głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lyneesc następnym razem postaram się kochać mniej. hammy.x3 Za oknem szarość która czeka na osobę . Na tą jedyną wyjątkową postać . W postaci tej mamy mieć osłonę . By

lyneesc

lyneesc.moblo.pl
następnym razem postaram się kochać mniej. hammy.x3
następnym razem postaram się... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

następnym razem postaram się kochać mniej.| hammy.x3

Za oknem szarość   która czeka na... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Za oknem szarość , która czeka na osobę . Na tą jedyną , wyjątkową postać . W postaci tej mamy mieć osłonę . By lepszy świat od życia dostać . Przyjaźń i miłość kolorują nam świat . Ten szary , pusty i tak strasznie mały . Lecz życie to niestety kwiat . Który potrzebuje być pielęgnowany . Takiej osoby szuka się latami . I nie mamy pewności , że to ta właściwa . Lecz życie jest pokryte szatami . I my musimy znaleźć do niej wejścia . Ja znalazłam , znalazłam to . Wejście w którym ujrzałam Ciebie . Moja dusza powiedziała : " To jest on ! " I odtąd chciałam Cię w moim świecie . To Ty pokazałeś mi barwy tego świata . To Ty nauczyłeś jak mam się wzbić . To Ty sprawiłeś , że nauczyłam się latać . To Ty wiedziałeś jak sobą być . Z każdą chwilą brakuje mi Ciebie . Lecz moje serduszko ma Cię blisko siebie I chcę to wyznać tu i teraz . Kocham Cię ! . i zawsze o tym pamiętaj .

Śnie .  Pada deszcz  wieje wiatr .... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Śnie . Pada deszcz, wieje wiatr . Pogoda psuje się, przy upływie dnia . Mijają lata, miesiące, godziny . Wskazówki przesuwają się . My ich nie widzimy . Czas tak szybko mknie . Niczym po szarym tle . Czuje strach, lęk . Powiedz, cóż dzieje się . Ja wiem, to jawa jest . Ale czy zawsze nią jest? . Przecież to wszystko dzieje się . A ja, jeszcze o tym śnie . Nie potrafię przejść obok . Patrzeć na cudze cierpienie . Stać i przyglądać się . Bo przecież serce nie z kamienia jest .

Dlaczego Cię przy mnie nie ma?... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Dlaczego Cię przy mnie nie ma? Obiecałeś! Czy ta miłość dalej przetrwa? Niedowierzałeś! Dlaczego to aż tak boli ? Nie wiedziałeś? Mówiłeś , że przejdzie powoli Skłamałeś!

Chcę być kimś innym i nie patrzeć... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Chcę być kimś innym i nie patrzeć w tył. Chcę obrócić wszystko i zamienić w pył. Chcę aby los , który dał nam żyć. Odmienił fatum i pozwolił sobą być.

Tęsknota   uczucie dość nowe.... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Tęsknota , uczucie dość nowe. Rzekłabym nawet , że zabójcze. Gdy stoisz wpatrzony w telefon. Marzysz tylko , by zadzwonił. Lecz nie. On tego nie robi . Stawia Cię w sytuacji bez wyjścia. Musisz czekać , czekasz , myślisz . Czas nieubłagalnie się przesuwa. Boisz się , że go braknie. Że się skończy . Trzyma Cię w niepewności . Pastwi się nad Tobą . Kontroluje Cię, wiesz o tym . Jesteś marionetką uczucia. Lalką życia , spisaną na straty. O, a cóż to ? Dzwoni. Nie straciłeś nadziei , prawda?

Szukamy marzeń   by móc... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Szukamy marzeń , by móc wytłumaczyć postępowania Szukamy miłości by wytrwać w przekonaniach Szukamy szczęścia by cieszyć się życiem Smutek przychodzi by móc przegrać z bytem

Proszę strasznie tak    Choć... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Proszę strasznie tak , Choć popatrz na świat . Otwórz okno w nim I pomaluj życie mi . Baw się kolorami tęczy Bo ta szarość tak mnie męczy. Kredki użyj proszę Cię . Czy ja aż tak wiele chcę ?

Popatrz ! .   Tam w oddali jest ktoś... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Popatrz ! . Tam w oddali jest ktoś . Słuchaj ! . On odmieni Twój los . Poczuj ! . To ciepło wśród burz . Nie płacz ! . On nie pójdzie stąd już .

Kocham gdy się uśmiechasz zawsze... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Kocham gdy się uśmiechasz zawsze, wiedząc, że ten uśmiech jest tylko dla mnie

Świetnie. Udawajmy. Udawajmy  że... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

Świetnie. Udawajmy. Udawajmy, że się nie znamy. Udawajmy, że nic między nami nie było .| izuu

nie palę.. ale jeśli kiedyś... teksty

lyneesc dodano: 16 maja 2010

nie palę.. ale jeśli kiedyś zobaczysz mnie z papierosem, będzie to znaczyło, że nie mogę sobie z czymś poradzić. | zuuz__

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV