głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovingsausage uznajmy że wszystko jest moją winą. nie będziesz musiał szukać innych potencjalnie winnych. a ja jak ten wielbłąd wszystko poniosę moją winę twoją i naszą wspól

lovingsausage

lovingsausage.moblo.pl
uznajmy że wszystko jest moją winą. nie będziesz musiał szukać innych potencjalnie winnych. a ja jak ten wielbłąd wszystko poniosę moją winę twoją i naszą wspólną.
uznajmy  że wszystko jest moją... teksty

lovingsausage dodano: 9 listopada 2012

uznajmy, że wszystko jest moją winą. nie będziesz musiał szukać innych potencjalnie winnych. a ja, jak ten wielbłąd wszystko poniosę - moją winę, twoją i naszą wspólną.

dziś był dobry dzień.  pewnie dla... teksty

lovingsausage dodano: 7 listopada 2012

dziś był dobry dzień. pewnie dla równowagi jutro będzie lipa?

totalny  dzień murphy'ego  !! deszcz... teksty

lovingsausage dodano: 6 listopada 2012

totalny "dzień murphy'ego" !! deszcz, korki, spóźnione autobusy, brak kawy, brak baterii, brak cukierków, zimno, znowu korki, znowu deszcz, brak wina, jeszcze niech mi prąd nawali to nawet przed snem nie poczytam.

lubię te małe czułości... teksty

lovingsausage dodano: 6 listopada 2012

lubię te małe czułości - ukradkowy całus, dogłębne spojrzenie w oczy (kiedy niby nikt tego nie widzi), kiedy mówisz że najbardziej lubisz mnie i truskawki (najlepiej jednocześnie), pachtowane gruszki na drugie śniadanie, delikatne pytania o rzeczy dla mnie ważne (które mogłyby cię nie interesować a jednak chcesz wiedzieć). z mojej strony nie możesz oczekiwać tego samego ale możesz liczyć na uśmiech i ciepłą herbatę i wiedz, że robię postępy po ostatnim emocjonalnym wypadku.

dziś powiedziałeś mi o śmierci... teksty

lovingsausage dodano: 6 listopada 2012

dziś powiedziałeś mi o śmierci swojego przyjaciela. powiedziałeś, że o mały włos a byłbyś z nim w tym samochodzie. rok temu by mi się nawet oczy mokre nie zrobiły ale dziś siedząc obok byłam skłonna płakać z radości, że jesteś.

nawet nie wiesz jak często wiedzę... teksty

lovingsausage dodano: 6 listopada 2012

nawet nie wiesz jak często wiedzę, że się martwisz. ale jeśli sama mam tony swoich problemów to wolę nie pytać o twoje, o których sam nie chcesz mówić. spędzamy razem 1/3 dnia i lepiej ten czas wypełnić śmiechem niż łzami nad sobą. myślę, że to tez pewna forma przyjaźni.

gdzie tu sprawiedliwość  żebym... teksty

lovingsausage dodano: 6 listopada 2012

gdzie tu sprawiedliwość, żebym sama pod własne biurko wchodziła??

  co porabiałaś beżowy kapturku?... teksty

lovingsausage dodano: 5 listopada 2012

- co porabiałaś beżowy kapturku? - byłam twarda. nie myślałam o tobie non stop, przestawałam na chwilę przed spaniem, a później o tobie śniłam.

przy kominku jest zdecydowanie za gorąco teksty lovingsausage dodał komentarz: przy kominku jest zdecydowanie za gorąco do wpisu 4 listopada 2012
Szczęście mnie nie poznało  I... teksty

lovingsausage dodano: 4 listopada 2012

Szczęście mnie nie poznało I tańczyło ze mną Nie wiedząc, że to jestem Ja, której nie cierpi I los mnie nie poznał I pomyślał sobie Czemuż mam nie dogodzić Tej obcej osobie | maria pawlikowska-jasnorzewska

życie   jeden z tych smaków do... teksty

lovingsausage dodano: 4 listopada 2012

życie - jeden z tych smaków do których trzeba dorosnąć

długie weekendy to samo zło. nawet... teksty

lovingsausage dodano: 4 listopada 2012

długie weekendy to samo zło. nawet mój zdezorientowany kot kręci łebkiem i pyta się swoimi niebieskimi oczkami " czwarty dzień w domu?? what the hell??"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV