głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
♥ teksty magda_lena37 dodał komentarz: do wpisu 11 listopada 2011
I bądźmy tak radośnie  żałośnie... teksty

magda_lena37 dodano: 11 listopada 2011

I bądźmy tak radośnie, żałośnie niedorośli. ♥

I trzeba być wielkim przyjacielem i... teksty

magda_lena37 dodano: 11 listopada 2011

I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.

Nie pisze scenariuszy jak to robią w... teksty

magda_lena37 dodano: 11 listopada 2011

Nie pisze scenariuszy jak to robią w filmach. dziękuje moim przyjaciołom ! za każde jutro ! i za każde dzisiaj.

Tak wiele rzeczy powinnam Ci... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.

Ten pan  o nienagannym uśmiechu i... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Ten pan, o nienagannym uśmiechu i pięknych oczach, jest dla mnie bardzo ważny.

Nie do opisania jest uczucie między... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Nie do opisania jest uczucie między nami. bo moja miłość do Ciebie nie zna granic, nigdy Cię nie oddam na Świecie nikomu za nic. ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad, bo wokół Ciebie kręci się cały mój świat.

Była dyskoteka .. ona tańczyła... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Była dyskoteka .. ona tańczyła beztrosko , nie patrząc na innych .. muzyka ją pochłonęła .. w pewnej chwili ktoś ją zaczepił z tyłu .. odwróciła się . to był On . w którym kochała się od roku a ten nawet nie patrzył w jej stronę .. właśnie on .. kiedy zapomniała o tym dupku .. w chwili gdy się odwróciła aby sprawdzić czego od niej chcą , pocałował ją On tak namiętnie ... ona pomimo całego roku starań spojrzała mu w oczy , uśmiechnęła się i słodko powiedziała : spierdalaj. wróciła do tańca a on i jego koledzy zszokowani jej reakcją stali jak wryci pod ścianą do końca imprezy i patrzyli się na jej kocie ruchy ..

Poszliśmy całą czwórką na miasto... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Poszliśmy całą czwórką na miasto . usiadłam z przyjacielem na chodniku . było zimno , wiało , a my byliśmy wykończeni łażeniem . - życie jest do dupy . - powiedział . - nie lubimy go ? - spojrzał na mnie , kładąc się na brudnej ziemi . - nie lubimy . - odpowiedziałam , kładąc się obok niego . nagle , spojrzał za siebie . - o , idzie twoje szczęście z chipsami . - spojrzałam . - no , a tam twoje z colą . - zauważyłam przyjaciółkę . - to co , lubimy życie ? - lubimy . - podał mi rękę i wstaliśmy . / Dzisiejsza sytuacja ;D

Wstań ! mówię wstań  kurwa !... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Wstań ! mówię wstań, kurwa ! podnieś dupę irusz się z miejsca. nie rycz za tym skurwielem, nie jest tego wart -spójrz, jesteś zajebista bez Niego , nie potrzebujesz Jego marnejpołówki - sama tworzysz jedną, zajebista całość, Mała !

Może i jestem zepsutą małolatą... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Może i jestem zepsutą małolatą, któraczasami nienawidzi siebie samej. Może czasami denerwuję się ikomplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze 'mała', ale potrafię bardzo kochać.

Rzucić  to wszystko i uciec.... teksty

magda_lena37 dodano: 10 listopada 2011

Rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV