głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
są takie oczy  których nigdy nie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 20 sierpnia 2014

są takie oczy, których nigdy nie zapomnisz.

Podobno jak ktoś nam się śni to... teksty

maaaaagdaaa dodano: 19 sierpnia 2014

Podobno jak ktoś nam się śni to znaczy, że za tym kimś tęsknimy. Inni zaś mówią, że to tamtej osobie brakuje nas. Jak to jest? Tęsknisz?

pamiętam jak dziś  nasze pierwsze... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 sierpnia 2014

pamiętam jak dziś, nasze pierwsze rozmowy. mamę patrzącą się na mnie jak na idiotkę, kiedy śmiałam się do ekranu laptopa i krzyczącą bym się ogarnęła, oraz babcię, która stwierdziła, iż skaczę jak motylek, ze szczęścia.

kiedyś nie mogliśmy przestać ze... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

kiedyś nie mogliśmy przestać ze sobą rozmawiać.pamiętasz?

myślisz  że mi pomożesz słowami... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

myślisz, że mi pomożesz słowami "zapomnij", "miej wyjebane", "spróbuj". myślisz do chuja, że nie próbowałam? skoro masz mi tak pisać, proszę cię nie pytaj co u mnie, jak z nim, daj mi spokój, daruj mi. to, że ty nie jesteś stała w uczuciach, nie znaczy, że ja też będę.

I chyba wiem co na koniec Ci powiem.... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

I chyba wiem co na koniec Ci powiem. Powiem, że życzę Ci szczęścia, i że tak trudno będzie mi nie pamiętać.

Czas zapomnieć  że był. Zniszczyć... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Czas zapomnieć, że był. Zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty, najsłodsze pocałunki i najpiękniejsze spojrzenia. Pozbyć się widocznych śladów jego obecności. Czas żyć życiem. Nie Nim.

nie wraca się do drugiej osoby... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

nie wraca się do drugiej osoby, tylko z miłości. wraca się do widoku oczu,które wpatrywały się w nasze. powraca się do koniuszków palców, za których dotykiem tęskni nasze ciało. wraca się do uśmiechu, który rozświetlał każdy, nawet najbardziej szary dzień. wraca się do człowieka, bez którego życie nie ma sensu. od którego jesteśmy tak bardzo uzależnieni.

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Człowiek nie zmienia się ot tak.... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Człowiek nie zmienia się ot tak. Zmieniają go ludzie, doświad­cze­nia, cza­sem na­wet i marzenia.’

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi, pozwól mu na to. Twoje przeznaczenie nie jest związane z kimś, kto Cie opuszcza. To również nie znaczy, że taka osoba jest zła. To po prostu oznacza, że już wypełniła swoją rolę w Twoim życiu.

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

maaaaagdaaa dodano: 15 sierpnia 2014

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV