby zapalić papierosa. Odpaliłam fajkę a , po chwili zadzwonił On. -obiecałaś mi, że nie będziesz już palić...- powiedział. - a skąd wiesz, że pale?- odburknęłam - zgaduję. obiecałaś mi...- tak, - obiecałam, ale to było, gdy jeszcze coś do mnie czułeś- i nadal czuje - jasne... - a udowodnić Ci to? - dawaj - odpowiedziałam - będę za 5 min. - hahaha, jasne, wchodź po cichu - odpowiedziałam ze śmiechem i się rozłączyłam. po 5 min. ktoś zapukał, otworzyłam. stał tam On. a nie mówiłem? powiedział i czule mnie pocałował.

Jest taki dzień  że wstajesz rano i... teksty

magdalena637 dodano: 6 sierpnia 2012

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego!

Uważaj byś za swoje błędy nie... teksty

magdalena637 dodano: 4 sierpnia 2012

Uważaj byś za swoje błędy nie musiał płacić Bo to co masz dziś w jednej chwili możesz stracić

nie chcę by ktoś inny budził mnie... teksty

magdalena637 dodano: 4 sierpnia 2012

nie chcę by ktoś inny budził mnie sms'em ' ' dzień dobry kochanie ; * ' i utulał do snu słowami ' dobranoc mała ;* kocham Cię < 3. ' nie chcę spoglądać w inne tęczówki, ani cieszyć się pięknem innego uśmiechu. nie chcę przytulać innego ciała. nie chcę czuć zapachu innych perfum. nie chcę słyszeć z żadnych innych ust słów ' kocham Cię' czy ' tęsknię' nie chcę by ktoś inny trzymał mnie za rękę. nie chcę czuć na swoim ciele żadnego innego dotyku. nie chcę by ktoś inny się o mnie martwił i nie chcę by ktoś inny się na mnie złościł. nie chcę kłócić się z nikim innym i przepraszać nikogo innego. nie chcę mówić nikomu innemu jak bardzo kocham i jak bardzo mi zależy. nie chcę widzieć nikogo innego na dzień dobry i dobranoc.

pamiętasz mnie jeszcze? pamiętasz... teksty

magdalena637 dodano: 4 sierpnia 2012

pamiętasz mnie jeszcze? pamiętasz jak kochaliśmy się u Ciebie przy dobrym rapie, jak imprezowaliśmy razem, jak po imprezach o 8 rano stałeś koło mojego łóżka z butelką wody, i tabletkami 2KC, jak wszyscy nam zazdrościli, nawet moja mama tej miłości, jak mój tata brał Cię na 2 godzinne rozmowy a ja byłam cholernie zazdrosna? bo ja kurwa nie mogę zapomnieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV