głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lovey Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie a potem uciekają bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę to ni

lovey

lovey.moblo.pl
Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie a potem uciekają bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę to nigdy nie
Kobiety tak mają. Pragną czegoś... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Kobiety tak mają. Pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, to proste. Tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

myślisz  że sobie radzisz i nagle... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

myślisz, że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

Jesteś powodem dla którego dzisiaj... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Jesteś powodem dla którego dzisiaj się najebie, zajaram, i odejdę w chuj nie wiem gdzie.

i to jest właśnie szczyt głupoty... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

i to jest właśnie szczyt głupoty, gdy przez ponad pół roku On nie odzywał się, nie dawał znaku życia, a gdy przestałaś wyczekiwać wiadomości od Niego, co chwila zerkać na telefon i modlić się, aby się odezwał to właśnie wtedy On pisze, i choć masz tę pierdoloną świadomość, że połowa Jego słów jest kłamstwem i tak prosisz Boga, aby dał Ci szanse wejścia w to jeszcze raz, bez względu na konsekwencje, skutki, późniejsze łzy, chcesz to przeżyć od nowa z pełną świadomością, że najprawdopodobniej skończy się 'jak zawsze' w waszym przypadku. i to się chyba nazywa miłość.

stary  kobietę się kocha  mimo... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

stary, kobietę się kocha, mimo wszystko. po to jest. i masz z nią sypiać, masz doznawać z nią nowych doświadczeń, ma być wam cudownie - ale nie tylko wokół tego to się kręci. przytulaj ją. daj jej swoją bluzę, gdy będzie marzła i daj serce, kiedy ona odda ci swoje. zważywszy na to, że jest delikatniejsza, kurwa, nie rań jej.

Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła.Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy ‚przypadkiem’ przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Gdy jesteś z kimś  kto będzie... teksty

lovey dodano: 25 kwietnia 2013

Gdy jesteś z kimś, kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę być przy Tobie. Nie spierdol tego. Drugiej takiej osoby możesz już nie mieć.

Najładniej uśmiechają się Ci... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Najładniej uśmiechają się Ci, którzy cierpią.

Traktuj swoją kobietę tak  żeby... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Traktuj swoją kobietę tak, żeby współczuła innym kobietom, że nie mają takiego faceta jak Ty .

Nigdy nie odchodź jeśli wiesz  że... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

Nigdy nie odchodź jeśli wiesz, że jest ktoś kto za Tobą będzie tęsknił.

zawsze mów co czujesz..lepiej niech... teksty

lovey dodano: 24 kwietnia 2013

zawsze mów co czujesz..lepiej niech zaboli teraz niż później dwa razy mocniej .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV