głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey im mniej w życiu posiadasz tym bardziej dbasz o to co naprawdę ważne. Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś kto stanie obok Ciebie

lovey

lovey.moblo.pl
im mniej w życiu posiadasz tym bardziej dbasz o to co naprawdę ważne.
im mniej w życiu posiadasz tym... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

im mniej w życiu posiadasz, tym bardziej dbasz o to co naprawdę ważne.

Posiadanie miliona znajomych nie jest... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie, gdy milion innych będzie przeciwko Tobie.

ja po prostu chciałabym...... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

ja po prostu chciałabym... - chciałabyś, żebym był przy tobie zawsze, kiedy tylko zapragniesz, żebym poświęcił dla ciebie wszystkie gwieździste noce, żebym był wyrozumiały i akceptował każdy twój wyskok. chciałabyś mieć mnie na wyłączność. - skąd wiesz? - skad? kobiety zawsze chcą niemożliwego.

 Idziesz ?  Nie .  A dlaczego ?... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

- Idziesz ? - Nie . - A dlaczego ? - Bo on tam będzie . - I co ? - I nie chcę go widzieć . Wiesz przecież , że mnie zranił . A ja nadal go kocham . - To pokaż mu , że popełnij największy błąd swojego życia , rozstając się z tobą , że potrafisz nadal cieszyć się z życia . Zapytam więc jeszcze raz: idziesz ? - ... poczekaj , wezmę błyszczyk .

Kochać to także umieć się... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Obiecaj mi że pewnego dnia... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Pewien wykładowca trzymając w ręku... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Pewien wykładowca trzymając w ręku dwudziestodolarowy banknot, rozpoczął zajęcia od pytania: - Czy ktoś chce ten dwudziestodolarowy banknot? Podniósł się las rąk, lecz wykładowca dodał: - Zanim go oddam, muszę jeszcze coś zrobić - po czym zmiął go z całej siły. – Czy ktoś nadal go chce? Wciąż widać było podniesione ręce. - A jeśli zrobię to? – spytał, po czym cisnął nim o ścianę, zaczął obrzucać wyzwiskami i deptać. Wreszcie podniósł zabrudzony, sponiewierany pieniądz i powtórzył pytanie. Nadal w górze było mnóstwo rąk. - Nigdy nie zapomnijcie tego, co widzieliście – powiedział wykładowca. – Niezależnie od tego, co zrobię z tym banknotem, zawsze będzie wart dwadzieścia dolarów. W życiu często bywamy poniewierani, deptani, upokarzani i obrażani, a mimo wciąż jesteśmy tyle samo warci.

Myślałam że zapomnę i nie będę... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Myślałam, że zapomnę i nie będę tęsknić, lecz to jest bardzo ciężkie by przestać wierzyć, że Nasza przyjaźń była jak najtwardszy diament, a w jednej chwili pokruszyła się jak zwykły kamień…

Chodź ucieknijmy stąd do raju nie... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Chodź ucieknijmy stąd do raju nie chcę żyć pośród tych fałszywych ludzi nie chcę słuchać innych ale jedynie tego co mam w sercu Chodź ucieknijmy stąd nie patrząc czy ma to jakikolwiek sens niech nikt nam nie mówi co jest dla nas najlepsze Ucieknijmy w miejsce które będzie tylko nasze Gdzie szczęście będzie naszym priorytetem

nie pytaj co ze mną nie chciałbyś... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

nie pytaj co ze mną, nie chciałbyś wiedzieć. powoli się zmieniam. rozpadam się na kawałki, jakaś cząstka mnie podpisana ' uczucia ' powoli zanika. zdrowy rozsądek chyba wypłynął mi razem z łzami, więc nie pytaj jak się trzymam, po kilku słowach prawdy mógłbyś się nie podnieść .

Każdy w kółko pierdoli mi  że za... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Każdy w kółko pierdoli mi , że za bardzo się zaangażowałam w ten związek , że On jest jak każdy , że skrzywdzi mnie i zostawi jak tamten , że będę przez Niego płakać , że mam jeszcze czas na poważne związki , że będę tego żałować . Nikt nie rozumie tego , że ja nie chce czekać , że akurat przy Nim czuje się w chuj bezpiecznie , tak na 100 % . Sekundę po pożegnaniu ja już tęsknie , a gdy nie widzę Go ponad kilka dni coś rozwala mnie od środka . Jak mnie przytula czuje sie najszczęśliwszą dziewczyną na całej Ziemi . To bez Jego ' dobranoc ' nie mogę zasnąć , więc nie pierdolcie dalej , bez ustanku tych wszystkich rzeczy bo wiem jak się przy nim czuje , tylko ja wiem jaki jest na prawdę . Jest delikatny , uroczy , czuły , troskliwy , nie skrzywdzi mnie , nigdy . I nie pierdolcie , że za bardzo się angażuje , bo wiem co robię , po za tym nawet jakbym tego nie chciała to silniejsze ode mnie . Nie chce czekać , chce być z nim . Tylko z nim . I kropka . Zdania nie zmienię .

Wolę szaleńca który obudzi mnie o... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Wolę szaleńca, który obudzi mnie o czwartej nad ranem żeby pójść ze mną na wschód słońca, niż romantyka, który przyniesie mi śniadanie do łóżka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV