głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovya kiedy patrzę tak na Ciebie jesteś fajna ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wymiatasz bejbe mam za duży tyłek by zmieścić się na parapecie nie noszę w domu stanika

lovya

lovya.moblo.pl
kiedy patrzę tak na Ciebie jesteś fajna ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kiedy patrzę tak na Ciebie jesteś... teksty

lovya dodano: 20 sierpnia 2011

kiedy patrzę tak na Ciebie jesteś fajna , ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

wymiatasz bejbe teksty

lovya dodano: 19 sierpnia 2011

wymiatasz bejbe

mam za duży tyłek by zmieścić... teksty

lovya dodano: 19 sierpnia 2011

mam za duży tyłek by zmieścić się na parapecie, nie noszę w domu stanika więc nie oczaruję sąsiada, nie mam kubka z serduszkiem, zawsze parzę za gorącą kawę, nie umiem pięknie śpiewać, nie poruszam się z gracją, a moja sukienka nie podwiewa finezyjnie na wietrze, ale mimo to nic do siebie nie mam ani do mojego życia.więc ty kurwo też nie miej -.- burdeel.
Autor cytatu: burdeel

Krótkie spodenki  bluzki na... teksty

lovya dodano: 19 sierpnia 2011

Krótkie spodenki, bluzki na ramiączkach, okulary przeciwsłoneczne, spalone plecy , "duszenie się" upałem, nielegalna ilość lodów. + 30 na dworze , tęsknię za tym .
Autor cytatu: burdeel

będę palić na twoich oczach i... teksty

lovya dodano: 17 sierpnia 2011

będę palić na twoich oczach i jeszcze wypuszczać na twój ryj dym, będę pić i przez przypadek oblewać cię piwem, będę jarać, udawać głupią i cię poniżać przy znajomych. będę chodzić w tych szarych dresach z napisami bo wiem że ich nie lubisz, będę zakładać kaptur i śmiać ci się do ucha, pluć pod nogi i szczypać cię w boki, będę spotykać się z kolesiem którego nie cierpisz i lizać się z nim na twoich oczach, będę dużo mówić i nie dopuszczać cię do słowa, będę jeździć z kumplem motorem bez kasku i tupać nogą gdy nie będziesz popierał mojego zdania, będę do ciebie pyskować i wyciągać ci szluga z gęby, będę nawijać przy tobie kawałki Słonia,nosić jeszcze więcej bransoletek i podwijać rękawy tak żebyś je widział, będę nosić czapki z daszkiem i kręcić włosy. będę robić wszystko to czego nie lubisz bo nie cierpię cię kretynie.
Autor cytatu: burdeel

przez te dwa miesiące nic się nie... teksty

lovya dodano: 16 sierpnia 2011

przez te dwa miesiące nic się nie zmieniło, no prawię nic. te niesamowite chwilę potrafię wyliczyć na palcach u jednej ręki .

a ja nadal czekam i nadal pamiętam... teksty

lovya dodano: 16 sierpnia 2011

a ja nadal czekam i nadal pamiętam to czego inni już nie pamiętają

wyjechałeś i już nie wróciłeś teksty

lovya dodano: 16 sierpnia 2011

wyjechałeś i już nie wróciłeś

Znamy się od małego  nigdy nie... teksty

lovya dodano: 16 sierpnia 2011

Znamy się od małego, nigdy nie myślałam że coś by mogło między nami być. Jeszcze rok temu ktoś by zapytał czy byśmy mogli być ze sobą, z pewnością wybuchneła bym śmiechem, a teraz? Teraz żałuję że nie mam takiego podejścia do ciebie jak kiedyś. [ Jamaika. ♥ ]
Autor cytatu: jachcenajamaice

co się stało? teksty lovya dodał komentarz: co się stało? do wpisu 16 sierpnia 2011
tęsknie za sukinsynem  żałosne. teksty

lovya dodano: 16 sierpnia 2011

tęsknie za sukinsynem, żałosne.
Autor cytatu: maniax3

długo się nie widzieliśmy. a ja... teksty

lovya dodano: 14 sierpnia 2011

długo się nie widzieliśmy. a ja się zmieniłam. stałam się dziewczyną od której chłopaki nie mogą oderwać oczu. i właśnie wczoraj przechodziłam obok ciebie. zacząłeś gwizdać i mówić 'ulala'. uśmiechnęłam się pod nosem. nie poznałeś mnie. z gracją się odwróciłam. uśmiechnęłam się tym uśmiechem, którym obdarzałam tylko ciebie. zaniemówiłeś. twarz ci dziwnie pobladła. a więc jednak przypomniałeś sobie kim jestem. odwróciłam się na pięcie i poszłam przed siebie. słyszałam słowa twoich kumpli ' znasz ją ?! ' -milczałeś. byłam z siebie dumna.
Autor cytatu: 0garnij_suko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV