głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
magda_lena37 http: unhuman.pl prod wsrh ice t shirt 3463.html Niewidoczny mój status na matematyce. Jeżeli w tym momencie nie zamkniesz ryja to obiecuję Ci że już nigdy nie

magda_lena37

magda_lena37.moblo.pl
http: unhuman.pl prod wsrh ice t shirt 3463.html
http: unhuman.pl prod wsrh ice t shirt 3463.html teksty magda_lena37 dodał komentarz: http://unhuman.pl/prod-wsrh-ice-t-shirt-3463.html do wpisu 23 października 2011
Niewidoczny  mój status na matematyce. teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Niewidoczny - mój status na matematyce.

Jeżeli w tym momencie nie zamkniesz... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Jeżeli w tym momencie nie zamkniesz ryja to obiecuję Ci, że już nigdy nie będziesz w stanie go otworzyć.

Olać realia pieprzyć... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Olać realia, pieprzyć rzeczywistość, pieprzyć to, że znów coś nie wyszło.

Tak wiem  to straszne uczucie gdy... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Tak, wiem - to straszne uczucie, gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. W tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. Że facet, którego kochałaś ponad życie i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. Ale wiesz co ? To minie, na prawdę. Przyjdzie kiedyś taki dzień, że miłość do Niego, a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz, że tak na prawdę On jest szczęśliwy. Przepełniać będzie Cię radość z tego, że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. Bo jeśli kochałaś Go na prawdę to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim.

Tak to o nim myślę słuchając... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Tak, to o nim myślę słuchając smutnych piosenek.

 Potrafisz zdefiniować mi słowo... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

- Potrafisz zdefiniować mi słowo "przyjaciel" ? - Nie można tego zdefiniować. To nie słowo. To uczucie więzi, wzajemne pocieszanie się, śmianie, chęć pomocy, wszystko co najlepsze. - A miłość nie jest najlepsza ?

Dlaczego jest tak że nam... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Dlaczego jest tak, że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej ? To my nie możemy zasnąć bez tego waszego 'dobranoc', denerwujemy się, gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa, gdy uśmiechacie się do innej panny. To my wariujemy, gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy, gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko, a co dopiero gdy nas całujecie. Przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu. Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść, tak nagle, bez żadnego wytłumaczenia. Jakbyśmy były nikim, jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca jakbyście po prostu wymazali to z pamięci. My tak nie potrafimy, ale to bardzo dobrze. Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom, tak jak wy nam.

Wstań i powiedz: To jest może... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Wstań i powiedz: "To jest może życie. Może czasem zbyt szalone, szybkie i złożone, a innym razem zbyt jednostajne, monotonne i nudne, niewątpliwie jednak jest ono moje i tylko moje. " I czekaj na śmiechy sfrustrowanych staruszków, które swoje przegrali, bo nie byli w stanie tego powiedzieć.

Dźwięk w słuchawkach dla mnie... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Dźwięk w słuchawkach dla mnie stał się jak nałóg. Często pomaga mi odbiec gdzieś do świata ideałów. Do miejsca, gdzie tylko w rytm bitu bije serce robie przerwy ale mam wiare, że odnajde to miejsce czasem też zamykam oczy, wtedy myślami daje dyla... Nie skupiam sie na niczym, porywa mnie dana chwila.

Gdzie są te czasy kiedy paluszki... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Gdzie są te czasy kiedy paluszki służyły za papierosy, czerwony sok stawał się winem, a proszek z zozoli narkotykiem?

Chwytam strzykawkę wbijam igłe w... teksty

magda_lena37 dodano: 22 października 2011

Chwytam strzykawkę, wbijam igłe w żyłe. Wstrzykuje sobie amfetamine, a w głowie Twoje imię i myśl, że naprawde w tym momencie Cie potrzebuję. Przechodzą mi ciarki, siadam na ziemię opierając się o ściane. Sięgam do kieszeni po zapalniczke i odpalam papierosa. Z Tobą moje życie wyglądałoby inaczej. Nie siedziałbym teraz z fajkami i pustą już strzykawką, a byłbym z Tobą, przy Tobie. Uwierz, moje życie bez Ciebie nie ma sensu. Zabierasz moje marzenia i nadzieje, które i tak z dnia na dzień są coraz mniejsze. Zaczynam wątpić w to, że wogóle kiedyś Cie jeszcze zobacze, że zobacze te usta i uśmiech, który tyle dla mnie znaczyły, że zobacze kogoś na kim opierało się moje życie. Widziałam jak płaczesz, więc chodź, usiądź obok mnie i wypłacz się na moim ramieniu. Chwyce Cie za ręke i uciekniemy gdzieś, gdzie będziemy mogli być razem. Ale to jest nierealne. Żyłam dla Ciebie, tylko i wyłącznie dla Ciebie. Nie wiem dlaczego ciągle oddycham, skoro nie czuje już Twojego zapachu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV