głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Obiecaj mi że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po n

lovey

lovey.moblo.pl
Obiecaj mi że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzesp
Obiecaj mi  że pewnego dnia... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Pewien wykładowca trzymając w ręku... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Pewien wykładowca trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot, rozpoczął zajęcia od pytania: - Czy ktoś chce ten dwudziestodolarowy banknot? Podniósł się las rąk, lecz wykładowca dodał: - Zanim go oddam, muszę jeszcze coś zrobić - po czym zmiął go z całej siły. – Czy ktoś nadal go chce? Wciąż widać było podniesione ręce. - A jeśli zrobię to? – spytał, po czym cisnął nim o ścianę, zaczął obrzucać wyzwiskami i deptać. Wreszcie podniósł zabrudzony, sponiewierany pieniądz i powtórzył pytanie. Nadal w górze było mnóstwo rąk. - Nigdy nie zapomnijcie tego, co widzieliście – powiedział wykładowca. – Niezależnie od tego, co zrobię z tym banknotem, zawsze będzie wart dwadzieścia dolarów. W życiu często bywamy poniewierani, deptani, upokarzani i obrażani, a mimo wciąż jesteśmy tyle samo warci.

Myślałam  że zapomnę i nie będę... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Myślałam, że zapomnę i nie będę tęsknić, lecz to jest bardzo ciężkie by przestać wierzyć, że Nasza przyjaźń była jak najtwardszy diament, a w jednej chwili pokruszyła się jak zwykły kamień…

Chodź ucieknijmy stąd do raju  nie... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Chodź ucieknijmy stąd do raju nie chcę żyć pośród tych fałszywych ludzi nie chcę słuchać innych ale jedynie tego co mam w sercu Chodź ucieknijmy stąd nie patrząc czy ma to jakikolwiek sens niech nikt nam nie mówi co jest dla nas najlepsze Ucieknijmy w miejsce które będzie tylko nasze Gdzie szczęście będzie naszym priorytetem

nie pytaj co ze mną  nie chciałbyś... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

nie pytaj co ze mną, nie chciałbyś wiedzieć. powoli się zmieniam. rozpadam się na kawałki, jakaś cząstka mnie podpisana ' uczucia ' powoli zanika. zdrowy rozsądek chyba wypłynął mi razem z łzami, więc nie pytaj jak się trzymam, po kilku słowach prawdy mógłbyś się nie podnieść .

Każdy w kółko pierdoli mi   że za... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Każdy w kółko pierdoli mi , że za bardzo się zaangażowałam w ten związek , że On jest jak każdy , że skrzywdzi mnie i zostawi jak tamten , że będę przez Niego płakać , że mam jeszcze czas na poważne związki , że będę tego żałować . Nikt nie rozumie tego , że ja nie chce czekać , że akurat przy Nim czuje się w chuj bezpiecznie , tak na 100 % . Sekundę po pożegnaniu ja już tęsknie , a gdy nie widzę Go ponad kilka dni coś rozwala mnie od środka . Jak mnie przytula czuje sie najszczęśliwszą dziewczyną na całej Ziemi . To bez Jego ' dobranoc ' nie mogę zasnąć , więc nie pierdolcie dalej , bez ustanku tych wszystkich rzeczy bo wiem jak się przy nim czuje , tylko ja wiem jaki jest na prawdę . Jest delikatny , uroczy , czuły , troskliwy , nie skrzywdzi mnie , nigdy . I nie pierdolcie , że za bardzo się angażuje , bo wiem co robię , po za tym nawet jakbym tego nie chciała to silniejsze ode mnie . Nie chce czekać , chce być z nim . Tylko z nim . I kropka . Zdania nie zmienię .

Wolę szaleńca  który obudzi mnie o... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Wolę szaleńca, który obudzi mnie o czwartej nad ranem żeby pójść ze mną na wschód słońca, niż romantyka, który przyniesie mi śniadanie do łóżka.

Ludzie wprost uwielbiają nas... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Ludzie wprost uwielbiają nas niszczyć. Zrobią wszystko, abyśmy poczuli się źle, bezwartościowi, samotni. Wystarczy chwila słabości, a oni to wykorzystają. Zupełnie jakby ich całe życie polegało na czyhaniu na nasze upadki.

Kolejna historia na faktach oparta... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Kolejna historia na faktach oparta – morał .? mieć farta. sprawa gówno warta, karta losu potrafi być uparta. nigdy nie mów nigdy, nawet w pierdolonych żartach.

Idź do przodu  bo tam gdzieś jest... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Idź do przodu, bo tam gdzieś jest takie miejsce, w którym każdy z nas może odnaleźć swoje szczęście.

Przyjaciele  Ty powiedz ilu masz... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Przyjaciele, Ty powiedz ilu masz przyjaciół, i który z nich będzie przy Tobie w ostatnim starciu. Ja mam tak mało, że mieszczę ich w jednym palcu, ale w walce o ich szczęście mogę zostać sam na placu.

Najmocniej kochają serca  które... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Najmocniej kochają serca, które najmocniej cierpiały.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV