głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Wszystko co mamy przeliczamy na cierpienie Czy nie przyjemniej myśleć byłoby O tym co nas cieszy? I co dobrego wokół nas się dzieje? Sprawia radość nam każda ch

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Wszystko co mamy przeliczamy na cierpienie Czy nie przyjemniej myśleć byłoby O tym co nas cieszy? I co dobrego wokół nas się dzieje?
Wszystko  co mamy przeliczamy na... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Wszystko, co mamy przeliczamy na cierpienie Czy nie przyjemniej myśleć byłoby O tym, co nas cieszy? I co dobrego wokół nas się dzieje?

Sprawia radość nam każda chwila... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Sprawia radość nam każda chwila Będąca częścią naszych snów, W świecie pełnym żalu Istniejącym w środku ludzkich głów

Do stracenia nie mam nic   Do... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Do stracenia nie mam nic Do odkrycia za to własny ląd Nie będzie łatwo pokonać muszę swą niewiarę w siebie i opór słów Nic się nie zmieni jeśli dziś Nie zagram o wszystko albo nic Taka okazja może być tylko raz

Chcę mieć wszystko albo nic   nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Chcę mieć wszystko albo nic nie umiem żyć na pół. Żadna korzyść zyskać świat a duszę stracić więc ruszam stąd jeszcze dziś

To miejsce nie jest dla mnie   jutro... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

To miejsce nie jest dla mnie jutro będę już daleko stąd. Bóg świadkiem, próbowałam być tak jak wszyscy, to mój błąd Kaftany konwenansów, różańce nieistotnych słów uśmiech skrywa bunt, nie chce być już tu.

Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Jak spotkasz ich pozdrów i spytaj jak żyją, Bo łączyło nas więcej niż przyjaźń i piwo To smutne, zabiła ich ulica i miłość I przez to nic już nie będzie jak było Oprócz nas samych, kurwa nikt nas nie kochał, to smutne I jeśli jeszcze kiedyś ich spotkasz pozdrów ich proszę i powiedz, ze szkoda mi

Coś pękło  kiedy przyszła... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Coś pękło, kiedy przyszła codzienność, i wiesz co, zaczęli żyć na odpierdol I poszło się jebać im całe ich piękno Z twarzy zniknął uśmiech, spotkałem go, powiedział ”nie chcę żyć, idź po wódkę”

Gdy znów wkurwi nas dół.   Dzisiaj... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Gdy znów wkurwi nas dół. Dzisiaj czuję się tak jakbym nigdy nie istniała I nic się nie stało, a Ty nigdy nie przyszedłeś. Więc pij za wolność i wyjście na prostą, osobno, Bo razem nam się zjebał światopogląd, podobno, Heheh, dorosłość. Litr za litr, pij, zapij po proch go. Nie wstaję o piętnastej, o szóstej kładę spać się, Żyję jak gwiazda rocka, chociaż czasem coś nie tak jest. I chuj, już się nie martwię. Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiesz.

Nie ma nas  trochę ciężko... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Nie ma nas, trochę ciężko uwierzyć, Bo łatwo coś stracić, a trudniej docenić. Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. Nie ma nas, pewnie ciężko to przeżyć. Nie ma szans by to mogło się zmienić.

Znów jestem sama jak palec. Już... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Znów jestem sama jak palec. Już dzisiaj wiesz wpadłam powiedzieć tylko parę słów, znikam. Na sercu kamień, z ust cisza. I znów się nie znamy, i mijamy wśród pytań. Myślisz, że będzie spoko? Wątpię. Nie obchodzi mnie co mówisz o mnie.

Wiesz  tak przy okazji   kurwa  dziś... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

Wiesz, tak przy okazji - kurwa, dziś zostawisz mnie po raz ostatni!

sumienie nie chce przestać gryźć... teksty

maagdaaa6 dodano: 31 maja 2012

sumienie nie chce przestać gryźć, w sumie nie chce przestać żyć, choć w sumie nie chce biec tak oooo donikąd.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV