głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Sama nie wiem kim jestem w twoich... teksty

maaaaagdaaa dodano: 24 listopada 2013

Sama nie wiem kim jestem w twoich oczach, może wcale mnie w nich nie ma i spokojnie śnisz po nocach.

Wiesz bo to jest tak  że jak coś... teksty

maaaaagdaaa dodano: 24 listopada 2013

Wiesz bo to jest tak, że jak coś kiedykolwiek bardzo kochałeś tak, że nie mogłeś przestać o tym myśleć a cały dzień kręcił się wokół tej osoby to nigdy do końca nie zapomnisz. Zawsze to będzie wracać kiedy przez przypadek ktoś wymówi jej imię, kiedy usłyszysz na zakupach z rodzicami w centrum handlowym waszą piosenkę, znajdziesz stare rozmowy i kłótnie kto kogo bardziej kocha. Poczujesz pustkę, którą kiedyś ktoś zapełniał tak, że wszystko tworzyło idealne połączenie. Dziś już tego nie ma i musisz sam walczyć o przetrwanie, nikt Cię wysłucha i nie doda słowa otuchy. Zostałeś sam na sam z brutalną rzeczywistością.

siedzisz i tęsknisz za nim... teksty

maaaaagdaaa dodano: 24 listopada 2013

siedzisz i tęsknisz za nim, płaczesz po nocach, masz nadzieję, że on jeszcze wróci. wyrywasz sobie włosy, słuchasz smętnych, dołujących piosenek, chodzisz w dresach, załamujesz się, nie jesz. a on co? on pewnie leczy kaca po wczorajszej imprezie.

czternastolatek idący z fajką i... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 listopada 2013

czternastolatek idący z fajką i piwem w reklamówkach - nie od razu musi być gównem, śmieciem i marginesem społecznym. może fajka pozwala mu ukoić nerwy, a piwa są dla zapijaczonego ojca, który grożąc kolejnym wpierdolem, kazał mu je przynieść? dziewczyna w krótkiej mini i w szpilkach - nie od razu musi być dziwką - może ubrała się tak dla chłopaka, którego kocha, bo chce być piękna tylko dla Niego? zapijaczony "żul" - może nie jest takim śmieciem, za jakiego Go uważasz. może stracił niedawno rodzinę, a nie ma mu kto pomóc? może to właśnie Ty się mylisz, oceniając każdego po wyglądzie? może zatrzymaj się, i pomyśl o sobie. nie zawsze wygląd mówi prawdę - pozory często mylą, pamiętaj - bo kiedyś Ciebie ktoś może ocenić, i to właśnie wtedy, gdy będziesz na dnie, w swoim prywatnym piekle. i gwarantuje - to nie fajna sprawa. łatwiej jest Nam oceniać, niż być ocenianym.

I wiesz co? Brakuje mi Twojego... teksty

maaaaagdaaa dodano: 22 listopada 2013

I wiesz co? Brakuje mi Twojego głupiego "dobranoc", godzinnych rozmów telefonicznych, sms, wieczornych spacerów po mieście.

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

maaaaagdaaa dodano: 21 listopada 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

patrzę na Twoje zdjęcie  delikatnie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 21 listopada 2013

patrzę na Twoje zdjęcie, delikatnie przesuwam palcem po Twoich ustach i mimowolnie się uśmiecham, mimo tego ogromnego bólu w klatce piersiowej. przypominam sobie ich smak, zdając sobie sprawę, że kiedyś należały tylko do mnie. tylko ja mogłam wtapiać się w Twoją bluzę, czując zapach perfum, które tak uwielbiałam. stając na palcach, starałam dosięgnąć Twoich ust i może wyglądało to całkiem śmiesznie, Ty zachowywałeś powagę, bo wiedziałeś, że więcej tego nie zrobię. byliśmy jak małe dzieci, potrafiliśmy się świetnie bawić i wspaniale dogadywać. uzupełnialiśmy się w pewnym stopniu, mimo tak częstej różnicy zdań. dwa światy, tworzyły razem arcydzieło. swój świat tworzyliśmy my sami. byliśmy tylko dla siebie. pamiętasz to jeszcze?

 I te krótkie momenty kiedy czułam... teksty

maaaaagdaaa dodano: 20 listopada 2013

"I te krótkie momenty kiedy czułam, że Ty czujesz to samo."

Trzymał telefon w zasięgu mojego... teksty

maaaaagdaaa dodano: 20 listopada 2013

Trzymał telefon w zasięgu mojego wzroku. W pewnym momencie ujrzałam na tapecie swoje zdjęcie. Nie ukazując tej radości, która dobierała mi się już do samego serca, zapytałam co to za tapeta. On podniósł głowę, uśmiechnął się i dumnie odpowiedział Piękna, prawda?

Ona: Twoja nowa dziewczyna jest... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 listopada 2013

Ona: Twoja nowa dziewczyna jest śliczna. [założę się, że skradła ci serce] On: Tak, to prawda. [ale to ty jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką znam] Ona: Słyszałam, że jest zabawna i niesamowita. [moje zupełne przeciwieństwo..] On: Z całą pewnością jest. [ale to nic w porównaniu do ciebie] Ona: Pewnie wiesz o niej wszystko. [tak jak wiedziałeś wszystko o mnie] On: Tylko rzeczy, które się liczą. [nie pamiętam, bo bez przerwy myślę o tobie] Ona: To... mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi. [bo my nigdy nie byliśmy...] On: Też mam taką nadzieję. [co się stało z tobą i mną?] Ona: Muszę już iść [.. zanim zacznę płakać] On: Taa, ja też. [mam nadzieję, że nie płaczesz] Ona: Pa. [wciąż cię kocham] On: Na razie. [ja nigdy nie przestałem]

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 listopada 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i ich nie ma.

Znasz ten stan  że mimo braku... teksty

maaaaagdaaa dodano: 17 listopada 2013

Znasz ten stan, że mimo braku wiadomości co minutę zerkasz na ekran telefonu by sprawdzić czy nie napisał ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV