głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pamiętam kiedy muskał ustami szyję... teksty

maaaaagdaaa dodano: 5 grudnia 2014

pamiętam kiedy muskał ustami szyję, mruczał cicho przy uchu, drażnił mój policzek zarostem.pamiętam, że mówił, iż mnie uwielbia, pamiętam, że czułam się przy nim pewna.

 Nie boję się tego  że kiedyś uda... teksty

maaaaagdaaa dodano: 5 grudnia 2014

"Nie boję się tego, że kiedyś uda mi się zapomnieć. że nadejdzie dzień, w którym każde wspomnienie się ulotni. Że będę potrafiła normalnie funkcjonować. Że nie będę rozwalać już pięści o ściany w pokoju, albo łykać masę przeróżnych tabletek na uspokojenie. Że czując Twój zapach przejdę obojętnie albo zwyczajnie się uśmiechnę. Boję się, że za kilka lat usiądzie obok mnie moja mała córeczka i powie 'mamo, opowiedz mi o swojej pierwszej, wielkiej miłości'."

Niedawno byliśmy dziećmi  a świat... teksty

maaaaagdaaa dodano: 5 grudnia 2014

Niedawno byliśmy dziećmi, a świat był piękny, potem doszły problemy, uczucia, jakieś błędy.

Cześć Nie będę pytać jak się... teksty

maaaaagdaaa dodano: 5 grudnia 2014

Cześć,Nie będę pytać jak się czujesz,bo wiem,że jest źle,wiem że siadasz wieczorami w swoim kącie włączasz smutną muzykę,wspomnienia uderzają cię tak mocno,że dusisz się od łez,które płyną po policzkach,wiem że czekasz na mały sms,ale ten cholerny telefon milczy,wiem że za kimś tęsknisz,przywiązałaś się mocno,a oni odeszli,wiem że go bardzo kochasz,a on teraz oddycha dla innej,a Ciebie mija obojętnie po tym co razem przeszliście,może niedawno kogoś straciłaś,kto był ci bardzo bliski,a teraz budzisz się ze świadomością,że już go nie zobaczysz,tego jak spełnia marzenia,jak się uśmiecha,jak zmienia Twój świat.Pisze to żeby ci pomóc,żebyś zdjęła tą maskę,płacz jeśli musisz,krzycz,albo się złość,ale nie duś tego w sobie to cię zabija,skąd wiem?Bo mnie też.

Co mam ci napisać? Że nie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 23 listopada 2014

Co mam ci napisać? Że nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie? Że gdy rano wstaję, a Ciebie nie ma, dzień jest taki pusty? Że tęsknię? Że kocham? No, co mam napisać?

Każdego dnia zastanawiam się  czy... teksty

maaaaagdaaa dodano: 12 listopada 2014

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?

Kiedyś o mnie zapomnisz. Tak jak... teksty

maaaaagdaaa dodano: 12 listopada 2014

Kiedyś o mnie zapomnisz. Tak jak zapomina się, jak smakowała wczorajsza kawa albo tak, jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z Ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, że scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej małej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni Cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę Ci tego, wiesz? I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. Ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem, ale osobno.

 może się zjawisz dziś  może... teksty

maaaaagdaaa dodano: 12 listopada 2014

"może się zjawisz dziś, może przytulisz już, i wyjmiesz z serca ciernie martwych dawno powiędłych róż" :)

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w... teksty

maaaaagdaaa dodano: 8 listopada 2014

Pomyśl o mnie czasem. Leżąc w łóżku, wyjrzyj przez okno i spójrz na księżyc. Uśmiechnij się na myśl, że teraz też na niego patrzę i choć jesteśmy daleko od siebie, to patrzymy na coś wspólnie - piękne, prawda? Słysząc naszą piosenkę w zatłoczonym autobusie, zacznij się śmiać przypominając sobie jak wygłupialiśmy się do niej. Nie usuwaj wiadomości może kiedyś będziesz chciał usiąść z kubkiem gorącej herbaty i wspomnieć czasy kiedy byliśmy dla siebie czymś więcej.

a gdybyś zapomniał   to ja... teksty

maaaaagdaaa dodano: 8 listopada 2014

a gdybyś zapomniał - to ja posiadałam te intensywnie wpatrujące się w Ciebie oczy. to ja byłam właścicielką tych włosów, które uwielbiałeś. to ja, autorka tych najbardziej wrednych komentarzy, które zdawały się trafiać w samo sedno. to ja, ta która kochała Cię najintensywniej, najszaleniej, najdłużej. /veriolla

na początku był ból. ogromny... teksty

maaaaagdaaa dodano: 7 listopada 2014

na początku był ból. ogromny, niewyobrażalny ból. łzy, popękane serce i mnóstwo smutnych piosenek, królujących na mojej liście najczęściej odtwarzanych. później złość. złość na niego, na to jak się zachował i że wszystko zniszczył. odizolowanie się od świata i wymazywanie z pamięci wszystkiego, co dotyczyło i przypominało jego. teraz? akceptacja. poddanie się. i tylko walczę z szybkością bicia mojego serca, gdy staje się dostępny. i tylko walczę ze wspomnieniami, których jest za dużo..

Pamiętaj o tęsknocie  o sercu Ci... teksty

maaaaagdaaa dodano: 7 listopada 2014

Pamiętaj o tęsknocie, o sercu Ci bliskim. Pamiętaj że jest ktoś, dla kogo jesteś wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV