 |
lovlenaaa.moblo.pl
myślę że mogłabym mieć 5 żyć. chodziłabym do 5 różnych szkół mieszkałabym w 5 różnych miastach i 5 razy zakochałabym się w tej samej osobie. 33 !
|
|
 |
myślę , że mogłabym mieć 5 żyć. chodziłabym do 5 różnych szkół , mieszkałabym w 5 różnych miastach i 5 razy zakochałabym się w tej samej osobie. < 33 !
|
|
 |
jeśli zobaczysz mnie w wyciągnętym dresie , nie wyprostowanych włosach, z wypłakanymi oczami i rozmazanym makijażem i nadal będziesz utrzymywać , że mnie kochasz , to będzie prawdziwa miłość. < 33 !
|
|
 |
powietrze zalane owocowym szamponem dla dzieci. < 333 !
|
|
 |
farba o zapachu gumy balonowej. < 333 !
|
|
 |
w strzykawce koloru truskawkowego zastrzyk pozytywnego szczęścia. ; **********
|
|
 |
kiedyś oddałąbym za Ciebie życie. ale to było kiedyś. przejrzałam na oczy i nie jesteś tego wart.
;p
|
|
 |
kochałam ten czas , kiedy po zakończonej rozmowe z Tobą , dostawałam sms-a : ' dobranoc , kocham cię ' < 333
|
|
 |
spytałeś kiedyś , czy wierzę w koniec świata. powiedziałam , że nie , bo nie wyobrażam sobie Twojego odejścia.
|
|
 |
i nadal gram naszą rodzinką w simsach. nie to , że cię kocham. taki sentyment. < 3
|
|
 |
przeszklone oczy, szybsze bicie serca, powaga słów i jego dłoń tak silnie trzymająca moją. pamiętam tak doskonale tamten wieczór, jak lekko przepitym i drżącym głosem, bez omijania faktów wyjawiał swe uczucia, tak wiarygodnie obiecując siebie na wieczność.
|
|
 |
chciałabym aby wiedział, że każdego dnia tęsknie tylko za nim, tak silnie, ukrywając pod wymuszonym uśmiechem cały ten cholerny ból, który tak naprawdę za każdym razem przygniata na glebę. żeby wiedział, jak bardzo brakuje mi jego głosu, uśmiechu, każdego z gestów i słów, żeby w końcu uwierzył w to co czuję, uświadomił sobie, że dla mnie jest wszystkim, jest jak tlen, bez którego istnienie nie miałoby sensu.
|
|
 |
wiedział, że dla niej jest jak tlen, że może ją tak cholernie zranić nawet jednym słowem. wykorzystał to tamtego wieczoru, gdy żegnał się na zawsze, delikatnie całując ją w usta szeptał, że dla niego była całym światem, że kochał, uświadamiając przy tym fakt, że to uczucie łączące ich serca, już po prostu zostało przerwane.
|
|
|
|