głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 . Przeszłość ewidentnie smuci. Teraźniejszość cholernie przytłacza. Natomiast przyszłość kurewsko mnie przeraża. Jeśli się opamiętasz i zrozumiesz komu naprawd

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
. Przeszłość ewidentnie smuci. Teraźniejszość cholernie przytłacza. Natomiast przyszłość kurewsko mnie przeraża.
 . Przeszłość ewidentnie smuci.... teksty

maadziaa17 dodano: 29 grudnia 2011

`. Przeszłość ewidentnie smuci. Teraźniejszość cholernie przytłacza. Natomiast przyszłość kurewsko mnie przeraża.

Jeśli się opamiętasz i zrozumiesz... teksty

maadziaa17 dodano: 29 grudnia 2011

Jeśli się opamiętasz i zrozumiesz komu naprawdę na Tobie zależy, jej już nie będzie.

Uwielbiam Cię za to  że jesteś... teksty

maadziaa17 dodano: 29 grudnia 2011

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam, za to, że nie da się o Tobie zapomnieć. Jesteś mężczyzną, którego mogę kochać jak mocno zechce.

Powiedź mi proszę  co powiedzieli... teksty

maadziaa17 dodano: 28 grudnia 2011

Powiedź mi proszę, co powiedzieli Ci ludzie, którzy Cię widują. Powiedź czy wspomnieli Ci o mnie, o moich łzach, które wylewam codziennie za Twoim uśmiechem, dotykiem i sercem, które darzyłem tak wielkim uczuciem. Może opowiadali Ci jak siedzę w bezruchu i nie potrafię zapomnieć o naszych wspólnych chwilach i jak bardzo chcę umrzeć, bo bez Ciebie to wszystko nie ma kolorów i sensu. Powiedzieli Ci może jak nienawidzę tego dnia, w którym wykrztusiłaś z siebie to, że nie możemy dłużej być razem. Nie wierzę, że te słowa były naprawdę, wierzę, że zawsze mnie kochałaś całym swoim ciałem i wnętrzem. Mówili Ci może, że moje serce bez Ciebie jest całe zalane łzami, bo wie, że bez Ciebie nic tu nie znaczy? czy poruszyli choć jeden temat o tym, że naprawdę Cię kochałem i nie chciałem żebyś zniknęła z mojego życia i odeszła, niczym wiatr w letni poranek? Błagam, powiedź mi czy wspomnieli Ci o moim imieniu, o tym jak tęsknię i umieram przy czekaniu na Twoją dłoń. /podobnopopierdolony
Autor cytatu: podobnopopierdolony

Nie twierdzę że mi go brakuję. Po... teksty

maadziaa17 dodano: 28 grudnia 2011

Nie twierdzę że mi go brakuję. Po prostu najzwyczajniej w świecie chciała bym dowiedzieć się co u niego słychać, jak się trzyma . Zobaczyć jego uśmiechniętą twarz i ironiczne spojrzenie. Posłuchać jego wspaniałych opowieści i śmiać się do utraty tchu .!

 . Uwielbiam Cię nad... teksty

maadziaa17 dodano: 27 grudnia 2011

`. Uwielbiam Cię nad życie...uwielbiam Cię z każdym biciem mojego serca...jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z Tobą czas...uwielbiam z Tobą rozmawiać...uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz...uwielbiam słyszeć Twój głos.,,uwielbiam gdy się śmiejesz...uwielbiam gdy jesteś...uwielbiam Cię jak nikt inny...nie umiem żyć bez Ciebie...oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia...gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar Tobie...gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba...gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu.

 . słodkich snów  Ty egoistyczny... teksty

maadziaa17 dodano: 26 grudnia 2011

`. słodkich snów, Ty egoistyczny skurwysynie.!

 .Siebie mi życz na święta. teksty

maadziaa17 dodano: 26 grudnia 2011

`.Siebie mi życz na święta.

 . Chcę chcieć móc tulić Cię co... teksty

maadziaa17 dodano: 26 grudnia 2011

`. Chcę chcieć móc tulić Cię co wieczór w domowym zaciszu przy wina kieliszku. ♥

 . Pomyśl nad swoimi gestami... teksty

maadziaa17 dodano: 26 grudnia 2011

`. Pomyśl nad swoimi gestami, ruchami i slowami, potem zastanów sie kim dla mnie chcesz byc i czy to sie rowna temu co robisz.

 .Wasza miłość jest naprawdę... teksty

maadziaa17 dodano: 23 grudnia 2011

`.Wasza miłość jest naprawdę wyjątkowa. Nie masz żadnych podstaw by podejrzewać partnera o zdradę. W oczach swojego ukochanego jesteś jedyną. Wiele wskazuje na to, że jesteście dla siebie stworzeni. Obsypuje Cię kwiatami, mówicie do siebie czułe słówka, cieszycie się każdym dniem i szanujecie siebie nawzajem. To dowód na to jak bardzo jesteście w sobie zakochani. Pielęgnujcie wasze uczucie, gdyż może stać się dla was źródłem wielkiego szczęścia i żadna zdrada wam się nie przytrafi.

 . Czasami słyszę jak pęka mi serce. teksty

maadziaa17 dodano: 21 grudnia 2011

`. Czasami słyszę jak pęka mi serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV