głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 wie że niebo to limit nie świadczą o nas nasze plany ale co z nimi robimy. Przecież szukać to istny bezsens ej. To musi być coś więcej niż chemia która napędza

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
wie że niebo to limit nie świadczą o nas nasze plany ale co z nimi robimy.
wie że niebo to limit   nie... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 października 2012

wie że niebo to limit, nie świadczą o nas nasze plany, ale co z nimi robimy.

Przecież szukać to istny bezsens  ej. teksty

maagdaaa6 dodano: 27 października 2012

Przecież szukać to istny bezsens, ej.

To musi być coś więcej niż chemia... teksty

maagdaaa6 dodano: 27 października 2012

To musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm, mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić. Gdzieś, pomiędzy tkankami i słowami jest dusza, która zmusza nas do pokonywania kolejnych granic.

Złamane obietnice i złamane serca... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 października 2012

Złamane obietnice i złamane serca Wiem, wiem Myślałeś że wszystko czego potrzebujesz jest tu Budowanie wiary na miłości jest gorsze Puste obietnice będziemy nosić Wiem,wiem

Wykrzycz to na dachu  Napisz to na... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 października 2012

Wykrzycz to na dachu Napisz to na niebie Wszystko co mieliśmy teraz odeszło Powiedz im że byłam szczęśliwa Moje serce jest złamane Wszystkie moje blizny są otwarte Powiedz im, jaką mam nadzieje, że to będzie niemożliwe, niemożliwe

Nie słuchasz jej  Masz gdzieś jak... teksty

maagdaaa6 dodano: 22 października 2012

Nie słuchasz jej Masz gdzieś jak to boli Dopóki nie straciłeś tej którą pragnąłeś bo brałeś ją za pewnik i wszytko co miałeś legło w gruzach. Ale jesteś tylko chłopcem.

wyciągam w powietrze dłonie  łapie... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 października 2012

wyciągam w powietrze dłonie, łapie cie, ale ty znikasz za każdym razem kiedy otwieram oczy, krzyczę do ciebie co noc, ty mnie wciąż nie chcesz słyszeć, nawet modlitwa o tobie coraz więcej żalu niesie, wciąz się nie poddaje, dlaczego? wyjdź z mojej głowy, wyjdź nie chce ciebie więcej, ściskasz mi klatke piersiową, trace oddech, krztuszę się, odejdź już proszę, ja cie błagam..

To nie mój mały świat chcesz... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 października 2012

To nie mój mały świat chcesz zobaczyć. Słyszę cię, ale me oczy wciąż mnie rozpraszają, gdy patrzysz na mnie w ten sposób. Nie mogę skupić się na twych słowach, Przez ciebie się rozpływam. To nie moim małym światem chcesz się dzielić. Widzę cię, ale mój umysł nadal prowadzi inną grę. Kiedy mówisz do mnie w ten sposób, nie mogę oddychać, nie mogę uciec. Przejmujesz nade mną kontrolę.

To nie moim mały światem chcesz... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 października 2012

To nie moim mały światem chcesz się dzielić. Zbyt dużo razy nie byłam wystarczająco dobra, a teraz się boję. Dawno temu zbudowałam grubą ścianę, którą teraz burzysz. To nie mój mały świat chcesz zobaczyć; Jestem niczym, więc nie mam nic, co mogłoby cię zaskoczyć, Ale kiedy patrzysz na mnie w ten sposób, wszystko zamienia się w pył, a mnie jest wszystko jedno. Przejmujesz nade mną kontrolę.

 Mówisz wszystkim chłopcom nie  To... teksty

maagdaaa6 dodano: 21 października 2012

"Mówisz wszystkim chłopcom nie To sprawia że czujesz się dobrze,tak Wiem, że jesteś w mojej lidze Ale nie boisz się wyjść, nie Niosłaś to tak długo Nie możesz przestać jeśli spróbowałaś Zbudowałaś Twój mur bardzo wysoko Że nikt nie może się na niego wspiąć Ale będę próbował" -------- Pozwalasz wszystkim dziewczynom odejść To sprawia że czujesz się dobrze, czyż nie? Za twoim pokazem na Broadwayu Słyszałam głos mówiący ''proszę nie rań mnie'' Niosłeś to tak długo Nie możesz przestać jeśli spróbowałaś Zbudowałeś twój mur,bardzo wysoko Że nikt nie może się na niego wspiąć Ale będę próbować

Ile Cię trzeba dotknąć razy  żeby... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 października 2012

Ile Cię trzeba dotknąć razy, żeby się człowiek poparzył?No, ale tak żeby już więcej ani razu Żeby już więcej za nic.Żeby już więcej nie miał odwagi.No ile razy?!

możesz mówić wszystkim  że kogoś... teksty

maagdaaa6 dodano: 20 października 2012

możesz mówić wszystkim, że kogoś kochasz. możesz tak myśleć, kłamać albo po prostu wmawiać. ale cała prawda skryta jest gdzieś w sercu. i tylko Ty znasz siłę i prawdziwość tego uczucia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV