głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maagdaaa6 Każdy żyje jak może jedni lepiej drudzy gorzej .Każdy ma problemy ale większość tłumi spowiedź. Masz wybór możesz ryzykować potem cierpieć albo żyć żeby żyć i n

maagdaaa6

maagdaaa6.moblo.pl
Każdy żyje jak może jedni lepiej drudzy gorzej .Każdy ma problemy ale większość tłumi spowiedź. Masz wybór możesz ryzykować potem cierpieć albo żyć żeby żyć i nie
Każdy żyje jak może  jedni lepiej... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Każdy żyje jak może, jedni lepiej ,drudzy gorzej .Każdy ma problemy, ale większość tłumi spowiedź. Masz wybór - możesz ryzykować, potem cierpieć ,albo żyć żeby żyć i nie liczyć na nic więcej. Chcę żyć tym życiem, na sto procent karmić serce, coraz częściej myślę, na ile sił starczy jeszcze. Wstaje rano w amoku, znowu ta sama rozkmina, jaki to ma sens, moja dusza spoczywa w rymach, wkładam w to całe serce, sto procent, dosłownie bo nie mam komu go oddać, może to i dobrze.Pieprze wyrocznie, wyrok zapadł dawno temu. Czemu pisze takie teksty? Czemu? Nie pytaj czemu!

Znam kolor porażki  znam dobrze... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Znam kolor porażki, znam dobrze barwy jej, ale z natury naiwnością ktoś karmi sen . Zostaje rozczarowanie, myśli ,które ranią, palą, kładą się spokojnie spać, potem wstają rano znów to samo.One znają naszą słaność,zabijają,by po czasie wywołać wiarą nalot.Zamieniają się w nią i tak powtarza się wszystko...

Czasem nie ma nic  ktoś bliski staje... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Czasem nie ma nic, ktoś bliski staje się tak obcy. Życie kopie tak, że powinieneś brać prochy. Gdybyś myślał nadal, ale zaczynasz wariować ,nie ogarniasz, żyjesz dalej, nieświadomie jak owad.

Pada deszcz  krople uderzają w te... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Pada deszcz, krople uderzają w te ulotne chwile, chwile ulotne, jak krople. Słyszę serca bicie, serce bije, na bicie tworzy własną melodie. Umiera powoli, powoli zapomina o mnie.

Koleje losu sprawiają  że już są... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Koleje losu sprawiają, że już są kruszone tryby, a odbicie twego życia to odgłos tłuczonej szyby.Cofasz się tymi słowami, każdy moment, widzisz tylko kurwa błędy, mam nadzieje, że ten omen chybi..

Wkładam w to całe serce  sto... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

Wkładam w to całe serce, sto procent, dosłownie, bo nie mam komu go oddać, może to i dobrze. Pieprze wyrocznie, wyrok zapadł dawno temu. Czemu pisze takie teksty? Czemu? Nie pytaj czemu!

 Pozwól mi zapomnieć  to jedyne  o... teksty

maagdaaa6 dodano: 24 kwietnia 2012

"Pozwól mi zapomnieć, to jedyne, o co cię proszę. Przestań odzywać się za każdym razem, kiedy już jest naprawdę dobrze, kiedy "oswajam się" z tym, że żyję sama, z sercem przepełnionym miłością do ciebie. Co ci szkodzi dać mi spokój, przecież i tak mnie nie kochasz. Idź, baw się kimś innym, a mi daj spokój, bo chcę w końcu spróbować chociaż namiastki szczęścia, a od ciebie tego z pewnością nie dostanę."

Czas ucieka przez te palce i nie wiem... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2012

Czas ucieka przez te palce i nie wiem czemu tak jest, nawet kiedy bywa dobrze, każda chwila traci sens .

Chuj frajerom na drogę plus... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2012

Chuj frajerom na drogę plus środkowy światu.

Nie myślę o raju  miłości nie ma... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2012

Nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, Nie oczekuje czarów, po prostu daj mi żyć. Czy to ja nic nie rozumiem, czy oni zwariowali?

Zycie karmi nas ziomek tym co... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2012

Zycie karmi nas ziomek tym co nieobliczalne, Przecież lepiej umrzeć młodo, żyjąc szybko, bez barier.

my żyjemy tym miejscem  dodając mu... teksty

maagdaaa6 dodano: 23 kwietnia 2012

my żyjemy tym miejscem, dodając mu złej sławy, ale powiedz czy to ta prawdziwa miłość czy nawyk?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV