głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maadziaa17 . Szukałam skarbu . znalazłam JEGO ♥ .ON moje najdroższe najsłodsze i najukochańsze oczko w głowie 3 . Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twa

maadziaa17

maadziaa17.moblo.pl
. Szukałam skarbu . znalazłam JEGO ♥
 . Szukałam skarbu . znalazłam... teksty

maadziaa17 dodano: 23 stycznia 2012

`. Szukałam skarbu . znalazłam - JEGO ♥

 .ON   moje najdroższe   najsłodsze... teksty

maadziaa17 dodano: 23 stycznia 2012

`.ON - moje najdroższe , najsłodsze i najukochańsze oczko w głowie < 3

 . Nie przyzwyczajaj się do mnie .... teksty

maadziaa17 dodano: 13 stycznia 2012

`. Nie przyzwyczajaj się do mnie . Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę . Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać

rozejrzyj się  może szczęście... teksty

maadziaa17 dodano: 13 stycznia 2012

rozejrzyj się, może szczęście czyha na ciebie gdzieś za rogiem. ♥
Autor cytatu: nielegalnaxdd

Napisał. Od kilku tygodni nie... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

Napisał. Od kilku tygodni nie mieliśmy ze sobą żadnego kontaktu. Nie odzywał się, nie dawał żadnych znaków życia. Prosił żebym się na niego nie obrażała, że przeprasza. A potem napisał ten cholerny dwukropek z gwiazdką, po którym zrobiło mi się tak dziwnie ciepło na serduszku. Uśmiechnęłam się, a łzy same popłynęły po moim policzku, tym razem z radości i szczęścia.

Widzisz te wszystkie ptaki. Odlatują... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

Widzisz te wszystkie ptaki. Odlatują na zimę tam gdzie jest cieplutko. Gdzie cały czas jest słońce. Podobnie jest z jej sercem. Kiedy jesteś blisko płonie ono żywym ogniem. A kiedy odlatujesz jak ten ptak pokrywa je gruba warstwa tęsknoty, smutku i żalu. Ale Ty wracasz. Wracasz i na nowo budzisz jej serce do życia. To tak jak z Wiosną. Wszystko kwitnie. Wasza miłość na nowo kwitnie.

Udajesz  że masz wyjebane.. że nie... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

Udajesz, że masz wyjebane.. że nie obchodzi Cię to co ona robi. Z kim się spotyka. Cały czas się oszukujesz wmawiając sobie, że jest tylko złym snem, że obudzisz się i znowu na swojej twarzy poczujesz słońce. Tylko, że to nie sen. a wmawianie sobie obojętności względem niej na dłuższą metę i tak nic nie da. KOCHASZ JĄ, IDIOTO !

Czuję jak Twój wzrok przeszywa... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

Czuję jak Twój wzrok przeszywa każdy milimetr mojego ciała. Czuję ciepło, którego tak bardzo mi brakowało. Jesteś lekarstwem na wszystko. Na każdy zły dzień, na każdą niepogodę. Tylko Ty potrafisz sprawić że śmieję się z najgłupszych rzeczy. Magia Twoich oczu daje nadzieję, że będzie lepiej, a uśmiech.. nawet ten najzwyklejszy sprawia tyle radości, że starcza na wieki. Nie pozwól by mi tego zabrakło. Nie pozwól, aby moje życie znów było szare

I mimo  że może teraz nie powiem Ci... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

I mimo ,że może teraz nie powiem Ci tego wprost, bo się boje ze możesz mi powiedzieć, że to nie to. To wiedz ,że do póki stoję obok, mogę być z Tobą. Zrobię wszystko by płomień płonął, masz moje słowo.

‎ . To dotarło do mnie w jednej... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

‎`. To dotarło do mnie w jednej chwili ... wiesz , w dość nieoczekiwanej , ale dotarło . Poczułam jakby los znów dał mi po pysku . Oczy po raz kolejny napełniły się łzami tak , że cały świat wydawał mi się rozmazany ,a w środku siebie .? poczułam ogień ... jakby całe to cholerne uczucie chciało spłonąć w jednej chwili . usiadłam na łóżku pozwalając by trzęsące się ręce odruchowo dotknęły policzka którego dotykały Twoje ciepłe ręce ... i poczułam się naprawdę źle ... bez Ciebie.

 .Wiesz   cokolwiek się stanie... teksty

maadziaa17 dodano: 7 stycznia 2012

`.Wiesz , cokolwiek się stanie - pieprz to . nie przywiązuj się . po prostu rób tak , żebyś była szczęśliwa , nawet jeśli ktoś odejdzie .

 .zacznijmy od tego  że Cię kocham... teksty

maadziaa17 dodano: 2 stycznia 2012

`.zacznijmy od tego, że Cię kocham, zakończmy na tym, że nie przestanę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV