głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Nie mów mi że rozumiesz bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach i to nie Ty tak cholernie przywiąz

lovey

lovey.moblo.pl
Nie mów mi że rozumiesz bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz s
Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła.Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy ‚przypadkiem’ przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Gdy jesteś z kimś  kto będzie... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Gdy jesteś z kimś, kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę być przy Tobie. Nie spierdol tego. Drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

Najładniej uśmiechają się Ci... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Najładniej uśmiechają się Ci, którzy cierpią.

Traktuj swoją kobietę tak  żeby... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Traktuj swoją kobietę tak, żeby współczuła innym kobietom, że nie mają takiego faceta jak Ty .

Nigdy nie odchodź jeśli wiesz  że... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Nigdy nie odchodź jeśli wiesz, że jest ktoś kto za Tobą będzie tęsknił.

zawsze mów co czujesz..lepiej niech... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

zawsze mów co czujesz..lepiej niech zaboli teraz niż później dwa razy mocniej .

im mniej w życiu posiadasz  tym... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

im mniej w życiu posiadasz, tym bardziej dbasz o to co naprawdę ważne.

Posiadanie miliona znajomych nie jest... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Posiadanie miliona znajomych nie jest cudem. Cudem jest mieć kogoś, kto stanie obok Ciebie, gdy milion innych będzie przeciwko Tobie.

ja po prostu chciałabym...... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

ja po prostu chciałabym... - chciałabyś, żebym był przy tobie zawsze, kiedy tylko zapragniesz, żebym poświęcił dla ciebie wszystkie gwieździste noce, żebym był wyrozumiały i akceptował każdy twój wyskok. chciałabyś mieć mnie na wyłączność. - skąd wiesz? - skad? kobiety zawsze chcą niemożliwego.

  Idziesz ?    Nie .    A dlaczego ?... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

- Idziesz ? - Nie . - A dlaczego ? - Bo on tam będzie . - I co ? - I nie chcę go widzieć . Wiesz przecież , że mnie zranił . A ja nadal go kocham . - To pokaż mu , że popełnij największy błąd swojego życia , rozstając się z tobą , że potrafisz nadal cieszyć się z życia . Zapytam więc jeszcze raz: idziesz ? - ... poczekaj , wezmę błyszczyk .

Kochać to także umieć się... teksty

lovey dodano: 23 kwietnia 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV